KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackxentric

2016. augusztus 1.

Tinikorom kedvenc arctisztítói egytől egyig Neutrogenak. Tonikot ugyan csak ritkán használtam, de ez jó volt. Ajánlom mindenkinek, akinek zsíros, mitesszeres bőre van.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

titkoskuss

2016. március 10.

Annyi biztos hogy a mitesszerim nem ettől fognak eltűnni, minimálisan szárít, de ezek ellenére nem egy rossz dolog. Viszont az árát a hatékonyságához képest sokallom.

titkoskuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

thepinkdoor

2016. január 31.

November végén (egy tapasztalatlan kozmetikus kezelése után) megváltozott az arcbőröm, az államon és a halántékomon sorra jöttek a pattanások. Soha nem volt annyira rossz állapotban a bőröm, ezért elkezdtem tonikot is használni. Csak a kényesebb, patanásosodásra hajlamos területekre használom, az arcom többi részét a Garnier rózsa kivonatos, rózsaszín flakonos kímélő tonikjával tisztítom.
Maximálisan meg vagyok elégedve, tény, hogy alkoholos, hogy csíp egy kicsit, de legalább tudom, hogy tisztít és hatásos!
Két hónap alatt teljesen helyrerakta az arcomat ez a kombó!

thepinkdoor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Két hónap alatt teljesen helyrerakta az arcomat ez a kombó!

featherflying5

2015. szeptember 2.

Tisztít-tisztán tart- fertőtlenít és emellett nem szárít. Nekem nagyon bevált, végigkísérte a kamaszkoromat, így most már a tini éveim végem mondhatom, hogy csodaszer.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

rozuska

2015. július 27.

Nekem valahogy nagyon befényesedik használata után a bőröm. Ezt eddig tonicnál még nem tapasztaltam. Ritkítva használom, mert azért kiönteni sajnálom, de újra venni nem fogom. Mivel szépen tisztít, ezért adok egy 3-t.

rozuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 27.

Black Fairy

2015. április 4.

Nekem már régebben is volt ilyenem, és nagyon szerettem! Most újra beruháztam rá, és nem csalódtam benne...gyönyörűen tisztít, segít a mitesszerek leküzdésében, nem hagy ragacsos érzetet...sajnos hosszabb távon hozzászokik a bőr, de így egy-egy flakonnal ha néha elhasználok csodákat művel! Engem egyáltalán nem szárít és nem is zsírosít... :)
Az adagolása nagyon kényelmetlen mondjuk, én mindig túlságosan "megöntöm"...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Az adagolása nagyon kényelmetlen mondjuk, én mindig túlságosan "megöntöm"...

derienart

2015. március 28.

Inkább zsírosabb volt tőle az arcom, nem venném újra.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Inkább zsírosabb volt tőle az arcom, nem venném újra.

Linette92

2015. március 21.

Én lokálisan használom a pattanásokra, az orromra és az arcomra ahol a pórusaim ki vannak tágulva. Így elviselhető, de az alkohol megcsípi még az én zsíros bőrömet is.

Linette92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

rapkaedina

2015. február 21.

Szeretem, mert tiszta és szép lesz utána a arcom! Nekem sajnos kell az ilyen jellegű tonik, mert nagyon zsíros a bőröm! Meg vagyok vele elégedve!
Update: A bőröm másképp reagál rá mint eddig! Nem, hogy szárítaná... durván bezsírosodik tőle! Ezen kívül már semmi mást nem csinál! Sajnos le kell hogy pontozzam!

rapkaedina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

seasnail

2014. december 17.

Néhány évvel ezelőtt vettem abban reménykedve, hogy kevesebb pattanásom lesz tőle. Akkor nem csökkentett semmit a pattanásaim számán, viszont jó arctisztítónak találtam, jól eltávolította a zsírt, tisztának éreztem utána a bőröm. A zsíros bőröm miatt a szárító hatása is tetszett. Egy ideig nem használtam, most újra elővettem, ma fogyott el a maradék. Bár már kevesebb sokkal a pattanásom, most sem zavart, hogy szárít, viszont a mitesszereimre kb. semmilyen hatással nincsen. A maradék sminket, szennyeződést viszont szépen leszedi, nagyon jól tisztít. Jó volt elhasználni, de nem veszem újra.

seasnail
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid