KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibus, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Az első sampon a Vichytől szabadalmaztatott Stemoxydine hatóanyaggal + sűrűséget fokozó technológiával a sűrűbb hajért. Kristálytiszta, szuperkönnyű hajformázó összetevőkkel gazdagított formula. Fényes, sűrűbb, könnyen formázható haj.

Zsanika31

2018. szeptember 26.

Üdv mindenki!:)
Szeretném leszögezni,hogy korábban sajnos nem engedhettem meg magamnak hogy Vichy termékeket használjak és örömömre szolgál,hogy mostmár én is leírhatom a véleményemet,tapasztalataimat a termékekkel kapcsolatban.:)
Akkor térjünk is rá a fennt említett samponra.
Abszolút pozitív élmlnyekkel gazdagodtam a termék 3 hónapos használata után.:)
Csak jót tudok róla mondani és csak ajánlani tudom mindenkinek aki eddig még nem használta.:)
Vékony szálú,zsírosodásra hajlamos hajam van és régóta szerettem volna találni olyan sampont ami változást hoz és nem csak ígér.
Kellemes illatú sampon,jól habzik és sokáig érződik az ún. tisztaság érzet a fejbőrön tőle.
Én 3,max 4 naponta mosom a hajam és így 3 hónap használat után kijelenthetem,hogy látványosan sűrűbb lett a hajam,gyorsabban nőtt és a hajhullás is minimálisra csökkent.
Hajmosás után ami egyből feltűnt,hogy szép fényes a hajam és tapintásra sokkal életerősebb,egészségesebb mint a sampon használata előtt.
31 éves vagyok és még soha életemben nem kaptam dícsérő szavakat fodrásztól (vékonyszálú,zsírosodásra hajlamos a hajam mint ahogy korábban említettem).
Szándékosan a termék használata előtt is,majd a 3 hónapos használata után mentem fodrászhoz.;)
Aki természetesen nem tudta,hogy milyen sampont használok.
Nos hát megtörtént,életemben először meg lettem dícsérve hogy milyen egészséges és életerős a hajam.:)
Mondanom sem kell,hogy nagyon jól esett.:)
Én netről rendeltem,de biztosan gyógyszertárakban is hozzá lehet jutni bárhol.
Megéri kipróbálni és hosszú távon használni.
Az ára annyi amennyi,akinek nincs rá pénze ne vegyen ilyeneket (Vichy termékek).
És ne is várjon csodát.;)

Zsanika31
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Üdv mindenki!:)
Akkor térjünk is rá a fennt említett samponra.
Abszolút pozitív élmlnyekkel gazdagodtam a termék 3 hónapos használata után.:)
Aki természetesen nem tudta,hogy milyen sampont használok.
Mondanom sem kell,hogy nagyon jól esett.:)
Én netről rendeltem,de biztosan gyógyszertárakban is hozzá lehet jutni bárhol.
Megéri kipróbálni és hosszú távon használni.
És ne is várjon csodát.;)

Futureline

2018. május 17.

Az uj dusito sampont meg nem probaltam de nem is fogom mert ez is szarit, akkor attol valoszinuleg leesne a hajam. Konnyu gel allagu, jol habzo, kellemes illatu sampon. Valoban dusit es szep fenyes lesz tole a hajam. Viszont balzsam nelkul koro szaraz lenne. Igy az kihagyhatatlan. Nem lapul le tole es kesobb zsirosodik. Mivel ez nem hajnovesztesre van ezert ezt nem is vartam tole.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Macskamati

2018. március 9.

Tényleg jó termék volt, selymessé, dússá varázsolta optikailag a hajat és új hajak is nőttek tőle. De a csomagolással együtt az összetevőjén is változtattak és már nem az igazi.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

wasp

2018. január 11.

A sampon, ami SEGÍT. Nagyon régóta és nagyon erősen hullik a hajam, de ez a sampon az ampullák elfogytával is látványosan fékezi a hajhullást. Én tényleg a világon szinte mindent és mindent is kipróbáltam már, de ez bevált. Telente nekem sajnos bekorpásodik a hajam, azon nem tud változtatni, de eddig semmilyen készítménynek nem sikerült, szóval ez nem érdekel most már. Mindenkinek ajánlom, hogy tegyen egy próbát, legalább egy flakont használjon el. Tudom, hogy nem olcsó, de a hajbeültetés sem az....

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

csboglarka88

2017. november 26.

Régóta szenvedek a hajhullástól, a szérummal együtt használtam, most vagyok mindkettő végén. Nekem sajnos nem igazán használt. Talán az elején látványosan jobb volt a helyzet, de kb. 2 hét után ugyanúgy és ugyanannyit hullott a hajam.

csboglarka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

norc

2017. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált! Sokat javított a hajam szerkezetén, egészségesebb tőle. A hajhullást teljes mértékben nem állította meg, de javított a helyzeten!

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Lilcii

2017. július 17.

Végre egy sampon, ami tényleg tartja azt, amit ígér! Nagyon hullott a hajam, ez a termék viszont szépen megállította, és megerősítette a hajamat. Az igaz, hogy nagyon szárít, de pakolással kiküszöbölhető. Ma megkaptam a rossz hírt, kivonják a forgalomból.. mondjuk ez várható volt, minden, ami beválik, azt megszüntetik.. Szóval aki tud az menjen feltankolni belőle!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

zsofia960217

2017. június 25.

Unisex termék, nő és pasi is egyaránt használhatja, ami nálam nagy pozitívum. Tetszik az illata, az állaga, könnyen habzik, de még elfogadhatóan, nem egy nagy hab lett a fejem tőle. Jól tisztít, bár kicsit szárít, de a balzsam és hajolaj kombó ezen segített. És valóban segített leküzdeni a hajhullást, tehát egy hatalmas csillag jár neki

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Dea

2017. május 14.

Én is termékmintát próbáltam csak, én egyszerre elhasználtam, jól habzott, de nekem az illata nem jött be, valahogy nekem olyan férfias illata volt kicsit, emiatt nem is venném meg a teljeset.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

req

2017. május 14.

Termékmintát kaptam belőle, de ez a kis kiszerelés 3 alkalomra is elég volt, mert nagyon kevés kell belőle, nagyon jól habzik. A kevés és vékonyszálú hajamat erősebbé, és dúsabbá tette. Illetve bőven 2 nappal kitolja a hajmosást. Egyáltalán nem zsírosítja a hajat és nem is szárítja. A hajhullásomat is mérsékelte. Amit ígér a sampon be is tartja. Most nálam ez a kedvenc.

req
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid