KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Visine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Frissítő, enyhítő hatás túlterhelt szemre.
  • Hosszas számítógép, használat. olvasás, autóvezetés esetén javasolt.

Krémmánia Kedvencek a -től
KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 12.

Rossz szempillaspirál és rossz micellás víz, nem romlott, hanem csak rossz összetevőjű, ez az a kombináció ami miatt eljutottam ehhez a szemcsepphez. nagyon durván csípett, szúrt és minden baja volt a szememnek naponta 3-4 alkalommal is cseppentettem, ideig-óráig enyhítette a tüneteket, de nem szüntette meg teljesen, nyilván, mert tovább használtam ezeket a termékeket, aztán rájöttem, hogy azok okozták és nem használtam tovább őket. Utána ez a szemcsepp segített és nagyon gyorsan helyreállt a szemem, én hálás vagyok neki.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 12.

Niceland

2015. október 31.

Hétköznap napi 8 órát kell a gép előtt ülnöm, így sokszor fáradt is volt a szemem, ill. ki is száradt, távolra ilyenkor nem volt jó a látásom sem. Amikor érzékelem a tüneteket, kb heti 2x szoktam cseppenteni ebből a szemembe és megszűnik a szárazság érzet és a látásom is javul tőle. A fáradtságot szerintem egyik csepp sem szünteti meg, azon csak az alvás/pihenés vagy a számítógépmentes napok segítenek.

Niceland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 31.

malvina

2014. február 22.

Pont arra használtam, amire ajánlott. Vizsga miatt hosszú órákat ültem számítógép előtt, reméltem, hogy a szemfáradtságot enyhíti. Néhány napig így is volt, és pluszban még a szemem sem volt piros. Viszont kb. 1 hét használat után a helyzet elkezdett rosszabbodni: egyre inkább szúrt a szemem, szinte az egész szemgolyóm fájt, aztán ettől már a fejem is. Orvosi ajánlásra vettem műkönnyet, a kellemetlen tünetek 2-3 nap után megszűntek. Viszont a szemem elég vörös lett, ebből látszik, hogy ez a Visine (is) csak a szemvörösség eltüntetésére jó, a fáradt szem többi tünetén nem segít, hanem inkább ront.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

B.Sz

2014. február 22.

Grafikusnak készülök, ezért nagyon sokat kell a gép előtt ülnöm. Nem használom napi rendszerességgel, mert tudom, hogy nagyon sokan nem ajánlják ezt a szemcseppet, de néha napján amikor csúnyán kipirosodik a szemem, akkor jól jön.

B.Sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Kimi

2013. szeptember 18.

A semminél kicsit több, nekem nem vált be.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

A semminél kicsit több, nekem nem vált be.

anita

2012. november 16.

A munkámhoz nélkülözhetetlen, mivel 8 órából 6,5-et fixen gép előtt töltök és már pár óra után kikészül (kiszárad, ég, a legkisebb irritációra is ha megdörzsölöm bevérzik) a szemem ha nem tudok csepegtetni két-háromszor egy nap. Ugyan akkor nem érzem, hogy hozzászokott volna a szemem, monitor mentes hétvégéken nincs rá szükségem, úgyhogy szuper!

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Heli

2012. szeptember 12.

Tényleg azonnali segítség a vörös szemekre, nekem bevált.

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Tényleg azonnali segítség a vörös szemekre, nekem bevált.

Bibi

2012. szeptember 12.

6 hetes szessziókhoz elengedhetetlen. Nagyon szeretem.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

6 hetes szessziókhoz elengedhetetlen. Nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.