KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Victoria's Secret

Ár:   13 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Danina9592, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   13 790 Ft
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2012

Fejjegyek: körte, kumkvat, pomelo, piros bogyós szorbet, narancs, bergamott

Szívjegyek: jázmin, gardénia, tulipán, pünkösdi rózsa, vízi liliom

Alapjegyek: pézsma, vanília, borostyánkövek, szantálfa, cédrusfa

Krémmánia Kedvencek a -től
laracroft

2017. február 6.

Blöah...nekem ez nagyon nem tetszik. Üvegből illatolva egy kellemes mű-illatot éreztem, bőrre fújva viszont eszméletlen erős, fojtogató, fejfájdító édes-virágos illat. A gardéniát okolom, mert bár magát a virágot imádom, ettől a mainstream parfümökben megjelenő szintetikus gardéniaillattól a világból is ki tudnék futni (jázmin detto). Nem működik a kémiámmal. Miután kétszer is megpróbáltam lemosni a csuklómról szappannal, egészen lecsitult, visszaköszönt az üvegből illatolt műanyag fniomság, de amit addig művelt rajtam, az számomra elviselhetetlen.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

DiceBaby

2017. január 12.

nekem most ez a kedvenc illatom mindenek felett :) igazából nem is tudom meghatározni mire hasonlít, olyan én vagyok :)

DiceBaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.