KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

Ár: 2400 Ft , Eladó: varit
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten

orozalia

2018. június 11.

Ez a legmegbízhatóbb deó, pepig én már nagyon sokfélét kipróbáltam.

orozalia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Ez a legmegbízhatóbb deó, pepig én már nagyon sokfélét kipróbáltam.

dinkka

2018. május 22.

klassz, csak kicsit sokáig szárad és hamar elfogy

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

klassz, csak kicsit sokáig szárad és hamar elfogy

Krivikuli

2018. május 17.

Stresszhelyzetben ugyan még nem vagyok, de a terhesség miatt fokozottabban izzadtam, már mindent kipróbáltam, a gyógyszertárban egy szintén terhes gyógyszertári asszisztens hölgy ajánlotta. Kicsit drágának találtam, de végre valami ami használ, egyáltalán nem izzadok, fel tudok húzni bármilyen fölsőt, ìgy az utolsó fillérig megérte az árát. Ha lehetne még 1 plussz csillagot adnék, mert a drogériás golyós dezodoroktól kiütéses leszek, de ettől hálistennek nem, életem eddigi legjobb dezodora.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

szucsnikky

2018. március 18.

Nekem az egyik legjobban bevált dezodor, ez az egyetlen, amitől tényleg nem izzadok, és teljesen szagtalan is maradok tőle.

szucsnikky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Belyus

2018. január 25.

A legjobb dezodor, amit valaha használtam, már-már csodaszer kategória, egyáltalán ne izzadok tőle. Egy csillag levonás mégis jár, mert felkenés után nagyon lassan szárad meg, de a hatása fantasztikus!

Belyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Kiran

2017. november 28.

Legkivàlóbb dezodor. Az illata is elég diszkrét.

Kiran
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Legkivàlóbb dezodor. Az illata is elég diszkrét.

selmeczireka

2017. november 18.

Évek óta ezt használom, nagyon bevált. Mivel úgy hallottam, hogy érdemes váltogatni a dezodorokat is, így most mást használok, de szerintem hamarosan visszatérek hozzá. Ami miatt 4 csillag, az az ára, nagyon drága szerintem, igaz sokszor dupla csomagolásban is hozzá lehet jutni a patikákban, kedvezményes áron, akkor érdemes megvenni. Nem tartozom az erősen izzadók csoportjába, stresszben azonban izzadok, emiatt talán annak, aki durván izzad, kevés lehet. Ellentétben más dezodorokkal, napközben sem kellett újra kennem, a reggeli használat elegendő volt egész napra.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Györgyusz

2017. november 14.

Ajándék volt, nagyon ódzkodtam a vichy dolgoktól, főleg a dezodortól! Kellemes meglepetés, hogy tetszett.
Nagyon az én illatom, kicsit sportos, minimálisan csípős férfias illat, de ez ne tántorítson el senkit.
Esténként szoktam csak, nem is minden nap, csökkenti az izzadást!

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Esténként szoktam csak, nem is minden nap, csökkenti az izzadást!

Augmentin

2017. október 29.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a golyós dezodorhoz, mert egyébként szeretem, és sokat használom a Vichy termékeit.
De ez nagyon nem nyert. Nemhogy stressz helyzetben, de a legnagyobb nyugalomban is izzadok tőle, és ami a legrosszabb, hogy bűzlök is.

Kénytelen vagyok belátni, hogy hosszabb távon nem is oyan rossz.
Nehezen szárad, de kicsit többet teszek fel, és egy perc múlva a felesleget letörlöm. Ez így bejött. Remélem nem csak azért jobb a véleményem, mert közben október vége lett, és nincs kánikula.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Kénytelen vagyok belátni, hogy hosszabb távon nem is oyan rossz.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Nekem ez a kedvenc dezodorom! Mindig dupla csomagban veszem a második 50% kedvezménnyel ! Az illata szerintem normális, uniszex . Hamar beszívódik , elég egyszer végig húzni nem kell többször. Nem fogja meg a ruhát, és nem ragacsosodik vagy sűrűl be , mint más dezodor. Izzadni persze, hogy izzadok, de minimálisan, ami szerintem normális. Az nem jó, ha el tömítí a pórusokat.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!