KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Virde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Kozmetikai gél, amely Metylosulfonylomethane-t (MSM) tartalmaz. Hidratálja a bőrt és hozzájárul rugalmasságának megőrzéséhez. Használata szolárium utáni bőrirritációra, illetve bőrkeményedésre is ajánlott. Alkalmas nagyon száraz, illetve pszoriázisos bőr ápolására is. A készítmény elősegíti a szervezetben meglévő kollagén újratermelődését. Finomítja, szépíti és hidratálja a bőrt.

andi123

2016. február 23.

Most sikerült vennem egy ilyet. A térdemre kerestem MSM tartalmú krémet - mivel sokat fájt - ezért nem is nagyon foglalkoztam az összetevőivel. Pedig kéne...ejnye-bejnye! Aztán éreztem az állagán, hogy jó, igaz az illata nem valami hajde szuper, olyan "öreglányos", de mindegy is mivel gyorsan elszáll. Aztán én is elkezdtem vele kenni az arcomat. Nekem ez egy egy álruhás hidratáló gél, mivel mint írtam a térdemre akartam használni. De bevált az arcra is. Átlátszó gél az állaga nekem éppen megfelelő talán kicsit hígabb is mint kéne, de nem veszélyesen folyós. Szóval felkenés után beszívódik és tényleg jól hidratál. De az összetevőivel nem vagyok kibékülve ezért csak 4 pont.
Az ára most a 100 ml 1059 Ft volt. A térdemre meg majd keresek mást.

andi123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 23.

Az ára most a 100 ml 1059 Ft volt. A térdemre meg majd keresek mást.

maria62

Korcsoport: >54
2015. november 7.

ma találtam a 100 millis tubust, bizalomgerjesztő összetétellel.....könnyen szívódik, kellemes érzés,diszkrét illat...napok kellennek nyilván a hatásához, de bízom benne :-)

maria62
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 7.

Makk Zsuzsó

2014. december 11.

Testápolóhoz szoktam keverni, nagyon erősen hidratál, megszünteti a hámló száraz foltokat, rugalmasít. Ha nem lenne olyan erős mosóporszaga, arcra is kenném, mert az MSM az egyik legtutibb bőrrugalmasító, bőrszépítő anyag. Aki szedett már valamilyen porc-, izületvitamint, az tudja, miről beszélek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Èn most vettem egy 100 ml-is tubust. Gyógyszer illata van. Elkezdem használni ès írok további vèlemènyt.

Update: Új tapasztalataim: Nagyon finom puha lesz tőle a bőröm. Nem ragacsos, teljesen gél állagú és nagyon könnyen beszívódik. Minden tetszik - kivéve az illata kicsit "öreglányos" de ahogy tapasztaltam az is könnyen elillan 1 órán belül.

papai.marti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

zafira

2013. április 8.

Nekem egy tubusos 100ml-es kiszerelesu van meg ebbol.Anyukamtol kaptam(o eskuszik erre a gelre) , es nagyon nem tudtam mit kezdjek vele ....nem valami bizalomgerjeszto a csomagolas meg az egesz ,de nagyon pozitivan csalodtam benne. Gel allagu nagyon hamar beszivodik ,nem okoz pattanasokat es hatarozottan jobban mutat az alapozo(rancokba nem ul bele annyira) ha elotte ezt kentem fel.Szoval en meg vagyok elegedve vele magamtol biztos nem vettem volna meg.Szoli utan meg nem probaltam mert dr kelen kremet hasznalok es nem szarad ki a borom. Csodat azert nem tesz ,de a 4 csillagot siman megerdemli.

zafira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

magnes

2011. július 6.

Pontosan bőrirritáció kezelésére vettem meg, de semmit sem használt. Az összetevői leírásánál ott a válasz, hogy miért.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 6.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak