KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első éjszakai krém a Vichytől, amely felüdíti és ápolja a negatív hatásoknak kitett bőrfelszínt. Ébredés után: a bőr alaposan hidratált és ragyogó lehet. Rendszeres használattal éjszakáról éjszakára segíti az bőrfelszín megújulását, a sejtek oxigénellátását és a kisebb ráncok simítását.

Ár: 7000 , Eladó: Niki03
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen , fizetés: személyes átvétel
Ár: 5500 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben

kismadár

2018. július 10.

Finom illata van, de tényleg nagyon sok, aki nem bírja a parfümöt, inkább ki se próbálja, mert nagyon illatos. Kicsit ragacsos, géles állaga van, de ez engem egyáltalán nem zavar. Kellemes, jól esett az arcomnak, de nem tudott maradéktalanul beszívódni, mert kicsit olajos is, és rajtam semmilyen olaj nem tud beszívódni. Reggelre puhább, feltöltöttebb lett a bőröm. Bár nem rossz krém, de semmi extrát nem vettem észre, nagy csodát nem tud, így ebből kifolyólag irreálisnak tartom az árát.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Egi

2018. július 5.

Én ezzel meg vok elégedve, bármilyen is volt a napi hidratáltság, estére jól feltölti a bőrt. a mézre hasonlít nekem. Az illatát nem tudom meddig viselem el, jó, de nagyon erős. Alkalmanként használom majd!

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

morgana009

2018. május 23.

Átlagnál kicsit szárazabb a bőröm, nekem ez a krém csoda. Az illatát nagyon szeretem,az állagát is, de tény, hogy zsírosabb bőrön lehet ez nehezebb egy kicsit. Én ajánlom mindenkinek, nagyon finom érzés.

morgana009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

vanna133

2018. május 20.

Nekem nagyon bevált. Éjszakai krém, így valóban nem rögtön szívódik be. Az olajos és a zselés állag keveredik de reggelre teljesen beszívja a bőr. A kicsi mimikai ráncokat feltölti. Nagyon jó összhatása lesz a bőrnek tőle. Én a Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector gélhez kerestem hasonlót és ebben állagra és hatásra is sok közös van de árban az egyharmada.

vanna133
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kencefice9

2018. május 16.

Termékmintát próbáltam csak. Szerintem nagyon nehéz krém, de az illata kifejezetten tetszett, annak ellenére is, hogy erőteljes.
Viszont mikor felkentem nagyon nehezen szívódott fel, sőt teljesen nem is, és rettentően zavart a zsíros ragacsos érzet. Megmondom őszintén én lemostam. Nekem nagyon nem vált be sajnos pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Kencefice9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Leander

2018. április 25.

Furcsa szín, furcsa szag, kellemetlen olajos gél állag. Ragacsos, nem igazán szívja be a bőr, olyan érzetet ad, mintha eltömítené, nem tud alatta lélegezni - persze lehet, hogy ez is a cél. Az eredmény azonban szerintem sajnos szintén nem kárpótol a kellemetlen használatért - kb. annyit tud, mint a legolcsóbb drogériás éjszakai krém. Reggelre valamennyire hidratált a bőröm, de ezen kívül mást nem tapasztaltam. Nem irritál, de ár-érték arányban így sem egy igazán elfogadható termék.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Anna777

2018. április 20.

Kaptam egy mintát. Nagyon tetszett! Az illata, az állaga tökélestes. Biztos, hogy venni fogok!

Anna777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Petravagyok

2018. április 15.

Nagyon furcsa megtapasztalás ez a krém. Miközben felkentem, már gondolatban fogalmaztam a negatív kritikát, amit ide írok majd. Fura a színe, az állaga -de ez persze mind nem számít- felkenéskor nagyon fényes, olajos réteget képez a bőrön, amit addig masszíroztam az arcomba, amíg be nem szívta. Na ez után megváltozott az illata, és mintha egy agyon pacsulizott idős néni ülne az arcomon, áradt belőle a gagyi parfüm szag. Elképesztő, semmit sem használtam még, aminek ennyire durván erős az illata. Nem értem, miért rontják el ezzel. Amúgy szép lett a bőröm tőle és napokig sima és pihepuha volt. Nemértem.

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

syrin

2018. április 8.

A tégelyes kiszerelést ugyan nem szeretem, de nagyon megörültem amikor megláttam a színes, géles, picit áttetsző krémet. Az ilyenek általában be szoktak válni, ennél is úgy terveztem, hogy beszerzem az egész termékcsaládot. Mintát kértem belőle, de annyira mégsem jött be. Picit zsíros mielőtt beszívódik, nekem valahogy fura, nem szeretem az arcomon. Idővel ez nagyjából elmúlik. Azt, hogy használ-e, szerintem csak több év szorgalmas kenegetés után lehet megállapítani, de nem hiszem, hogy eljutok odáig. A mintákat elhasználom, de a kence első nekifutásra nem ment át a rostán.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

szeliger

2018. április 7.

Több mintám is volt belőle. Sárgás-barnás színű, géles állagú, igen erősen illatosított krém. Az illata még nekem is sok, pedig én aztán abba a csoportba tartozom (ahogy Apolka az egyik interjújában a csoportot jellemezte), akik a kozmetikumokra úgy tekintenek, mint a csokira: legyen finom és illatos. Az illatot leszámítva semmi különös, sem rosszabb, sem jobb nem lett tőle a pár próba nap alatt a bőröm. Ha kapnék belőle, elhasználnám, de megvenni nem fogom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)