Vichy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vízhiányos érzékeny bőr diszkomfort érzete és a fáradtság jelei ellen.

A Vichy spa kezeléseknél is használt 15 ásványi anyagban gazdag Vichy termálvizet hialuronsavval kombináltuk, hogy az arcbőr feltöltődjön éjszaka, amikor a legintenzívebben regenerálódik. Hatékonyság: A bőr szinte átalakul az éjszaka folyamán, láthatóan frissebb, sugárzóbb lesz. Hosszan tartó hidratáltság és komfortérzet. Hipoallergén, illatosított formula. Bőrgyógyászati felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt.

Ár: 5500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előzetes egyeztetést követően átvehető a KÖKI Terminálban.

Anithecat

2018. július 25.

Könnyű, géles állag, jól és gyorsan beszívódik. Kellemes érzés a bőrön és úgy érzem sokkal hidratáltabb a bőröm tőle. Újravevős.

Anithecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Mauri79

2018. július 22.

a sok pozitív vélemény alapján esett rá a választásom, de sajnos 40 év körül ez már nagyon kevés. Nincs utána semmi komfortérzetem sajnos.

Mauri79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Dolna78

2018. július 8.

Vízhiányos, túlérzékeny bőrömre kerestem már hosszú hónapok óta valamilyen hidratáló krémet. A patikában az asszisztens javasolta, illetve kis is próbálhattam ezt és a rich változatot is. Azt túl testesnek és nehezen felszívódónak ítéltem meg, így maradt ez a gél- krém. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, már ha nem okoz irritációt is megelégedtem volna.. DE!! Ez eddig a legjobb. Könnyű, gyorsan felszívódik. Reggelre a bőröm egyenletesebb tónust kap. Kb. 1 hét eltelte után környezetem is megjegyezte, hogy valami változott és nagyon szépen ragyog az arcom. Egyelőre 5 *, azonban még tovább keresek, hátha van ettől is jobb. ( ha nem találok - Mizon felé tekintgetek - természetesen újravevős.)

Dolna78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

timeam

2018. július 1.

Nagy kedvenc! Imádom, hogy könnyű, géles, mégis tartalmas. Általában nyáron használom, amikor az ember kevéssé kívánja a sok krémet az arcára kenni, egyéb évszakokban azért kevésnek bizonyul. De ez nem is baj, ha eleve ennek tudatában kezdjük használni. (Nagyon zsíros bőrűeknek lehet, hogy télen is elég. Nekem akkor több kell, pedig én is inkább zsíros bőrű vagyok, de a korral előre haladva a vízhiány segített mérsékelni ezt a problémát. :D)
Reggelre szép, egyenletes lesz tőle a bőröm. Tetszik a tégelyes kiszerelése, így semmi nem marad majd az alján. Kicsit érdekes volt elsőre a kékes színe, Bridges Jones spárgalevese jutottt róla eszembe. :)
Összességében amit elvárok egy éjszakai krémtől, azt meg is kapom tőle. Ezt is kuponos napokon vettem.

timeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Egi

2018. június 30.

Valamiért szimpatikus a krém-gél...talán a géles állag miatt. Kevéssé hidratál, pedig most szinte normál a bőröm, így nyáron. Éjszakára jó, nappalra kevés. Ha teljesen hidratált bőrre kenem, akkor megtartja a puhaságot reggelig. Ha nem,akkor húzódik alatta a bőröm, mintha csak egy réteggel vonná be,de nem hidratálna eléggé.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

eszterke79

2018. május 30.

Pont azt teszi, amit ígér! Nagyon jol hidratálja a bőröm, ha ezt használom rendszeresen lefekvés előtt, tényleg sokkal szebb a bőröm reggel! Én néha még nappalra is használom, ha elutazom valahova és nem akarok két krémet vinni.

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

vanna133

2018. május 20.

Én nagyon szeretem a Vichy termékeit, ezzel a krémmel sem vagyok másképp. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle reggelre a bőr. Nagyon jó az állaga és könnyen beszívódik. Zsíros bőrűeknek kifejezetten jó éjszakai krém.

vanna133
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

marcsi1233

2018. május 15.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna ilyen áron krémet, azonban nagyon gondolkodom rajta, hogy ezzel kivételt teszek a későbbiekben. Nagyon jót tett az arcommal, én nappalra is szívesen használom.. Finom illata van, jó az állaga, és nem irritálta a pattanásos bőrömet, ami számomra a legfontosabb.
Szebb lett a bőrképem, de mellette más krémeket is használtam,

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Szebb lett a bőrképem, de mellette más krémeket is használtam,

agiagi

2018. április 20.

Ez az én jolly joker krémem. Ha elcsábulok, és másik krémet veszek meg, mindig rájövök, hogy maradni kellett volna ennél. A nappali változata nem jön be, de az éjszakai fantasztikus, jól hidratál, reggelre pihepuha lesz az arcom. Nemsokára az új Vichy Boosterrel fogom kombinálni, meglátjuk, lesz-e hűha-érzés :)

agiagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Macskamati

2018. március 9.

Könnyű, nem zsíros , nagyon jól hidratál. Zsíros, vízhiányos bőrre ideális. Ragyogóvá teszi a bőrszín. Régen a kedvencem volt, de negyven felett már egy kicsit kevés.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Squalane eo 1 0

Színezőanyag. Zöld.