KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vízhiányos érzékeny bőr diszkomfort érzete és a fáradtság jelei ellen.

A Vichy spa kezeléseknél is használt 15 ásványi anyagban gazdag Vichy termálvizet hialuronsavval kombináltuk, hogy az arcbőr feltöltődjön éjszaka, amikor a legintenzívebben regenerálódik. Hatékonyság: A bőr szinte átalakul az éjszaka folyamán, láthatóan frissebb, sugárzóbb lesz. Hosszan tartó hidratáltság és komfortérzet. Hipoallergén, illatosított formula. Bőrgyógyászati felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt.

zsinike

2017. november 14.

szuper. Nagyon szép lesz tőle az arcom reggelre. Én megveszem az ettől jóval drágàbb krémeket is ha kell,de itt nem kell.

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

zsebmano

2017. november 10.

Imádom! Ismerősöm adott belőle pár termékmintát. Nagyon kevés elég belőle, így sokáig tudtam használni. Annyival szebb, kisimult, babapopsi arcbőröm lett és még problémás bőrömnek is megfelelt, semmilyen kiütés vagy pirosodás :) A lényeg végre van egy krém amit nyugodtan használhatok.Karácsonyra hátha meglep valaki :D

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

PHajnal

2017. október 30.

Mintát kaptam belőle. Elsőre zsírosnak, soknak tűnt, de beszívodott elég hamar, és már más, selymes érzetet keltett. Mintha frissebb lenne tőle a bőröm.

PHajnal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

titikutyus

2017. október 25.

Erős középkategóriájú, kicsit túlárazott arckrémnek gondolom. Az Uriage Aquaprécis hidratáló arcmaszk helyett ajánlotta a hölgy a gyógyszertárban, mert azt kivonták itt a forgalomból. Kinézetre és állagra nagyon hasonló ez a krém, mint az Uriage maszk (kék színű, géles állagú, könnyen beszívódó), de a hatása meg sem közelíti azt. Reggelre sajnos semmilyen változást nem látok az arcomon, azon kívül, hogy látványosan be vannak dagadva a szemeim, mikor éjjel ez a krém van rajta, és másnap fénylik a T-vonalam. Sajnos ennél a krémnél sokkal jobb, nem is feltétlenül kifejezetten csak éjszakai krémek léteznek, melyeket éjszakára használva látványos felfrissülést lehet elérni. Ezt biztosan nem veszem újra, maradok a Caudalie, La Roche-Posay és Dr. Haschka termékeknél, melyeknek az összetevői is barátságosabbak (itt fentebb azért van 1-2 félelmetes hangzású).

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

DianaS

2017. szeptember 5.

2db mintát használtam belőle de elég is volt.. A hidratálásával semmi gond, tényleg feltöltötte a bőrt de sajnos az én bőröm nem bírja, kis pattanásokat okozott. Ezt onnan tudom mert mikor abba hagytam elmúltak a pöttyök, szóval érzékeny bőrre nem ajánlom.
Ezeknél a márkáknál annyira lehet érezni egy mesterséges szagot ami engem kifejezetten taszít.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 10.

Vásárlás mellé kaptam mintát belőle, a felirata szerint "New" és a megjelenése is némileg eltér a fotón láthatótól, modernebb. A színe megegyezik a korábbi véleményekben leírtakkal, meglepően kék, állaga géles. Nem egy azonnal felszívódó krém, de nincs diszkógömb hatása, és nem hagy zsíros érzetet sem. Viszont felvitel után, egy ideig olyan, mintha hideg vizes lenne az arcom. Nem tűnik rossznak, de az éjszakai krémeknek azért könnyebb talán a dolguk, mert önmagában az alvás is jótékony, "kisimítja" amit lehet, nehezebb megítélni, hogy mennyi az, amit a krém ad hozzá a reggeli kipihent archoz.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

ylexe

2017. június 20.

No akkor ennek 1 használat után megy az 5 csillag, aztán remélem, így is marad. Este felkentem, reggel láthatóan feltöltötte a mimikai ráncomat, és a hatása a nappali, fényvédős krémem felkenése után (alatt) is érezhető, látható. Az illata nem zavaró, olyan, mint a színe, friss, üde kék illat. :) Most akciósak bizonyos patikákban a Vichy termékek (a Vichy Body Balm-nál írtam róla), érdemes beruházni ezekre.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

nikolett

2017. június 12.

Mintám volt a krémből, de mindenképp megveszem a teljes kiszerelést, mert reggel mintha nem is ugyanazt az arcot látnám... kisimít és feltölt, puhává tesz, hidratál... úgy kb. minden. Tőlem nagy ötöst kap.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Adrienna

2017. május 11.

Bevált, nagyon szereti a bőröm, reggelre puha lesz ettől a gél állagú krémtől. Karácsony óta használom, 100%-ig meg vagyok elégedve vele.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Hildo

2017. április 29.

Sokkal- sokkal jobb mint a nappali társa!! Állaga könnyed és gélszerű. Nem igazán szívódik be gyorsan, vizes érzést hagy maga után. Ennek ellenére nem rossz, de sajna 5*ot nem ér, ugyanilyen árban sokkal jobb hidratálókat lehet találni!

Hildo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Squalane eo 1 0

Színezőanyag. Zöld.