KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   7129 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annusko, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simítja és élettel telibbé teszi az arcbőrt, egységesebbé az arcszínt. Formulája segít védeni a bőrt az öregedés napfény okozta jeleitől és a barna foltok kialakulásától. Azonnal: a bőr hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal: az arcbőr üde és ragyogó lehet.

Érzékeny bőrre, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt, parabenmentes. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30 - 1 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 150 Ft vagy AJÁNDÉK 1.500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1000 Ft +posta , Eladó: bugeyes
Állapot: 15 ml - kis kiszerelés, néhány alkalommal használt, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel-kp., postázás-előreutalás
Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Egy mintát használtam utazáshoz. Jó, hogy fényvédős, a hidratáló hatása átlagos, kicsit csillog utána a bőr. Egyebet nem tapasztaltam, nem fogom megvenni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Blackey

2019. január 9.

Egy ideig használtam kis csomagban, de az illata egyszerűen csípte a szemem.
Folyton könnyeztem és semmi extrát nem tapasztaltam.
A 89 boosterrel nem volt ilyen problémám, de különösebben annál se éreztem nagy dolgokat sajnos.
Azzal nem volt problémám, de a krémben kicsit csalódtam. :(

Blackey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Egy ideig használtam kis csomagban, de az illata egyszerűen csípte a szemem.
Folyton könnyeztem és semmi extrát nem tapasztaltam.
Azzal nem volt problémám, de a krémben kicsit csalódtam. :(

Titanilla10

2018. november 22.

Az illata első használatra nagyon tetszett de minél többször használtam már szinte zavart hogy ennyire túl illatos.Finom puha lett tőle a bőröm télre szerintem tökéletes krém mert nem az a vizes hanem sűrű.A ráncokkal háát nem kezdett sokmindent a kisebbeket talán valamennyire eltüntette de ami mélyebb azzal nem kezdett semmit.Összeségében nem rossz krém az illata miatt vonok le egy csillagot.

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

bugeyes

2018. november 8.

Összességében nem rossz, viszont az illatával sehogy sem tudtam megbarátkozni, ezért nem is fogom elhasználni. Kicsit az én bőrtípusomnak testes, viszont nagyon jól hidratál.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Bugár

2018. szeptember 19.

Tetszett, hogy van benne fényvédő, így kipróbáltam nyár végén. Fullasztó kánikulában sem éreztem soknak. Gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, nem feszül az arcom. Nem okozott problémát a bőrömön. Egyedül az illatát nem kedvelem, bár néhány perc után elillan, továbbiakban nem érződik. Ha van választási lehetőség, az illata miatt nem ezt választanám, de nem mondom rá, hogy rossz, mert nem égtem le a használat során, és kellően hidratált napközben.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

nyuszo

2018. szeptember 10.

Radírozást követően használtam, nagyon jól táplálja a bőrt. Szép üde arcszínt, feszesebb megjelenést biztosít. Kellemes illata van....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Alicece

2018. május 1.

Én is mintát kaptam és be is vált!
A tengerparton napozás közben sem éget le az arcom...bár illett volna naptejet használni de április végén ugy gondoltam még elég ez is! De igy biztosan tudom hogy nyáron a városban vagy séta közben tökéletesen véd!
Extra hatása nincs nem zsirosít nem szárit jol beszívodik és sminkelni is tudok rá! Nem.vált ki alergiás reakciot és jo használni pedig illatos krém és még ez sem zavarja az érzékeny bőrömet szoval megvettem rendes méretbe mert nyárra tökéletes főleg a 30 as fényvédő miatt! A szememet soha nem csípte mivel nem oda kell használni ezért nem is teszteltem arra ott van a szemkörnyékápoloja és az nem csíp!
Hozzá teszem keveset használok belőle és igy vált be az arom két oldalára teszek többet de soha nem használok vastagon arckrémeket.

Alicece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Én is mintát kaptam és be is vált!

La-Fee

2018. április 20.

Én is termékmintát kaptam. Mivel nagyon érzékeny a bőröm, különben is krémben megvan az a pár ami alá nem adom, de persze kipróbáltam, mert adok esélyt címmel. Kétszer is. De nem jó. Kényelmetlen. Réteget hagy és az illata...a szomszédom jut eszembe róla 😀 irritációt nem okozott az a két röpke alkalom.
Ki nem dobom, tökéletes lesz a dekoltázsomra.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Ki nem dobom, tökéletes lesz a dekoltázsomra.

Whosthatfitgirl

2018. április 20.

Alapvetően szeretem a Vichy termèkeket, de ez... Hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert èn is csak egy termèkmintát teszteltem. Három alkalomra volt elèg, de őszinte leszek: örültem, hogy elfogyott....
Nekem nagyon brutál, tolakodó az illata, annyi illatanyagot raktak bele, amennyi egy parfümèriában megtalálható. Toooooo much...
Az állagával sem voltam megelègedve, nekem nagyon....hàt nem is tudom milyen...zsìros? Okè, felkenem, beszìvódik, de egèsz nap megvan a "krèmvanazarcomon" èrzès. Úgy èrzem megfullad alatta a bőröm.
A BB krèmem meg darabosodott rajta....
Szóval nem veszek.:))

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

A BB krèmem meg darabosodott rajta....
Szóval nem veszek.:))

greyhound

2018. április 13.

Kevert, t-vonalban fénylő, orr mellett időnként seborrheás az arcbőröm, a homlokom csupa ránc-sajnos. Ez a krém pedig szuper volt minden bajomra :) A homlokom simította szépen, nem fénylett ki a nap végére sem, az orcarész pedig nem száradt ki tőle és egyáltalán nem irritált. Az illatára sokan írjátok hogy túlzás, én imádtam, hogy pihe-puha és szuper jó illatú az arcom tőle :)) Eddig csak mintákat használtam belőle, de meg fogom venni a tégelyt.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.