Victoria's Secret

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Colorful, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Csábító, meleg illat, gazdag vanília és kókusz illatjegyekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BarbiiPLS

2018. augusztus 12.

Én meg voltam róla győződve, hogy ezek a testpermetek semmire sem jók, mert az Avonosaknál mindig az volt, hogy kifújtam és addig tartott az illat.
Aztán valahogy ráakadtam erre a termékre, és az itteni vélemények alapján gondoltam beszerzek egyet, a kókuszos illattal szerintem nem lehet mellélőni, ha valaki szereti ezt az illatot, és tényleg így is lett, na meg ahhoz képest, hogy testpermet nagyon tartós!
Szerintem megérte az árát, nagyon sok is van benne, sose fog elfogyni, de ha mégis akkor majd a többi illatot is kipróbálom. :D

BarbiiPLS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

CamomilleRose

2018. június 20.

Nagyon kellemes, nyárias illat. Néha összemixelem az Aqua Kiss-szel. Külön-külön is jók, de együtt! Negatívum, hogy egyáltalán nem tartósak. Max. egy óra és teljesen elillan.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

DFI

2018. június 11.

A Balea after Sun tusfürdőjének van ilyen illata. Nagggyon jó. Kókuszos vaníliás naptej. Nem annyira tartós, dehát ez csak testpermet, viszont az avonos testpermetektől fényévekkel jobb. Fújkálom is ezerrel most nyáron. Jár az ötös.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Bogyopar

2018. március 13.

Egyenesen imádom ezt az illatot! Csomagban kaptam a hidratálóval együtt, nagyon tartósak, nap végén is intenzíven érezni a kókuszt és a tipikus VS illatot a bőrön!

Bogyopar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

pomme

2017. szeptember 13.

Én a parfüm változatot teszteltem, de az sajnos nincs feltöltve. Ennél kókuszosabbra számítottam, meg tartósabbra, de ruhán nagyon sokáig megmarad, úgyhogy nem nyávogok. Nekem kicsit creme brulee illatú, meg vaníliafagyis, meg kicsit kókuszos. Télen-nyáron jó lehet, mert az elején a kamilla+aloe krémillatra emlékeztet, de leszáradáskor már inkább sütis.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Eszméletlen jó az illata, a nagy melegben is! Tartós, parfümöket megszégyenítően. A bőröm meg pihepuha tőle.
Ha ezt használom, nem kell parfüm sem.
Nagyon jó termék, mint az eddig próbált VS testpermetek mindegyike!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Ha ezt használom, nem kell parfüm sem.
Nagyon jó termék, mint az eddig próbált VS testpermetek mindegyike!

pukimagus

2017. június 5.

Emberek!
Ez a termék 10/100000000
Csak ajanlani tudom

pukimagus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 5.

Emberek!
Ez a termék 10/100000000
Csak ajanlani tudom

Sundiboszi

2017. március 31.

A sima vaníliással ellentétben ezt jól eltalálták szerintem, szeretem, bár ár érték arányban semmi kimagasló... A kókusz kicsit el van nyomva több kellett volna bele de így sem rossz. Az illat tartós nincs agyon vizezve.

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Szintia98

2017. február 27.

Mai nap kaptam meg a termeket a notino.hu-rol rendeltem most 3 ezer forintert :)
Nem vagyok csalodott, isteni az illata es tenyleg nagyon tartos ! Kellemes kokuszos vanilias csoda :):)

Szintia98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

bviktoriaaa

2017. február 7.

Eloszor nagyon csalódott voltam vele kapcsolatban, mert a levegőbe kifujva az avon vaníliás testpermetere emlékeztetett, en pedig foleg a kókusz illat miatt rendeltem, aztan mikor magamra is fujtam meglepődve ereztem, hogy ez bizony kókusz illat! Igy imadom😊

bviktoriaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!