KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Victoria's Secret

Ár:   11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   11 450 Ft
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenési év: 2010

Ilatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: mandarin, grapefruit, ananász, eper, golgotagyümölcs, jázmin, vörösáfonya, gyöngyvirág, bazsarózsa, orchidea, pézsma, fás jegyek, tölgymoha

Ár: 12000 Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: 50 ml (- pár fújás), Helyszín: Budapest, fizetés: Frissen bontott. Utalást követően postázom postán maradóként vagy küldöm foxposttal.Árban a küldés költsége benne van!
Ruzsorult

2017. március 18.

Egyszerűen imádok, szinte minden nap ezt használom már alig van belőle

Ruzsorult
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

Egyszerűen imádok, szinte minden nap ezt használom már alig van belőle

pcsillu

2017. január 11.

Nagyon sok parfümöm van mégis ez a kedvencem. Én Milánóban voltam egy vs márkaboltban és az eladó azután, hogy rámnézett azt mondta, hogy a bombshell a nekem való és igaza is lett, azonnali szerelem volt. Imádom az illatát, kellemes üde, friss, lendületes és nagyon sokáig megmarad. A külseje is csodaszép.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

anitkaa

2017. január 6.

Friss, citrusos illat. A grapefruit a legdominánsabb illatjegy ebben a parfümben. Nekem nagyon tetszik ez az illat, igazán csajos, nyárias. Az üvege is szép.

anitkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Vaslady

2016. június 27.

Rajtam édeskés-citrusos illat.
Üveg szép,amugy semmi extra.
Mintha DM polcain a tingli-tangli olcsó parfümöket nézegetném.
Nem éri meg azt a pénzt,amiért kinálják.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Rajtam édeskés-citrusos illat.
Üveg szép,amugy semmi extra.
Mintha DM polcain a tingli-tangli olcsó parfümöket nézegetném.
Nem éri meg azt a pénzt,amiért kinálják.

scisneros

2016. június 12.

Az üveg eszméletlenül jól néz ki, de a belbecs... Hááát, elég sok kívánnivalót hagy maga után :) Kellemes, de leszáradás után szúrós, citrusos illattá válik.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

maedusa

2016. április 13.

Én kis testpermetet vettem reptéren. Nagyon szerettem, friss, csajos illat.

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Én kis testpermetet vettem reptéren. Nagyon szerettem, friss, csajos illat.

pomme

2016. március 29.

Illatjegyek alapján én is azt hittem, hogy egy nyári gyümölcsös illat, ehelyett tényleg olcsó citromos férfiparfüm szaga van. Borzalom. Semmi mást nem érzek ki belőle, nem is értem, hogy sorolhatnak fel benne vagy 6-8 gyümölcsöt. Vagy mi páran, akik így érezzük, romlottat fogtunk ki?

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

szog

2016. március 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot, igazi tavaszias, friss, vidám illat. :)

szog
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot, igazi tavaszias, friss, vidám illat. :)

Rosemodee

2016. február 12.

2015.05.10.
Párom nővérének van meg ez a parfüm! Valami csodálatos! Annyira vágyom rá. Abszolút NŐ!!! Egyszer mindenképpen magamévá teszem! :D

2016.02.12.
Végre magaménak tudhatom az 50 ml-es kiszerelést. <3 Nem bírok betelni vele. Annyira csinos az üvege. Az illatáról meg ne is beszéljek. Szerelem!

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

2015.05.10.

2016.02.12.

zserbó88

2015. november 3.

Ez az illat minden csak nem szexi :D Tejesen más, mint amire számítottam. Viszont nagyon szeretem. Meglehetősen hasonlít az Escada: Especially Delicate Notes illatához, de ez picit kellemesebb számomra. Friss, tavaszi-nyári illatnak mondanám.

zserbó88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)