KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vízhiányos érzékeny bőr diszkomfort érzete és a fáradtság jelei ellen.

A Vichy spa kezeléseknél is használt 15 ásványi anyagban gazdag Vichy termálvizet hialuronsavval kombináltuk, hogy az arcbőr feltöltődjön éjszaka, amikor a legintenzívebben regenerálódik. Hatékonyság: A bőr szinte átalakul az éjszaka folyamán, láthatóan frissebb, sugárzóbb lesz. Hosszan tartó hidratáltság és komfortérzet. Hipoallergén, illatosított formula. Bőrgyógyászati felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt.

eszterke79

2018. május 30.

Pont azt teszi, amit ígér! Nagyon jol hidratálja a bőröm, ha ezt használom rendszeresen lefekvés előtt, tényleg sokkal szebb a bőröm reggel! Én néha még nappalra is használom, ha elutazom valahova és nem akarok két krémet vinni.

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

vanna133

2018. május 20.

Én nagyon szeretem a Vichy termékeit, ezzel a krémmel sem vagyok másképp. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle reggelre a bőr. Nagyon jó az állaga és könnyen beszívódik. Zsíros bőrűeknek kifejezetten jó éjszakai krém.

vanna133
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

marcsi1233

2018. május 15.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna ilyen áron krémet, azonban nagyon gondolkodom rajta, hogy ezzel kivételt teszek a későbbiekben. Nagyon jót tett az arcommal, én nappalra is szívesen használom.. Finom illata van, jó az állaga, és nem irritálta a pattanásos bőrömet, ami számomra a legfontosabb.
Szebb lett a bőrképem, de mellette más krémeket is használtam,

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Szebb lett a bőrképem, de mellette más krémeket is használtam,

agiagi

2018. április 20.

Ez az én jolly joker krémem. Ha elcsábulok, és másik krémet veszek meg, mindig rájövök, hogy maradni kellett volna ennél. A nappali változata nem jön be, de az éjszakai fantasztikus, jól hidratál, reggelre pihepuha lesz az arcom. Nemsokára az új Vichy Boosterrel fogom kombinálni, meglátjuk, lesz-e hűha-érzés :)

agiagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Macskamati

2018. március 9.

Könnyű, nem zsíros , nagyon jól hidratál. Zsíros, vízhiányos bőrre ideális. Ragyogóvá teszi a bőrszín. Régen a kedvencem volt, de negyven felett már egy kicsit kevés.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Evelin18

2017. december 27.

Szuper krém. Azonnal kifejti hatását. Reggelre pedig csodát tesz a száraz bőrömmel. Nem ragacsos és ami nagyon fontos, hogy nem jelennek meg pattanások a használata után. A 75 ml-es kiszerelés sokáig elég.

Evelin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

zsinike

2017. november 14.

szuper. Nagyon szép lesz tőle az arcom reggelre. Én megveszem az ettől jóval drágàbb krémeket is ha kell,de itt nem kell.

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

zsebmano

2017. november 10.

Imádom! Ismerősöm adott belőle pár termékmintát. Nagyon kevés elég belőle, így sokáig tudtam használni. Annyival szebb, kisimult, babapopsi arcbőröm lett és még problémás bőrömnek is megfelelt, semmilyen kiütés vagy pirosodás :) A lényeg végre van egy krém amit nyugodtan használhatok.Karácsonyra hátha meglep valaki :D

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

PHajnal

2017. október 30.

Mintát kaptam belőle. Elsőre zsírosnak, soknak tűnt, de beszívodott elég hamar, és már más, selymes érzetet keltett. Mintha frissebb lenne tőle a bőröm.

PHajnal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

titikutyus

2017. október 25.

Erős középkategóriájú, kicsit túlárazott arckrémnek gondolom. Az Uriage Aquaprécis hidratáló arcmaszk helyett ajánlotta a hölgy a gyógyszertárban, mert azt kivonták itt a forgalomból. Kinézetre és állagra nagyon hasonló ez a krém, mint az Uriage maszk (kék színű, géles állagú, könnyen beszívódó), de a hatása meg sem közelíti azt. Reggelre sajnos semmilyen változást nem látok az arcomon, azon kívül, hogy látványosan be vannak dagadva a szemeim, mikor éjjel ez a krém van rajta, és másnap fénylik a T-vonalam. Sajnos ennél a krémnél sokkal jobb, nem is feltétlenül kifejezetten csak éjszakai krémek léteznek, melyeket éjszakára használva látványos felfrissülést lehet elérni. Ezt biztosan nem veszem újra, maradok a Caudalie, La Roche-Posay és Dr. Haschka termékeknél, melyeknek az összetevői is barátságosabbak (itt fentebb azért van 1-2 félelmetes hangzású).

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Squalane eo 1 0

Színezőanyag. Zöld.