KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

Ár: 7000 , Eladó: Niki03
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen , fizetés: személyes átvétel
Ár: 5500 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben

stylo

2018. november 7.

Mivel reggelre elegedett vagyok az eredmennyel, elnezem a rengeteg negativumot. Nem szivodik fel sehogy. Egy fura filmreteget kepez a bőrön, ami nagyon fullaszto erzes. Olyan, mintha kis verboseget okozna, mert kicsit kipirosodik es felmelegszik az arcom tole. Elegge meg is remultem, hogy allergias leszek ra, de ez elmulik. Ugy egy ora mulva. Kb. Szoval kifejezetten kellemetlen hasznalni. A szaga nem erdekel, bar kulonosebben nem is tetszik. A szine nekem direkt bejon, elvegre minden krem feher v vmi pasztel, szoval nagyon formabonto. Az allaga is kulonleges. Hja, es draga. Mihez kepest ugye. Azert a vichy meg mindig a kommersz kategoria, na jo, annak a felso kategoriaja. De azert ennyiert, mar akar lehetne majdnem szuper is.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Drazsi

2018. november 6.

Mintám volt belőle, azt használtam el csak szerencsére. Marta a bőröm, viszketett... Reggel úgy keltem mint akit bekentek zsírral. Az állaga és az illata egyébként rendben lett volna. Összességében hatalmas csalódás.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Marcsi66

2018. október 27.

"Távolsági végzést lebegtetsz" hát ezt a férjek általában zokon veszik,ugyanis az ágyba visszük,éjszakára. Kár érte,mert egész jó kis kutyulmány,de nagyon olajos,és ragacsos állag,az illata erős,engem nem zavar,a színe viszont hát az,elég csúnya.Nem venném meg,hisz minden nap nem vállalnám be.Egyébként jól hidratál,valóban érezhető puhasággal ébredtem.Az ára és a kellemetlen használata miatt csak 3 csillag.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

leili

2018. október 14.

Ez a krém most kiverte nálam a biztosítékot... A gyógyszertárban a 2. Vichy terméket fél áron lehetett venni, egy ilyen Minéral 89 hialuronos “szérumot” vettem, megtetszett az állaga és mellé ezt választottam, gondoltam új cucc, jó lenne egy jó éjszakai krém is. Na hát ez a total waste of money kategóriájú vásárlás volt. Iszonyat erős illata van, de olyan szinten, hogy nem tudtam tőle aludni sem, majdnem mint egy parfüm. A színe az nem zavarna, feltéve, ha maga a krém beszívódna, amit nem tesz meg, mert az egész olyan érzetre, mintha valami illatosított szilikonos gépzsírral kenném be magam, így a párnámtól a hálóingemig mindent összeken... nappalra meg ugyanezek miatt nem fogom tudni használni, szóval ajánlom-e? Határozottan nem!! Jelenleg nem, hogy 9000 Ft-ot, egy ezrest sem adnék érte, csak a gondom van vele, hogy hova használjam el vagy melyik női hozzátartozómmal szúrjak ki..

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Boginyuszi

2018. október 11.

Ajándék mintát kaptam, az alapján pontozok.
Tegnap este a szokásos arctisztítás után felkentem. Egyáltalán nem itta be a bőröm, túl sűrű, túl ragacsos. Nem fogok vigyázállásban aludni egy arckrém miatt, így a párnára is jutott bőven. Reggelre sem ivódott be, viszont amikor lemostam egy nagyon üde valaki nézett vissza rám a tükörből. Ez az egyetlen pozitívum. Viszont ez is hamar negatívumba fordult, ugyanis egész nap zsíros, nehéz érzés volt a bőrömön, ráadásul fénylett.
Pedig reménykedtem, elvégre nagyon reklámozzák ezt a márkát, hogy milyen profi, milyen hatékony stb. Ahhoz képest meg... Az árát meg itt látom, hát ez most komoly? Nem adnék érte ennyit az biztos.

Boginyuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Ajándék mintát kaptam, az alapján pontozok.

pluto

2018. szeptember 16.

A 30. szülinapomra kaptam, nagyon szeretem. Egész éjjel dolgozik, krémtől csillogó bőrrel fekszel, kisimulva ébredsz. 5*

pluto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Niki03

2018. szeptember 7.

Nekem nem vált be, két nap után pattanásokat okozott. Gélhez képest nehéz, inkább száraz bőrre lehet jó. Az illata tetszett.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

AzAngie

2018. július 30.

Az én bőrömnek saját akarata van. :) Mintaként jutottam hozzá, és próba szerencse alapon kipróbáltam - nekem maximálisan bevált! Pedig 100-ból 2 krém, ha jó, annyira kombinált és érzékeny. Az illata eleinte furcsa volt, most már nagyon megszerettem - kicsit hasonlít a negróhoz. A színe nem szép :D de meg lehet szokni. Ez egy erős krém, esti, senki ne várjon tőle azonnali felszívódást - cserébe nagyon puha bőrt eredményezett. (Nálam). Reggelre nem volt semmi ragacs, kellemtlen filmréteg vagy kukacosodás és egész nap olyn puha volt, hogy öröm volt simogatni. Ami nem tetszik benne, hogy mindezek ellenére túlárazottnak gondolom, és ahogy Kremcica is írja - van benne alkohol, ami a kombinált bőrnek nem barátja... Ami van azt el fogom használni és ajánlom is ilyen bőrtípusra, de csak akciósan vennék az ára miatt.

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

nyuszo

2018. július 16.

Kremcica minden egyes szavával egyet kell, hogy értsek.... engem a ragacsossága zavart leginkább, pedig néha elég száraz tud lenni a bőröm, mégis le kellett mosnom, olyan volt mintha lekvárral lettem volna bekenve....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Kremcica

2018. július 16.

Nem, nem, nem! Ragacsos, számomra kifejezetten büdös és amit pláne nem értem miért kellett ilyen f@s színűre színezni. Ezt igazán kihagyhatták volna. Annyira masszív hogy csak extra száraz bőrre lehet jó, szerintem még nekik sem fog teljesen beszívódni (ergo ragacsos, fénylik, fullad alatta a bőröm). Nyárra egyáltalán nem ajánlom. És befigyel a denat alkohol az inci 6. helyén... :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)