KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Viktoria Minya

Ár:   49 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. december 11.

Ár:   49 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Hedonist Iris-t a legelőkelőbb alapanyag inspirálta, az íriszvaj. Az írisz hűvös eleganciáját Viktória a kakaóbab aromájával puhította, majd a pézsma és a feketeribizli keverékével koronázta meg. Az illatot könnyed, mindennap magabiztosságot adó időtlen elegancia jellemzi.

A Hedonist egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak a világos folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fadobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Illatjegyek: bergamott, cétrusfa, feketeribiszke, kakaó, labdanum, mósusz, rózsaszín bors

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP (5-10ml)
Ár: 5ml/ 4.500ft 10ml 8.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10ml üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Blackbird

2017. szeptember 13.

Remek , puha , krémes íriszillattal indul, nagyon halványan érezni a bergamottot, kicsi pikantériát ad neki a rózsabors. Meleg, szép illat...csak aztán előbukkan a mumusom, a kakaó. Nem is érzem,hogy lenne helye az illatban, és amúgy sem kedvelem ,úgyhogy itt búcsúztunk el egymástól. Légiesen könnyű , lágy, elegáns. Meglehetősen bőrközeli , nagyjából 3-5 órát bíró illat. Mindenképp szépen indul, nagyon finomra van csiszolva, függetlenül a kakaós jegytől,szép.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

skin

2017. június 21.

Amikor először kapcsolatba kerültünk az volt az első gondolatom ,hogy ez kell nekem . Annyira finom írisz , hogy szinte belehaltam . Természetesen a rózsaszín bors és a bergamott , mint másod és harmadhegedűs végig ott muzsikálnak a háttėrben , számomra velük teljes a zenekar . Finom bársonyosan , élénken édes harmóniát adnak ennek az illatnak . Olyan finomnak , filigránnak éreztem magam amikor viseltem , légiessé tett . Valóban igaz, hogy tartóssága egyenesen arányos a fellocsolt mennyiséggel . Mestermű!

Most ismét sikerült megillatolnom nagyobb mennyiségben és viselni egy kicsit. Ám azt kell mondjam valami megváltozott bennem vagy velem vagy a bőrömmel. Egész másra emlékeztem most rajtam enyhén gyógyszeres már-már túl steril illatmolekulákat bocsájt ki. Ami nem rossz,de eltűnt a puha krémes írisz. Így már annyira nem is tetszik. Azért még tesztelgetem.

A csudát ott van az és annyira szépen,hogy belehalok.Csak a szilázsa nem túl nagy ezért ha megszokja az orrunk akkor láthatatlan lesz,de attól még más ájuldozik a gyönyörű illat lebbenésektől.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.

googles

2017. május 28.

Nagyon megtetszett ez az illat. Szivesen magamra boritanam iparibb mennyisegben is.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

laracroft

2016. szeptember 13.

Tiszta, finom, elegánsan édes illat. A világoslila szín parfümbéli megtestesülése. Nagyon puha, púderes írisz, kicsi kakaóval és borssal fűszerezve mósuszágyon, mindez nagyon jól összedolgozva. Rajtam lineáris, csak puhul és púderesedik egy kicsit a leszáradás, egyébként végig ugyanazt hozza.
Kövezzetek meg érte, de számomra a Hedonist Iris olyan, mintha Paco Rabanne Ultravioletjének a legapróbb részletekig tökélyre fejlesztett verziója volna. Tisztább, nemesebb, puhább lilaság. Csodálatos alkotás, érződik rajta a minőség (sajnos az árán is).
Hatósugár a felfújt mennyiségtől függ, tartóssága pedig kiváló.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hatósugár a felfújt mennyiségtől függ, tartóssága pedig kiváló.

tatantix79

2015. január 17.

Pici mintám van ebből a szépségből és a szívem szorul össze, hogy egyelőre ennyi jut belőle! Újonc kis orrommal nem állok neki elemezgetni, azt majd megteszi helyettem valaki, aki valóban "érti és tudja" az illatok titkait. Nekem csak annyi engedtessék meg, hogy egyszerűen szerelmes legyek ebbe az illatba! Csodálatos, nemes, világos, tiszta és szikrázóan színes! Miután a kis minta-kincsemből két cseppel megtiszteltem a csuklómat és a nyakamat, szabályosan úgy éreztem magam hosszú órákon át, mintha egy habos felhőről láblógatva tüzijátékot néznék. :) Mélységek, szépség, meleg szikrák, hűvös szellő, emlékek. Nem győztem az orrom előtt tartani a csuklómat és mosolyogni, hogy vajon hányféle csodát fogok még felfedezni, amíg el nem tűnik végleg az illat. Nagyon-nagyon sokáig velem maradt és az utolsó pillanatig tartogatott egy kis meglepetést! Fantasztikusan szép "teremtés", gratulálok a megalkotójának!

tatantix79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 17.