KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Valentina0930

2018. július 12.

Nagyon sokáig használtam ezt a lemosót, mert elhittem, hogy ez az egyetlen oka, hogy nem lesz pattanásos a bőröm. Közben meg annyira szárított, hogy folyamatosan azt kellett kezelnem. Alapvetően szeretem, de amikor elhagyom, akkor sem romlik a helyzet, így egy kíméletesebb lemosót keresek már. Eddig nem találtam meg az igazit.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Ziza

2018. július 3.

Patikában ajánlották nekem, egy másik termék helyett, de nem igazán vált be. Közepesen tisztít, a pórusok méreteit viszont szépen csökkenti,ugyanakkor a kombinált bőröm húzódott a használata után, az orrom és környéke hámlott tőle. A zsírosodást nem csökkentette jelentősen.Talán most még nyáron, mikor zsírósabb a bőröm, megpróbálkozom vele.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

baba_girl_16

2018. március 9.

Csak egy mintát használtam belőle, szóval hosszú távú következtetéseket nem tudok írni. A kis mintám 4 napig volt elég, ez idő alatt jól teljesített. A maradék szennyeződést szépen letisztítja és ez a lemosó az, amely egyáltalán nem szárítja és irritálja az én érzékeny bőrömet. Imádtam, hogy ilyen hatást is tud gyakorolni egy lemosó az arcomra. Az illata viszont nagyon nem tetszik. Erősen gondolkodom, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

dandelion

2018. február 8.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez az arclemosó egyáltalán nem irritálta. Mostanában nagyon zsíros és pattanásos, abban sajnos nem tudott segíteni, hogy a pattanásaim eltűnjenek, de a zsíros arcbőrömet jobban tudom vele kontrollálni, anélkül tisztít, hogy kiszárítaná a bőrömet. Az árát húzósnak tartom, de nekem sikerült jutányos áron hozzájutnom, így elnézem neki, hogy nem tökéletes.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

bugeyes

2017. október 23.

Ajándékba kaptam gyógyszerész barátnőmtől, és nagy reményekkel kezdtem el használni, szerettem volna szeretni ezt is és a többi arcápoló terméket is a márkától. Ez a termék sem hozta a kívánt hatást, azon kívül borzasztóan húzódott használata után az arcbőröm.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dorogiagi

2017. július 30.

Évek óta használom ezt az arctisztítót. Segít kordában tartani a pattanásaimat, nagyon jól szárít, ezért hidratálni kell alaposan utána. Sokáig elég. Nem olcsó, csodát nem tesz, de megbízhatóan segít kordában tartani a problémás bőrt.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

PSophiee

2017. július 2.

Már egy jó ideje használom, a 400ml kiszerelés elég kiadós mennyiség belőle. Szeretem használni, nekem nem szárít, jól tisztít. A bőröm állapotával azért csodákat egymagában ez nem tett, de valószínűleg újravenném. Hamarosan megérkezik a szilikonos arctisztítóm, kíváncsi vagyok, azzal hogy fog szerepelni.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

tihany

2017. április 20.

Nem érzékeny a bőröm, még is irritálta, eddig ilyen még nem történt velem. Ezért nem is veszem újra.

tihany
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

raczjulia

2017. március 18.

Szépen tisztítja az arcbőrömet, viszont kicsit szárítja is.

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Szépen tisztítja az arcbőrömet, viszont kicsit szárítja is.

biusjj

2017. január 12.

Szettben használtam a tonikkal meg az arckrémmel, és azon kívül, hogy szárított, szépen tisztított, semmit nem javított a bőrömön. Ugyanannyi pattanás volt rajta, mint mikor egyáltalán nem használtam. Egy olcsóbb lemosó is ugyanezt tudja.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Totarol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Színezőanyag. Zöld.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.