KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Verona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo

Utolsó módosítás dátuma: 2013. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arc- és testtisztító koncentrátum biztosítja bőre rugalmasságát és puhaságát, feltűnő módon késlelteti az öregedést.

somodiedo

2013. január 23.

Ez az állandó rohangálásom következménye. Használtam már ettől a márkától testápolót, és azt nagyon szerettem. Így munkából gyorsan kiszaladtam egy üzletbe meg sem szagoltam, meg sem néztem, csak beledobtam a kosaramba, és mentem is tovább. Nagy hiba volt, egyszerűen nem bírom elviselni az "illatát", és az állaga sem tetszik. Nem tudtam rávenni magam, hogy ezt használjam. Egyszer próbáltam ki a kezemen, és tényleg puha, sima lett a bőröm, de akkor sem. Ha valaki ismeri és szereti, egy postaköltségért elküldöm, mert szerintem ebből nálam kuka lesz.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Liliomfa kivonata. Virágának és kérgének a kivonatát egyaránt használják a kozmetikumokban. A CosIng mindegyiket bőrjavító összetevőnek sorolja be. A PharmaClinix nevű kozmetikum gyártó oldala szerint pedig a kéreg kivonatának fertőtlenítő, gombaellenes és gyulladáscsökkentő hatása is van.

Hialuronsav.  A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Panthenol v 0 0

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.