KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Ár: 5000 ft , Eladó: torpilla11
Állapot: bontatlan csomagolásban (2 db) - egybe csomagolva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy postán (+ postaköltség)
Ár: 3000 Ft , Eladó: kodoju
Állapot: majdnem teli, párszor próbált (390 ml-es kiszerelés), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten a Kálvin térnél lehetséges, postázás az ár átutalása után, postaköltség az árban nincs benne

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

butizs

2017. augusztus 11.

Bár jellemzően nem korpás a fejbőröm,voltak itthon mintáim, így kipróbáltam. Mostanában nagyon hamar zsírosodik a hajam, ezzel viszont majdnem egy hetet kibírok, még edzés mellett is így nyáron!A hajam is dúsabbnak tűnik, szép fényes marad. Korábban a Revalid samponnal értem el hasonló hatást, sajnos az is és ez is elég magas árkategória egy hosszú, emiatt sok sampont igénylő hajhoz..:(

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Evlin01

2017. június 25.

Nekem a bőrgyógyász javasolta azután a kúra után, amit ő írt fel nekem. Nagyon korpás volt a hajam, a patikai kence helyretette majd ez a sampon fenntartja az egészséges fejbőr állapotot. Hetente egyszer kell hajat mosnom, nem zsírosodik. Illata először furi volt, de megszoktam és már tetszik. (Páromnak is). Ez egy gyógykence, ha pontosan tudod milyen fajta korpád van, és úgy gondolod ez a jó sampon rá akkor használni fog, de ha semmit nem tudsz a fejbőrödről esetleg még orvos sem látta, de úgy gondolod h 'jaj vichy tuti jó lesz' akkor ne vedd meg :D

Evlin01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Cicuka22

2017. június 24.

Hát az illata..valami szörnyű, és sajnos tartós is. De ami fontos, hogy hatékony. Pár használat után eltűnt a korpa. Most kipróbálom, hogy mi történik, ha abbahagyom, ugyanis eléggé összerántja a hajam. Alig tudom szétszedni, lágyítani balzsammal. Ennek ellenére ugyanúgy zsírosodik 2-3 naponta.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Sajnos korpával küzdök! Ez nagyon jó sampon! El távolítja a korpát, de mégsem szárítja szét a fejbőrt, mint más sampon! Nekem 5 csillag!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Evincke

2017. június 19.

Ennél jobb sampont nem tudok elképzelni. Már a 2-3 mosás után szebb lett a fejbőröm nagyon szeretem. Nekem az illatával sincs semmi bajom. nagyon nagy kedvenc.

Evincke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Betty05

2017. május 10.

!!!!!!!! Férjem,Anyukám,Nagymamám használja ezt a terméket. Teljesen megszüntette nekik a korpásodást! Szerintem nem érdemes itt mással kísérletezgetni, meg olyan terméktől várni a csodát ami nem kifejezetten erre lett kifejlesztve csak arra van azt kész.. Férjem szörnyen küzdött ezzel majd miután tudtam hogy a családból másnak is rendbe tette ezt a problémát ajánlottam neki is bátran, természetesen rendszeres használattal de több éve vagy 5-6éve nincs korpa fejviszketés bőr pirosság. Heti 1-2x-i haj mosás ezzel a samponnal (mellette normál sampont is használva)és teljesen megfékezi a korpát. MEGÉRI AZ ÁRÁT!!!

**sikerült a másikhoz írnom,úgy hogy bemásolom ide is mert aktuális amit írtam csak az még sima korpás hajra volt ma meg már le van bontva haj típusokra, és ezt használjuk.

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Dorokos

2017. február 13.

Nekem nagyon zsíros lett tőle a hajam, 3 naponta mosok hajat, ezt a sampont akkor raktam félre, amikor már naponta mostam hajat, a fejbőröm minimálisan viszketett csak, ezért a 3 pont

Dorokos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Hester

2016. december 22.

Tényleg megszünteti a korpát. Én keverem jobban habzó, normál hajra való samponnal, így kiadósabb, a hosszú hajam alaposabban megtisztítja, de a hatása sem csökken ettől.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

hopihe11

2015. július 5.

Szörnyű, szörnyű, szörnyű. Nem csak a korpát távolítja el, hanem gyakorlatilag az egész fejbőrt. Minusz 5 csillag.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

evelinmolnar

2015. május 27.

Sziasztok, én csak ajánlani tudom, szerintem akár atópiás bőrre is alkalmazható, a szaga elég erős, de tényleg megoldja a korpásodási problémákat.

evelinmolnar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.