KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kisvirci, az összetevőket feltöltötte: Benitah, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kétfajta fehér agyaggal és Vichy termálvízzel az eltömődött pórusok ellen, a tisztának és puha tapintásúnak érződő arcbőrért. Kaolin és bentonit agyagot tartalmaz, amelyek segítenek eltávolítani a felesleges faggyút és a szennyeződéseket. Az aloe vera hidratál, az allantoin segít a bőr egyensúlyának fenntartásában. Rendszeres alkalmazás esetén a pórusok kevésbé látszódhatnak, az arcbőr kiegyensúlyozottabb lehet.

Érzékeny bőrön, bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Hipoallergén. Nem komedogén. Parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Benitah

2017. szeptember 11.

Jelenleg Magyarországon csak kis tasakos kiszerelésben kapható. Külföldről már 15 euróért megrendelhető, mind a három féle maszkot így szereztem be.
Nem tartottam szerencsésnek a tasakos kiszerelést, ezért beruháztam a maszkokra teljes valójukban. Imádom mindegyiket!

Benitah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

csdora6

2017. augusztus 31.

Imádom!!! Egy hónapja rendszeresen használom, ami nálam azt jelenti, hogy hetente 2 alkalommal. Az arcom tiszte, üde, friss lesz. A pattanásokat fokozatosan eltünteti- menstruáció idején max 1-2 jelenik meg az arcomon- a giganagyságú pólusaimat is összehúzza. Jó tanács!! Kötelező utána a hidratáló!!! ÉN a The Body shop teafás éjszakai krémet szoktam felkenni kis mennyiségben- így az arcom nem szárad ki! Ez egy zsíros/kombinált bőrre való hidratáló. Sajnos sokan azt várják az ilyen arcmaszktól, hogy az arcuk még hidrtatált is lesz.. ennek nem az a funkciója- rá van írva: MÉLYTISZTÍTÓ és PÓRUSÖSSZEHÚZÓ!!! Ne azt várjátok a terméktől, hogy minden arcápolási termék helyettesít!!!!

csdora6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

kerepetra

2017. június 7.

Nekem sem vált be sajnos, pedig sokat vártam tőle, patikus ajánlotta. Hirtelen a lemosás után puhának, selymesnek éreztem a bőrömet tőle, de egy fél óra után kb nagyon száraz lett tőle az arcom és másnapra sok piros fájó pattim lett. Persze a pórustisztításnak nyilván ez a következménye de ha pattanásos akarok lenni akkor inkább megeszem legközelebb egy zacskó szotyit :)

kerepetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

krisztinamedveczki

2017. április 15.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon szerettem volna. Az állaga kellemes volt. De a pozitívum ennyi. Nem láttam,hogy nagyon kitisztította volna a pórusaimat, és használata után rengeteg pattanás jelent meg az állam és a szám körül, annak ellenére,hogy nem vagyok egy pattanásos típust. Abból gondolom,hogy ez a termék okozhatta, mert mindig ennek a használata után, másnap reggelre érzékeltem a piros ki dudorokat az arcomon...

krisztinamedveczki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

lolesandro

2017. február 19.

Nagyon-nagyon nem vált be. Semmit nem csinált sőt T-vonalban még zsírosabb lett a bőröm. Teljes pénzkidobás volt , a hámlasztó maszk változata sokkal jobb.

lolesandro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

szakszil

2017. február 14.

szuper kár hogycsak mintám volt belőle..az ára miatt nem veszem újra de imádtam:)

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

vasilissa

2017. február 12.

egészen jó kis maszk, szerintem ár -érték arányos. csodákat nem tesz, de olajos bőrre kifejezetten ajánlom!

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

bomberoo

2016. november 29.

Nagyn szuper maszk található benne, de a kiszerelése miatt semmiképp nem venném meg újra.

bomberoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

NovakneViki

2016. november 24.

A pixibox vichy különkiadásával sikerült kipróbálnom ezt a maszkot. Kellemes kis maszk, igaz felkenéskor egy picit csípett, de mivel ez pár másodperc alatt elmúlt, ezért nem fordítottam ennek különösebb figyelmet. A megadott hatóidő után a lemosása is könnyű és puha bőrt eredményez.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Zsuzsi216

2016. november 19.

A Pixibox-ban került hozzám ez a maszk.
Vékonyan felkenve nagyon sokáig elég. Egyedül az „öregasszony” illat furcsa számomra. Ez azonban nem vesz el az értékéből, mert lemosás után olyan selymes és üde bőrt eredményezett, hogy alig hittem a szememnek. Szépen összehúzza a pórusokat anélkül, hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

A Pixibox-ban került hozzám ez a maszk.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Propanediol, Argilla

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kaolin 0 0

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.