Vichy

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Milva07, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló és erősítő hidratáló, amely visszaállítja az érett bőr belső ragyogását és rózsás színét.

• intenzíven hidratál
  • frissé és sugárzóvá teszi az arcbőrt
  • megfiatalítja és energiával tölti fel a bőrt
  • eredeti rózsavíz tartalommal
  • méhviasszal és ásványokkal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sznori96

2018. július 25.

Termékminta során sikerült megtalálni ebben a krémben azt, amit a bőröm szeret. Kellemes illata, rózsaszín színe van, hamar beszívódik. Imádom.

sznori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Milva07

2018. július 5.

Termékmintákat kaptam, amit kb. kettő hétig tudtam használni. Az eredmény annyira meggyőző, hogy már megrendeltem a teljes méretet. A krém rózsaszínű, kellemes, nem tolakodó rózsa illatú (én nagyon szeretem). Állaga krémgél, nagyon könnyű, bársonyos textúrájú. Könnyű eloszlatni, nagyon hamar beszívódik, sminkelhető. Bár nem kifejezetten én vagyok a célcsoport, de nagyon jól tápláló, az arcnak frissességet adó krém. Én a rétegzős rutinomba építettem bele, nagyon megszerettem. Nem bizonyult soknak még így sem. Ajánlom, minimum kipróbálásra.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Calcium PCA, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak