KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

selmeczireka

2017. november 18.

Évek óta ezt használom, nagyon bevált. Mivel úgy hallottam, hogy érdemes váltogatni a dezodorokat is, így most mást használok, de szerintem hamarosan visszatérek hozzá. Ami miatt 4 csillag, az az ára, nagyon drága szerintem, igaz sokszor dupla csomagolásban is hozzá lehet jutni a patikákban, kedvezményes áron, akkor érdemes megvenni. Nem tartozom az erősen izzadók csoportjába, stresszben azonban izzadok, emiatt talán annak, aki durván izzad, kevés lehet. Ellentétben más dezodorokkal, napközben sem kellett újra kennem, a reggeli használat elegendő volt egész napra.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Györgyusz

2017. november 14.

Ajándék volt, nagyon ódzkodtam a vichy dolgoktól, főleg a dezodortól! Kellemes meglepetés, hogy tetszett.
Nagyon az én illatom, kicsit sportos, minimálisan csípős férfias illat, de ez ne tántorítson el senkit.
Esténként szoktam csak, nem is minden nap, csökkenti az izzadást!

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Esténként szoktam csak, nem is minden nap, csökkenti az izzadást!

Augmentin

2017. október 29.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a golyós dezodorhoz, mert egyébként szeretem, és sokat használom a Vichy termékeit.
De ez nagyon nem nyert. Nemhogy stressz helyzetben, de a legnagyobb nyugalomban is izzadok tőle, és ami a legrosszabb, hogy bűzlök is.

Kénytelen vagyok belátni, hogy hosszabb távon nem is oyan rossz.
Nehezen szárad, de kicsit többet teszek fel, és egy perc múlva a felesleget letörlöm. Ez így bejött. Remélem nem csak azért jobb a véleményem, mert közben október vége lett, és nincs kánikula.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Kénytelen vagyok belátni, hogy hosszabb távon nem is oyan rossz.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Nekem ez a kedvenc dezodorom! Mindig dupla csomagban veszem a második 50% kedvezménnyel ! Az illata szerintem normális, uniszex . Hamar beszívódik , elég egyszer végig húzni nem kell többször. Nem fogja meg a ruhát, és nem ragacsosodik vagy sűrűl be , mint más dezodor. Izzadni persze, hogy izzadok, de minimálisan, ami szerintem normális. Az nem jó, ha el tömítí a pórusokat.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Hildo

2017. április 29.

Az illata nem annyira megnyerő mint a zöld kupakos barátunké, eléggé férfias! Ugyanolyan nehezen szárad, enyhén ragacsos először, de cserébe szépen teljesít egész nap! Össze sem lehet hasonlítani egy drogériás izzadásgátlóval sem, megéri az árát! 5*!

Upgrade: 3*, Ugyanúgy gyógyszertáriba találtam sokkal sokkal jobbat!

Hildo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Upgrade: 3*, Ugyanúgy gyógyszertáriba találtam sokkal sokkal jobbat!

barbimariposa

2017. április 24.

Rengeteg izzadásgátlót próbáltam már, egy idő után mindegyiktől izzadok, így gondoltam beruházok egy márkás, patikai izzadásgátlóra is.
Két hete vettem,a Mammut patikában 3800 forintért , a patikus hölgy azt mondta, hogy ez hatékonyabb, mint a kék kupakos verzió, így ez jött velem haza.
Mivel nem volt belőle teszter, így illatolás nélkül vettem meg, reménykedve, hogy kellemes illatú lesz.
Hááát, mit is írjak, vegyesek az érzéseim ezzel a dezodorral kapcsolatban. Egyrészt,számomra ez az uniszex illat inkább férfias, ha lett volna teszter belőle, illat alapján ezt nem választottam volna. Szerencsére az illata nem domináns, nem veszik össze a parfümjeimmel. Másrészt, néha csont száraz tőle a hónaljam, néha pedig izzadok tőle, aktív testmozgás nélkül is :S
Így kap tőlem 3 csillagot, mivel néha jól teljesít, néha nem, de ezért a magas árért többet vártam volna. Újravenni nem fogom, a kísérletezgetést, hogy megtaláljam a tökéletes izzadásgátlót, folytatom, nem adom fel :D

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

MissKatherina

2017. január 18.

Régebben használtam a "tubusos-golyós" változatát és imádtam, de sajnos azt kivonták a forgalomból. Sok terméket kipróbáltam utána, de egyik sem ért fel ehhez a dezodorhoz. Tudom, hogy az összetevői nem túl jók, de mégis visszatértem hozzá. Örültem, hogy újra lehet kapni <3 :)

MissKatherina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Szilvia005

2017. január 10.

nekem egyáltalán nem vált be, olyan mintha nem is használnék dezodort, izzadok tőle

Szilvia005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

gabolda

2016. december 5.

Nagyon izzadós vagyok ez elmúlt években, főleg hormonális alapon. Rengeteg deot kipróbáltam már, de nálam egyedül a vichy termékek váltak be. Ezzel a piros kupakossal kezdtem. Az ára borsos, de folyton vannak akciók és kuponok, előre be szoktam rendelni belőle többet, így hosszabb távon pár ezret meg lehet spórolni. Télen, nyáron, sportolás közben, bármikor bármi van, nem izzadok meg és nem is vagyok büdös tőle. Hogy ne szokjak hozzá, felváltva használom a zöld kupakossal. Szerintem csak illatban van különbség köztük. Egyetlen hátrányuk az alumínium ugye, próbálok is keresni helyettük valami alternatívát, de eddig sajnos semmit nem találtam, ami felérne velük.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Please

2016. október 5.

Sok mindent kipróbáltam, ha lehet szeretek natúrt használni, de a natúr izzadásgátlók többsége kifog rajtam. Kipróbáltam és évek óta visszatérek ehhez! Még a hormonális izzadást is szabályozni tudta! Abszolút az egyik kedvenc. Amiért van, hogy nem mindig veszem meg, az az ára. Akkor szoktam, amikor akcióban beszerezhető.

Please
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!