KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

umpalumpa

2018. december 1.

A zöld kupakost szoktam használni főleg nyáron. Ki szoktam egészíteni stiftes dezodorral, főleg valamelyik Rexonával. Most is a zöldet kerestem, de nem volt dupla csomagban, ezért lett most ez. Legalább olyan hatékony, ha nem erősebb. A 72 órás védelmet úgy kell érteni, h elég ennyi időnként használni, nem úgy, h ennyi időnként elég fürödni! Lányok, ugyan már! :D Volt egy krém állagú, tubusos verziója is a cégnek, azt elég volt hetente használni bizonyos bevezető idő után. Na, a lényeg, hogy elégedett vagyok ezzel a deoval, de a zöldnek jobban kedvelem az illatát. Nem oszt, nem szoroz igazán, mert ha beszívódott már nem nagyon érezni. Kicsit talán lassabban szívódik be és szárad, de a felesleget letörlöm, ha elfogyott a türelmem 2 perc után. Fürdéskor nem érzek visszamaradt ragacsos reteget, mint néhány stiftes dezodornál, amit nehezen lehet lemosni. Kicsit sokba kerül a nem hatékony társaihoz képest, mégis megéri, mert elérem vele a célomat és sokáig elég.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Puszita

2018. október 30.

2-szer vásároltam eddig. Az első használata után maximálisan elégedett voltam, tényleg nagyon jó izzadásgátló. Az illata is finom. A második doboz használata után a bőröm megszokta, így már nem tudtam használni, nem védett 100%-osan, de ez lehet, hogy egyéni probléma, hogy váltogatnom kell 1-2 hónap használat után a dezodorokat. Késöbb áttértem a kék kupakosra, de az egyáltalán nem volt jó.

Puszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Gubana

2018. szeptember 11.

Elég lenne 12 órás védelem is :)), évek óta ezt a terméket használtam a zöld kupakossal felváltva.
Sajnos mostanában észrevettem, hogy a fehér pólókon is hagy sárgás foltot egy idő után...
Elgondolkodtam, hogy továbbra is ezt a terméket használjam-e.
DUO ára nagyobb gyógyszertárakban 5400 Ft körül szokott lenni,

Gubana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Elgondolkodtam, hogy továbbra is ezt a terméket használjam-e.
DUO ára nagyobb gyógyszertárakban 5400 Ft körül szokott lenni,

postareb

2018. szeptember 4.

A legjobb golyós dezodor, amit valaha használtam. Ugyan kissé borsosnak tűnhet az ára, a duo-packban különösen megéri megvásárolni (duo-packban a második termék árából 50% lejön). Nem hagy foltot a ruhákon és maximális hatást nyújt még a legmelegebb nyári napokon is. Elég vele egyszer bekenned magadat és egész nap kitart (a 72 órás védelemről nem tudok nyilatkozni, mert mindennap lezuhanyzom :P). A beszerzésénél hiányolom, hogy a drogériákban nem elérhető termék. Mindenkinek ajánlom, akinek problémája van az izzadással vagy kellemetlen szagokkal.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

fomnaba

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem a Vichynek ezt a termékét. Sajnos nagyon izzadós vagyok és tényleg csak ez vált be és nem olyan értelemben, hogy megszüntette az izzadást, de legalább hosszantartó és friss illata van és nem büdösödik be vele az ember. Próbáltam a többi verzióját is, az pénzkidobás.
4 csillagot az ára miatt kap, a benne lévő alumíniumért (bár nyilván emiatt hatékony), illetve amiatt, mert 72 órás védelem van rá feltüntetve....hogy mi?! ezt mégis hogy gondolják, mármint 72 órán át, újrakenés nélkül bírnia kéne?? Érdekes azt feltételezni, hogy valaki 3 napig nem fürdik, de ezzel a deóval vígan elvan...bullshit

fomnaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

orsolyap

2018. augusztus 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg dupla csomagolásban. Nagyon meg éri az árát. Nagyon izzadós vagyok, de napi 1x kell használjam. Hatása egész napos. Illata elsőre kicsit férfias, de nem zavaróan.Később ez az illat unisex-é válik. Foltot tényleg nem hagy. Csoda ebben a kategóriában.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Bloom

2018. július 23.

Évek óta használom, nyáron ezt, a hidegebb hónapokban a termékcsalád zöld kupakos (48 órás védelmet adó) tagját. Maximális védelmet nyújt, nem hagy foltot a ruhán. Sokáig elég, megéri az árát. Én mindig dupla csomagban vásárolom meg a gyógyszertárakban, így a 2. termék féláron van! :)

Bloom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

kerteszke

2018. július 16.

Bajban vagyok, mert a neten azt olvastam, hogy ez jobb a zöld kupakosnál, a gyakorlatban viszont pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Azt hiszem, szakítok a márkával.

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

dinkka

2018. május 22.

klassz, csak kicsit sokáig szárad és hamar elfogy

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

klassz, csak kicsit sokáig szárad és hamar elfogy

Krivikuli

2018. május 17.

Stresszhelyzetben ugyan még nem vagyok, de a terhesség miatt fokozottabban izzadtam, már mindent kipróbáltam, a gyógyszertárban egy szintén terhes gyógyszertári asszisztens hölgy ajánlotta. Kicsit drágának találtam, de végre valami ami használ, egyáltalán nem izzadok, fel tudok húzni bármilyen fölsőt, ìgy az utolsó fillérig megérte az árát. Ha lehetne még 1 plussz csillagot adnék, mert a drogériás golyós dezodoroktól kiütéses leszek, de ettől hálistennek nem, életem eddigi legjobb dezodora.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!