KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Ár: 5000 ft , Eladó: torpilla11
Állapot: bontatlan csomagolásban (2 db) - egybe csomagolva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy postán (+ postaköltség)
Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon
Ár: 3500 , Eladó: Szj97
Állapot: új, eltérő hajtípus miatt adom el, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvetel, előre utalás esetén postázom

gaimanna

2018. március 28.

Megkérik az árát, de ez egy igazi csoda - nekem legalábbis az. Régebben kétnaponta mostam hajat, és rögtön szárítás után már elkeseredetten álltam a tükör előtt, bármilyen nem célsamponról legyen szó, hogy basszus, így nem indulhatok el... túl vagyok pár nizoralos szakaszon is, ami ugyan a kezelendő problémát úgy, ahogy megszüntette, de a hajam iszonyú állagú lett (ráadásul az úgy hasonló árú, hogy csak 100 ml).

Ezzel sem indult ugyan felhőtlenül a kaland: az első használat után noha azt éreztem, megtaláltam az igazit, a második után semmilyen eredmény nem mutatkozott. A harmadik megint jó volt, a negyedik megint nem. Már kezdtem is hőbörögni, hogy na szép, megint egy rakás ablakon kidobott pénz... de csak időt kellett hagyni neki, pár hét eltelte után már tudom, hogy nekem ez bevált, a hajam sem teszi tönkre, sőt, a kétnaponkénti hajmosás kitolódott négyre, így az árát sem tartom horrornak - simán csak nem olcsó. És végre nem aggódok, ha reggelre marad a hajmosás, mert nyugodtan kiléphetek az ajtón!

Szóval nem kérdés, ez nálam egy újravevős cucc, és sokszor van akció is a patikákban, majd figyelek. Jár az öt pont és a taps. Köszi, Vichy! :)

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

pqampuska55

2018. március 16.

A patikában szereztem egy nagy-nagy csomag termékmintát ebből a termékből és egészen biztos, hogy ha a kis tasakok elfogynak, megveszem a terméket. A Vichy egyéb termékei nem jöttek be igazán, de ez a sampon egy főnyeremény. A gyorsan zsírosodó enyhén korpás hajamat mintha kicserélnék, amikor ezt használom, ráadásul se balzsamot, se hajvégápoló olajat nem kell hajmosás után felkennem. Tökéletesen habzik, ami más korpásodás elleni samponoknál nem mindig mondható el, az illata egész jó, a színe pedig mókás.

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

tundeika9

2018. március 11.

Ez a termék brutál jó! Páromnak rettentő problémás a fejbőre és semmilyen másik termék nem használt neki, kivéve egy szteroid tartalmú hajszesz, amit a bőrgyógyász írt fel neki. (https://kremmania.hu/kremek/bayer-advantan-1mg-ml-kulsoleges-oldat). Annyira korpásodott a haja,hogy szegénynek szinte darabokban jött le a fejbőre, ha nem használta a hajszeszt. Olyan 3 naponta masszíroztam a fejbőrébe. Ha kimaradt néha, mert pl elfogyott és nem íratott fel vagy elfelejtettünk elmenni érte a gyógyszertárba vagy nem volt a gyógyszertárban, mert nem tartanak rendszeresen, akkor egyből előjött. Korpás lett és viszketett neki a fejbőre. Aztán kaptam vhonnan ebből a samponból mintákat. Elfogyott a sampon itthon és elhasználta a mintákat. Észrevette, hogy teljes mértékben rendbe tette a fejbőrét. Nem kell sűrűn hajat mosnia, 3-4 naponta mossa és tökéletes! Mivel húzós az ára, örülök, hogy mintákkal tudtunk kísérletezni. Lehet anélkül nem vettük volna meg :/ Sőt valószínű. A világ pénze nem lenne elég kísérletezgetésekre. De így pont jól jött ki.

tundeika9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

neo81

2018. március 10.

Szia/Sziasztok!
Bermuda fórumtag írta itt: "Magyarországon nem kaphatóak, de EU-szerte szállító webshopokban olcsóbban beszerezhető, mint az itthon kokain árban mért Selsun Blue."

Tudnál/Tudnátok ajánlani nekem olyan EU-n belüli webshopot, ahonnan jobban megérné rendelni szelénium-szulfid tartalmú sampont, mintha Magyarországon venném?
Néztem már 1-2 EU-s webshopot, de sajna azoktól a rendelés nem érné meg a magas szállítási költség miatt.
Köszi!

neo81
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Szia/Sziasztok!

Köszi!

csigverus

2017. december 29.

A ferjem fekbőre problemas es mindent kiprobaltunk mire aldoztunk erre a termekre ennyi penzt. Hasznal, ujra fogjuk venni. Kis vicces mellekhatas: jellegzetes szine van, a kad falan nagyon meg tud tapadni.

csigverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Betti0922

2017. október 4.

Nem olcso, de megeri. Korpas, gyorsan zsirosodo hajam van, megspekelve neha egy kis ekcamas fellangolassal. Nagyon szepen megszuntette a korpat, nem irritalta a fejboromet, nekem tetszik az illata 🙂 Kicsit szaritotta a hajamat, a fejboromet viszont nem, a zsirosodassal nem tudott megbirkozni, de mivel nem ez volt a vasarlas oka, nekem igy is is 5/5os 🙂

Betti0922
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

butizs

2017. augusztus 11.

Bár jellemzően nem korpás a fejbőröm,voltak itthon mintáim, így kipróbáltam. Mostanában nagyon hamar zsírosodik a hajam, ezzel viszont majdnem egy hetet kibírok, még edzés mellett is így nyáron!A hajam is dúsabbnak tűnik, szép fényes marad. Korábban a Revalid samponnal értem el hasonló hatást, sajnos az is és ez is elég magas árkategória egy hosszú, emiatt sok sampont igénylő hajhoz..:(

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Evlin01

2017. június 25.

Nekem a bőrgyógyász javasolta azután a kúra után, amit ő írt fel nekem. Nagyon korpás volt a hajam, a patikai kence helyretette majd ez a sampon fenntartja az egészséges fejbőr állapotot. Hetente egyszer kell hajat mosnom, nem zsírosodik. Illata először furi volt, de megszoktam és már tetszik. (Páromnak is). Ez egy gyógykence, ha pontosan tudod milyen fajta korpád van, és úgy gondolod ez a jó sampon rá akkor használni fog, de ha semmit nem tudsz a fejbőrödről esetleg még orvos sem látta, de úgy gondolod h 'jaj vichy tuti jó lesz' akkor ne vedd meg :D

Evlin01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Cicuka22

2017. június 24.

Hát az illata..valami szörnyű, és sajnos tartós is. De ami fontos, hogy hatékony. Pár használat után eltűnt a korpa. Most kipróbálom, hogy mi történik, ha abbahagyom, ugyanis eléggé összerántja a hajam. Alig tudom szétszedni, lágyítani balzsammal. Ennek ellenére ugyanúgy zsírosodik 2-3 naponta.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Sajnos korpával küzdök! Ez nagyon jó sampon! El távolítja a korpát, de mégsem szárítja szét a fejbőrt, mint más sampon! Nekem 5 csillag!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.