KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Victoria's Secret

Ár:   13 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Danina9592, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   13 790 Ft
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2012

Fejjegyek: körte, kumkvat, pomelo, piros bogyós szorbet, narancs, bergamott

Szívjegyek: jázmin, gardénia, tulipán, pünkösdi rózsa, vízi liliom

Alapjegyek: pézsma, vanília, borostyánkövek, szantálfa, cédrusfa

Bubus06

2018. június 9.

(2018.06.09.)
Nem sikerült megbarátkoznunk..Tovább adtam. Remélem a következő gazdájával egymásra találnak. :/ Sajnálom..

(2018.05.17.)
Nem tudom, hogy mit gondoljak róla..Nemrég érkezett meg notinoról, alig egy órája van 'velem'. Szóval nagyon friss az élmény..
Üvegből citrusosabb virág illat, de a bőrömre fújva már érződik belőle a többi jegy is. Tényleg szintetikus virágcsokor, de annyira nem kellemetlen..Sőt, egész finom illatú. Viselhető. Én kicsit édesebbre számítottam, ha már 'gold' egy parfüm. :/
Piros bogyós sorbet-et, vaníliát szantálfát nem igazán érzek ki belőle, sőt...azt gondoltam..kicsit orientálisabb a pézsma is benne, de nem hiszem.
Az biztos hogy kikell tartania 4-5 óráig ha már EDP, de..holnap kiderül, ha egész nap rajtam lesz reggeltől estig.
Nem tudom hogy mennyire leszünk hosszútávon társak,..viszont én..nem érzem azt a csillapíthatatlan nagy 'szerelmet' így első találkozáskor. :/
Szeretném megszeretni, de nem biztos hogy ő lesz a signature illatom..:( Kicsit szomorú vagyok..
Az üvege gyönyörű, de mit ér, ha a benne lévő illat annyira nem én vagyok? Ez az illat ilyen..Titkárnős. És nagyon hasonlít az egyik Avonos illatra szerintem, de hogy melyikre..pfff, passz.

Még fogok updatelni.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

(2018.06.09.)

(2018.05.17.)

Még fogok updatelni.

Pávácska

2017. február 27.

Aktuális kedvencem. Első pillantásra az üvege fogott meg. Nagy angyalka gyűjtő vagyok, és ennek a parfümnek az üvegén egy angyalszárny van, ami rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Utána az illatába szerettem bele. A jókedvet idézi, gyümölcsös, finom, meleg illat.... olyan igazi boldogság illat. :) Szeretem, szeretem, szeretem!

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

laracroft

2017. február 6.

Blöah...nekem ez nagyon nem tetszik. Üvegből illatolva egy kellemes mű-illatot éreztem, bőrre fújva viszont eszméletlen erős, fojtogató, fejfájdító édes-virágos illat. A gardéniát okolom, mert bár magát a virágot imádom, ettől a mainstream parfümökben megjelenő szintetikus gardéniaillattól a világból is ki tudnék futni (jázmin detto). Nem működik a kémiámmal. Miután kétszer is megpróbáltam lemosni a csuklómról szappannal, egészen lecsitult, visszaköszönt az üvegből illatolt műanyag fniomság, de amit addig művelt rajtam, az számomra elviselhetetlen.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

DiceBaby

2017. január 12.

nekem most ez a kedvenc illatom mindenek felett :) igazából nem is tudom meghatározni mire hasonlít, olyan én vagyok :)

DiceBaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.