Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

LolaDobrev

2018. szeptember 23.

Igen, valami tényleg változott az elmúlt időszakban, régen verhetetlen volt, viszont a legutóbbi 2 alkalommal azt kell észrevennem, nem teljesít úgy, és most, hogy olvasgatom a kommenteket,igen...valamiért nem olyan jó, mint anno. 4 csillag..

LolaDobrev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

ludri97

2018. szeptember 17.

A piros kis parjat hasznaltam eddig de nagyon nagy foltot hagyott a fekete vagy sotet ruhakon ezert a keket ajanlottak... hat csalodtam. Ugyan ugy fog, a hatasa mondjuk hasonlo, de az illata is rosszabb... a pirosat fogom venni ezentul ha ezt vegre elhasznalom.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kamillakovacs

2018. augusztus 24.

A rexona maximum protectiont váltottam erre a deóra, és milyen jól tettem! Nagyon izzadós vagyok és sajnos a normál deók semmit sem érnek, ezzel viszont maximálisan meg vagyok elégedve. Az illata nagyon visszafogott (a rexona után ez szinte felüdülés), és izzadok ugyan de nincs semmiféle kellemetlen szag, még nyári melegben sem. Az ára sajnos kicsit sok, de végülis megéri. Én abszolút ajánlom!

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

Shaktika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon izzadós vagyok, nekem bevált pedig nagyon sok deo-t kipróbáltam már.

langviktoria

2018. július 24.

Nem értem a negatív kommenteket :( Lehet, hogy azért válik ennyire be nekem, mert nem vagyok az a nagyon izzadós típus. Viszont egyik este/éjjel 40 fok volt végig, 10 órán át volt rajtam, folyt rólam a víz, de ugyanolyan jó illata volt 10 óra elteltével is. Szerintem egyébként is nagyon jó az illata, nekem ennyire semmi sem vált még be!! Ebből is látszik, mennyire más mindenkinek. Én viszont ajánlani tudom! Abszolút 5* !

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Valentina0930

2018. július 12.

Sem az illata, sem a hatása nem fogott meg. Sőt, kifejezetten nem tetszett az illata, és inkább alumíniummentes deóra cseréltem, ami ár/érték arányban is sokkal jobb.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

lindacandydive

2018. július 1.

Mikor elkezdtem használni ezt a dezodort egy barátnőm tanácsára, úgy éreztem, hogy IGEN, ezt kerestem, minden problémám megoldódott. Ugyanúgy izzadtam persze, de mindenféle kellemetlen szag nélkül, fantasztikus teljesítményt produkált.
Máig ezt használom, viszont most már néha viszketek tőle, úgyhogy elkezdtem nyitott szemmel járni az új csoda miatt. :(

lindacandydive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Hamarv

2018. május 15.

Rengetegszer újra vettem már, és minden alkalommal rettegtem, hogy vajon mikor szokja meg a bőröm és kell valami más után néznem, de 3 éve használom és nekem nagyon beválik mai napig!!! Izzadós típus vagyok, télen 10/10 a hatsa van hogy van egy pici foltom nyáron, de az is finom illatú és csak pólókban, trikóval amikor szellőzik azért a hónom alja tökéletes!!! Állandóan van akció valamelyik patikában és úgy szerintem ár/érték arányában is nagyon megéri.

UPDATE: tényleg megváltozott, így mikor az utolsó doboz is kifogyott, nem vettem újra, most a drogériás olasz csodát próbálgatom, egyenlőre elégedett vagyok és jóval olcsóbb, mint a Vichy.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

scorpionqueen

2018. május 2.

Ezek szerint nemcsak én vettem észre, hogy valami változott. 11-12 éve használom, azonnal észrevettem, miután megbontottam az utolsó flakont, hogy valami nincs rendben vele. Nem azt mondom, hogy teljesen megszűnt a hatása, de nincs már meg az, ami miatt eddig folyamatosan vettem. Semmi értelme ezzel a hatással, hogy ezt válasszam, mert amit jelenleg tud, annál a Rexona is jobb.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Cseniko

2018. május 2.

Sajnos ez már nem az A dezodor ami volt! :(

Kb 8 éve találtam rá és használtam töretlenül, mert minden problémámra a tökéletes megoldást jelentette!
Nem szóltak a patikában, hogy változtattak volna rajta, nem vettem észre a csomagolásán sem eltérést, de kb 1 hónapja bontottam fel az új deót és a hatás tragédia!!!
Az izzadással szemben valamicskét gyengébben teljesít, viszont a kellemetlen szagokkal.... állítom felerősíti!!!

Először azt hittem velem történt valami, de 2 barátnőm is megerősítette és itt is átfutottam a véleményeket és hasonlóak a tapasztalatok.

Néhány hónappal ezelőttig 5 csillagos volt, de mostanra sajnos alkalmatlanná vált a feladatára. Remélem találok megfelelő utódot. Aki már megtalálta kérem írja meg nekem, köszönöm!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Sajnos ez már nem az A dezodor ami volt! :(

Alkoholok: Cetearyl Alcohol