KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Micro Peel egy innovatív hámlasztó sampon, amely szembe száll a legmakacsabb, zsíros, letapadt korpával is.

A Dercos Micro Peel sampon hatékony, ugyanakkor gyengéd aktív hatóanyagokat tartalmaz, amelyek finoman, de eredményesen hámlasztanak. Megszabadítja a fejbőrt a makacs, letapadt zsíros korpalemezektől.

• Szalicilsav: segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, gyengéden hámlaszt.
  • Piroctone Olamine: jól ismert hatóanyag, nagyon hatásos a zsíros korpával szemben. Megnyugtatja a fejbőrt, amely napról-napra kevésbé viszket.
  • Glicerin: segít ápolni a fejbőrt.

angelscrime

2017. augusztus 10.

Első benyomásról szeretnék beszámolni, huzamosabb használat után frissíteni fogom a véleményemet. Első használat teljesen pozitív volt, könnyen adagolható a "patika" illatú, szemcsékkel dúsított gél, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Rajta kell hagyni a fejbőröm pár percig, ez alatt bizsergető érzést vált ki, az Alpecin koffeines szérumjához tudnám hasonlítani. Könnyen kiöblíthető, a szemcsék nem ragadnak a hajszálak közé, és a folyó vízben sem vettem észre, így ezek valószínűleg feloldódnak a masszírozás, öblítés során. Jól tisztított és nincs viszkető érzésem tőle, a hajamat pedig szerencsére nem szárította ki, ettől féltem egy kicsit.

angelscrime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

kittike14

2017. augusztus 3.

Ma kaptam meg a tesztpéldányomat,és milyen jókor,pont hajmosás volt soron :) Nagyon szép,kifinomult a csomagolása,praktikus,mivel hosszúkás,vékony a végződése,így könnyű adagolni. A sampon illata frissítő, állaga gélszerű. A kis mikroszemcsék miatt nagyon jó érzés belemasszírozni a fejbőrbe,egész sokáig dörzsöltem. Annyira felfrissültem tőle ebben a melegben,szuper érzés! Foltokban zsíros korpával küzdök,úgy látszik,sikerült őket lemosni a samponnal,tiszta a hajam. Hosszútávú hatásáról később beszámolok.

kittike14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

szilfid

2017. augusztus 2.

Ma érkezett meg a tesztalany, és gondoltam rögtön ki is próbálom. A csomagolás szép, és a sampon is kellemes friss illatú. Én hajmosás után használtam, csak a fejbőrbe masszíroztam, a praktikus kialakításnak köszönhetően közvetlenül a tubusból. Kellemes, bizsergető érzés volt, bár a 3 perc környékén már kicsit csípett. Lemosás után úgy tapasztaltam, hogy eltűntek a korpák. A csomagolás szerint a tartós eredményhez legalább 4 heti használat szükséges. Kíváncsian várom...
Eddig bevált, később update.
Az ára miatt jelenleg 4 csillagot adok.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Eddig bevált, később update.
Az ára miatt jelenleg 4 csillagot adok.

zsofiab

2017. július 14.

Nekem nagyon tetszik az illata, frissítő és hajmosás után is lehet érezni a hajamon pár napig. Először nekem furcsa volt, hogy nagyon sűrű, géles állaga van, és a fejbőrömön egyébként nem érzem a microszemcséket csak a hajamon. Puha lesz tőle a hajam. Kb. fél éve elég gyorsan zsírosodik a hajam és elég erős psoriasis is van a fejbőrömön, erre a két problémára kerestem megoldást. Eddig csak egyszer használtam, de nem zsírosodott hamarabb a fejem, inkább talán kicsivel később. A fejbőrömet nem bántotta, nem viszketett tőle, a korpa maradt kb ugyanannyi, se több se kevesebb, de megnyugtatta a fejbőrömet. Várom a következő hajmosást:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.