KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Victoria's Secret

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás

Lonc és jázmin illatú testpermet. A frissítő formula kondícionáló aloe verát és nyugtató kamillát tartalmaz. A finom illat csak egy fújásnyira van.

bettyblue

2018. március 13.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg ezt az átható jázmin illatot. Nekem kicsit olcsónak tünik, valahogy olyan mű illat. A tartó műanyagból van nem szép az egész, nekem csalódás, a victoria's secret- tōl vhogy többet vártam.

bettyblue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

botanicannie

2018. február 7.

Imádom az illatát! 🙂

botanicannie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Imádom az illatát! 🙂

anetta.filip

2017. április 12.

Szinte hihetetlen, hogy erre a permetre még nem érkezett vélemény!:) Akkor én meg is kezdeném a sort.
Tavalyi évben vettem, a nagy hype miatt, ami engem is utolért, testpermet kedvelő révén. Eredetileg a kókuszosat akartam megvenni, de az nem volt, illetve ennek megragadott az a csodás, friss, virágos illata, ami nyáron tökéletes, és számomra nagyon kifinomult, nem túl hétköznapi illat. Legalábbis ez a fajta illat eddig nem szerepelt a repertoáromban.
250 ml, sokáig elég lesz, még alig fogyott belőle, pedig fújkàltam eleget.
Egyedül tartósságával volt némi gondom, vagy megszokom magamon, nem is tudom, mindenesetre legutóbb extra mennyiséget rittyentettem a hajamra, a rucim is kapott és főleg a csuklóm, amikoris másnap megcsapott magamon az illata.
Nem állandóan ezt használom, illatát nem untam meg, s a csomagolása is valami gyönyörű.
Vettem belőle még egyet, és a parfüm változatát is tervezem beszerezni!
Egyedül az összetevőivel nem vagyok megbarátkozva, ami nàlam lényeges kérdés, a bőrömre nem is szívesen fújom, de az illat-szerelem és a csomagolás, kiadós méret miatt kénytelen vagyok neki megadni a négyest, nincs mese.:-)

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

250 ml, sokáig elég lesz, még alig fogyott belőle, pedig fújkàltam eleget.
Vettem belőle még egyet, és a parfüm változatát is tervezem beszerezni!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.