KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Milva07, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló és erősítő hidratáló, amely visszaállítja az érett bőr belső ragyogását és rózsás színét.

• intenzíven hidratál
  • frissé és sugárzóvá teszi az arcbőrt
  • megfiatalítja és energiával tölti fel a bőrt
  • eredeti rózsavíz tartalommal
  • méhviasszal és ásványokkal

Milva07

2018. július 5.

Termékmintákat kaptam, amit kb. kettő hétig tudtam használni. Az eredmény annyira meggyőző, hogy már megrendeltem a teljes méretet. A krém rózsaszínű, kellemes, nem tolakodó rózsa illatú (én nagyon szeretem). Állaga krémgél, nagyon könnyű, bársonyos textúrájú. Könnyű eloszlatni, nagyon hamar beszívódik, sminkelhető. Bár nem kifejezetten én vagyok a célcsoport, de nagyon jól tápláló, az arcnak frissességet adó krém. Én a rétegzős rutinomba építettem bele, nagyon megszerettem. Nem bizonyult soknak még így sem. Ajánlom, minimum kipróbálásra.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.