KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vitalcare

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. április 6.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A luxury argan újrastruktúráló balzsam spray rugalmassá és gyönyörűvé varázsolja a hajat. Rendkívüli formulájó 6 féle olajjal táplálja és erősíti a hajszálakat. Az eredmény: bársonyos, puha és ragyogó haj. Használata: permetezze a samponnal megmosott, törölközővel felitatott hajra. A balzsamot nem szükséges leöblíteni. Szárítsa meg  a haját a szokásos módon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

oliviag

2017. május 24.

Törölköző száraz hajamat szoktam bepermetezni vele, nagyon finom illata van, könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat! Praktikus ez a kis fújóka, könnyen kijuttatható. Tényleg selymes hatása van a hajamnak, csillog.

Sajnos zsírosít :(

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Sajnos zsírosít :(

xadriennx

2017. február 16.

Akciósan találtam a DM-ben, már csak egy darab volt, gondoltam kipróbálom, mivel most lett szőkítve az előtte sok-sok évig 5-ös árnyalattal festett barna hajam. Önmagában a szőkített, igénybevett haj ápolására én nem találnám elégnek, viszont egy normál szerkezetű, enyhén sérült hajszerkezetre biztosan jótékony hatással van.

Szerintem tud annyit, mint a többi kondicionáló - az illata isteni, a pumpája pedig kiválóan porlaszt, ami által sokkal könnyebb a felvitele (nem lesz egy nedves, lógó loncs a hajból akkor sem tőle, ha szárazon alkalmazza az ember). Kiemelném még, hogy nem lesz tőle elektromos a hajam (nem tudom, van-e még valaki így, de nekem pl. a Gliss Kur pumpásától olyan szállós lesz, hogy kezelhetetlenné válik).
A hajvégeimre minden nap fújok belőle, mert tényleg isteni az illata és érzem, hogy jó is, csak hát nyilván nem tud csodát tenni egy kémiailag frissen lesokkolt hajjal.

Mivel nem voltak extra és átlagon felüli elvárásaim, így nekem pozitív élmény volt a tapasztalat vele kapcsolatban.

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Dudu195

2017. január 9.

Attól eltekintve, hogy nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, egész szépen fényesíti és kezelhetővé teszi a hajam. Az illata nagyon finom.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

VivienBalint08

2016. december 17.

Csodaszer! :) persze nem elég csak kívülről táplálni a hajat, de minden mellett, tökéletes kiegészítés! Csillogó, fényes, selymes lesz tőle a haj, nem zsírosít, és nagyon jó illatú! :)

VivienBalint08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

koirankeksii

2016. október 21.

Ezt azonnal meg kellett venni :D alig vártam, hogy kipróbáljam. Az állaga hasonló mint a Gliss kur fújósainak, azt hittem sűrűbb lesz. Az illata MENNYEI, igazi luxusérzet. Én a vizes hajam alsó felére úgy kb. 8 fújásnyit nyomtam. Nagyon puha és illatos lett a hajam, és ami az extra: nem látom a törött hajvégeimet (mindezt samponozás után semmi egyéb balzsam nélkül).
DM-ben vettem 2000-ért, Rossmanban nem kapható, viszont most a sima balzsam párja 1500-re volt akciózva, ő sajnos nem, de megérte így is :)))

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Nekem szuperül bevált, kondicionáló helyett használom törülközőszáraz hajra. Nem nehezíti el a hajam, nagyon kellemes, finom illata van! Viszont csak száraz hajra ajánlom, mert húgom normál/zsíros hajára nem volt a legjobb!

Cukorgomboc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Tardie

2016. március 13.

Nekem nagyon bevált.
Tejszerű, sűrűbb állagú folyadék. A fújója kifejezetten praktikus mert szinte "porlasztja" a balzsamot, annyira finom részecskékre bontja, így a hajra kerulve nem nehezíti el azt (pedig elég gazdag olajokban). Nagyon kevés elég belőle és a hatás csillagos ötös: finom, puha, fényes, selymes haj.
Csak ajánlani tudom főleg száraz vagy extra száraz, erősen igénybevett hajra. Szerintem még a legrosszabb állapotban levő hajon is tud segíteni, bár ezt ki fogom próbálni konkrétan anyukámon és majd updatelek!

Tardie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil