KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vital Plus

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2017. július 17.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitaminokat és gyógynövényeket tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula. A-, E-, C-, B6-vitamin, l-cisztein, szelénium, köles, biotin és niacin alapú termék a haj és a bőr védelmére. Fontos multifunkcionális és esszenciális antioxidáns összetevők a bőr és a haj degeneratív folyamatoktól és a bőr öregedésétől történő védelme céljából. A kapszulák a B csoporthoz tartozó legfontosabb vitaminokat tartalmazzák, melyek a haj növekedési, védelmi és újraképződési folyamatát befolyásolják. Továbbá a köles kivonat és a cisztein a keratin bioszintéziséhez szükséges rekonstruáló hatással rendelkezik. A niacin és biotin jelenléte hasznos a bőr hámlásának normalizálásához és megelőzéséhez, elősegítve a keratolitikus normalizálódást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sztellaaaaa

2017. augusztus 3.

Elhasználtam egy dobozra valót, azaz 30 db-ot. Hatékony volt, de messze nem annyira mint az, amit most szedek, arról nem is beszélve hogy annak az ára is jobb.
És azért is vonnék le tőle 1db *-ot, mert 30 kapszuláért ilyen összeget elkérni szerintem kicsit nevetséges.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.