KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

gretik246

2018. december 13.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Hatásos, az illata is jó.
Megvan a fehér foltok elleni változata is, de az is foltot hagy, csak ezért -1*.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Hatásos, az illata is jó.

garicskata

2018. december 9.

Évek óta ezt a terméket használom, nem véletlenül. Az ára húzós, de nekem használ, még a nyári időszakban is segít. Az illata is szuper, nem túl erős, és nem parfümös.

garicskata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

DNM

2018. november 26.

Nekem úgy vált be, hogy a dezodort is ráfújom. Együtt büdösek de hatékonyak.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nekem úgy vált be, hogy a dezodort is ráfújom. Együtt büdösek de hatékonyak.

Krystal

2018. november 25.

15-20 éve használom tini korom óta, talán mióta megjelent. Hosszú éveken át a legjobbnak tartottam. Hatásával és az illatával is elégedett voltam. Nem tudom mi történt vele. Idén január óta valami megváltozott, mert nulla lett a hatása. Vettem többször is, hátha rossz szériát fogtam ki, de sajnos nem. Egyre többször kénytelen voltam más termékeket próbálgatni, mert ez annyira hatástalan volt. Fogalmam sincs mire fogok váltani, mert nekem ez volt a legjobb. :(

ui: Kérném, ha valaki tud alternatívát írja le. Idrost próbálgatom 1 hete, de szétégeti a bőröm, nagyon mar és piros kiütéseket okoz. A hatása sem elég jó, illata sincs... :( Miért kell minden jó terméknek megváltoztatni az összetevőit? Miért rontanak el mindent, ami jó? Nekem a Vichy teljesen megfelelt. Bezzeg az árát folyamatosan tudják emelni. :@

Kénytelen voltam most újra megvenni, mert nem találok jobbat még így sem, hogy gyengébb a hatása...

Krystal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Icipiciwizipaci

2018. október 10.

Penzkidobas es csalodas ez a termek szamomra....semmit sem hasznal.az izzadasi problemamat ez a termek sem oldotta meg..de meg csak nem is enyhitette.

Icipiciwizipaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

moszatka8

2018. október 6.

Minden évszakban jól teljesít kivéve nyáron amikor a leginkább szükség van rá..

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Minden évszakban jól teljesít kivéve nyáron amikor a leginkább szükség van rá..

LolaDobrev

2018. szeptember 23.

Igen, valami tényleg változott az elmúlt időszakban, régen verhetetlen volt, viszont a legutóbbi 2 alkalommal azt kell észrevennem, nem teljesít úgy, és most, hogy olvasgatom a kommenteket,igen...valamiért nem olyan jó, mint anno. 4 csillag..

LolaDobrev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

ludri97

2018. szeptember 17.

A piros kis parjat hasznaltam eddig de nagyon nagy foltot hagyott a fekete vagy sotet ruhakon ezert a keket ajanlottak... hat csalodtam. Ugyan ugy fog, a hatasa mondjuk hasonlo, de az illata is rosszabb... a pirosat fogom venni ezentul ha ezt vegre elhasznalom.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kamillakovacs

2018. augusztus 24.

A rexona maximum protectiont váltottam erre a deóra, és milyen jól tettem! Nagyon izzadós vagyok és sajnos a normál deók semmit sem érnek, ezzel viszont maximálisan meg vagyok elégedve. Az illata nagyon visszafogott (a rexona után ez szinte felüdülés), és izzadok ugyan de nincs semmiféle kellemetlen szag, még nyári melegben sem. Az ára sajnos kicsit sok, de végülis megéri. Én abszolút ajánlom!

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

Shaktika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone