KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Valentina0930

2018. július 12.

Sem az illata, sem a hatása nem fogott meg. Sőt, kifejezetten nem tetszett az illata, és inkább alumíniummentes deóra cseréltem, ami ár/érték arányban is sokkal jobb.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

lindacandydive

2018. július 1.

Mikor elkezdtem használni ezt a dezodort egy barátnőm tanácsára, úgy éreztem, hogy IGEN, ezt kerestem, minden problémám megoldódott. Ugyanúgy izzadtam persze, de mindenféle kellemetlen szag nélkül, fantasztikus teljesítményt produkált.
Máig ezt használom, viszont most már néha viszketek tőle, úgyhogy elkezdtem nyitott szemmel járni az új csoda miatt. :(

lindacandydive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Hamarv

2018. május 15.

Rengetegszer újra vettem már, és minden alkalommal rettegtem, hogy vajon mikor szokja meg a bőröm és kell valami más után néznem, de 3 éve használom és nekem nagyon beválik mai napig!!! Izzadós típus vagyok, télen 10/10 a hatsa van hogy van egy pici foltom nyáron, de az is finom illatú és csak pólókban, trikóval amikor szellőzik azért a hónom alja tökéletes!!! Állandóan van akció valamelyik patikában és úgy szerintem ár/érték arányában is nagyon megéri.

UPDATE: tényleg megváltozott, így mikor az utolsó doboz is kifogyott, nem vettem újra, most a drogériás olasz csodát próbálgatom, egyenlőre elégedett vagyok és jóval olcsóbb, mint a Vichy.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

scorpionqueen

2018. május 2.

Ezek szerint nemcsak én vettem észre, hogy valami változott. 11-12 éve használom, azonnal észrevettem, miután megbontottam az utolsó flakont, hogy valami nincs rendben vele. Nem azt mondom, hogy teljesen megszűnt a hatása, de nincs már meg az, ami miatt eddig folyamatosan vettem. Semmi értelme ezzel a hatással, hogy ezt válasszam, mert amit jelenleg tud, annál a Rexona is jobb.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Cseniko

Sajnos ez már nem az A dezodor ami volt! :(

Kb 8 éve találtam rá és használtam töretlenül, mert minden problémámra a tökéletes megoldást jelentette!
Nem szóltak a patikában, hogy változtattak volna rajta, nem vettem észre a csomagolásán sem eltérést, de kb 1 hónapja bontottam fel az új deót és a hatás tragédia!!!
Az izzadással szemben valamicskét gyengébben teljesít, viszont a kellemetlen szagokkal.... állítom felerősíti!!!

Először azt hittem velem történt valami, de 2 barátnőm is megerősítette és itt is átfutottam a véleményeket és hasonlóak a tapasztalatok.

Néhány hónappal ezelőttig 5 csillagos volt, de mostanra sajnos alkalmatlanná vált a feladatára. Remélem találok megfelelő utódot. Aki már megtalálta kérem írja meg nekem, köszönöm!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Sajnos ez már nem az A dezodor ami volt! :(

Hecate

2018. május 2.

Vettem belőle, aztán véletlenül pár napra rá ajándékba is kaptam. Nálam sajnos nem volt hatékony az izzadás ellen, de elhasználtam, mert az illatát kedveltem (ezért +1 csillag). Szerintem drága.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Kat1984

2018. április 14.

Kb.10 éve használom, csak ez vált be izzadás ellen.Imádom:)

Kat1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Kb.10 éve használom, csak ez vált be izzadás ellen.Imádom:)

UPanda

2018. március 29.

Az előző hozzászólóhoz hasonló véleményen vagyok. Én is kb. 10-12 éve kezdtem először használni a Vichy deot, akkor nagyon bevált. Aztán egyszercsak már nem hatott... :(
Egy időre leálltam vele, majd újra próbáltam, de megint csalódtam.
Szerintem valamit változtattak az összetevőkön.

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Egy időre leálltam vele, majd újra próbáltam, de megint csalódtam.
Szerintem valamit változtattak az összetevőkön.

revontulet

2018. március 23.

Nem is tudom, hany csillagot adjak... Emlekszem, kb 10 eve kezdtem eloszor Vichy deot hasznalni, akkor ez nagyon bevalt, evekig hasznaltam es valoban hatott. Aztan egyszer csak mar nem igazan, igy kenytelen voltam valtani. Egy ido utan ujra visszatertem, de sajnos nem volt akkor sem olyan hatasa, mint legeloszor, igy megint kenytelen voltam lecserelni. Szerintem egy probat meger, mert lehet, hogy valakinek sokkal tovabb hatasos, en is adok neki eselyt idorol-idore.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

kovexti

2018. március 20.

Akkor szoktam ezt venni ha 1+1 akcióban van. Régebben ki nem állhattam a golyós deokat, de ez nagyon szuper. Jó illat, tényleg működik, beváltja az ígereteit.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone