KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anna777

2018. április 20.

Kaptam egy mintát. Nagyon tetszett! Az illata, az állaga tökélestes. Biztos, hogy venni fogok!

Anna777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Petravagyok

2018. április 15.

Nagyon furcsa megtapasztalás ez a krém. Miközben felkentem, már gondolatban fogalmaztam a negatív kritikát, amit ide írok majd. Fura a színe, az állaga -de ez persze mind nem számít- felkenéskor nagyon fényes, olajos réteget képez a bőrön, amit addig masszíroztam az arcomba, amíg be nem szívta. Na ez után megváltozott az illata, és mintha egy agyon pacsulizott idős néni ülne az arcomon, áradt belőle a gagyi parfüm szag. Elképesztő, semmit sem használtam még, aminek ennyire durván erős az illata. Nem értem, miért rontják el ezzel. Amúgy szép lett a bőröm tőle és napokig sima és pihepuha volt. Nemértem.

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

syrin

2018. április 8.

A tégelyes kiszerelést ugyan nem szeretem, de nagyon megörültem amikor megláttam a színes, géles, picit áttetsző krémet. Az ilyenek általában be szoktak válni, ennél is úgy terveztem, hogy beszerzem az egész termékcsaládot. Mintát kértem belőle, de annyira mégsem jött be. Picit zsíros mielőtt beszívódik, nekem valahogy fura, nem szeretem az arcomon. Idővel ez nagyjából elmúlik. Azt, hogy használ-e, szerintem csak több év szorgalmas kenegetés után lehet megállapítani, de nem hiszem, hogy eljutok odáig. A mintákat elhasználom, de a kence első nekifutásra nem ment át a rostán.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

szeliger

2018. április 7.

Több mintám is volt belőle. Sárgás-barnás színű, géles állagú, igen erősen illatosított krém. Az illata még nekem is sok, pedig én aztán abba a csoportba tartozom (ahogy Apolka az egyik interjújában a csoportot jellemezte), akik a kozmetikumokra úgy tekintenek, mint a csokira: legyen finom és illatos. Az illatot leszámítva semmi különös, sem rosszabb, sem jobb nem lett tőle a pár próba nap alatt a bőröm. Ha kapnék belőle, elhasználnám, de megvenni nem fogom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Lourdes

2018. április 6.

A nappali változatát imádom, nagyon jó..viszont az éjszakaival nem vagyok teljesen elégedett. Jól hidratál, viszont ránctalanító hatása minimális. A bőrömnek kevés ez a krém, kiegészítést igényel éjszakára. Ebben az árkategóriában sokkal jobb készítményeket lehet kapni.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.