KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vitalcare

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2016. április 6.

Kategória:   Samponok

A Vitalcare Natural Bio sampon organikus zabbal és kamilla kivonattal gazdagított formula, mely hidratálja, helyre állítja és erősíti a hajat, a gyökerektől egészen a hajvégekig. A kondicionáló az organikus zab, kamilla kivonat és panthenol erejével táplálja, hidratálja és puha tapintásúvá varázsolja a hajat. A végeredmény erősebb, egészségesebb és ragyogóbb frizura.A Vitalcare Natural Bio sampon SLS, SLES, PEG, színezőanyagok, szilikon, parabén és vazelin felhasználása nélkül készül.

A Natural Bio termékek az ICEA ECO-BIO előírások alapján készülnek.

Sofia1

2017. március 31.

Vékonyszálú hajam van és nehezen találok rá megfelelő natúrkozmetikumot Magyarországon. Nagy reményekkel vettem meg ezt a sampont, mert szeretem az olasz bio termékeket. Átlátszó színe van a samponnak, először meglepődtem az állagán, viszont nagyon jól habzik, kellemes érzés. Az illata visszafogott. Amit észrevettem hogy nagyon ragacsossá válik tőle a hajam és kemény lesz. Mosás után rögtön használnom kellett balzsamot a hajamra. Hát nem tudom, még ismerkedem vele, de az ára húzós (1990 Rossmannban). Valószínűleg nem fogom újra megvenni.

Sofia1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Dudu195

2017. január 2.

Nekem nem vált be egyáltalán. Még a flakon fele megvan de már vettem is másféle sampont. Az illata sem tetszik és hajmosás közben furcsa tapintása lesz a hajamnak. Gyorsan zsírosodik és mellette korpás is lett a fejbőrőm. Biztos, hogy nem fogok venni többet.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

csill87

2016. június 27.

Szilikonmentes samponokat használok már évek óta, nekem ezek váltak be, szép, derékig érő hajam van.Eddig a Body Shop Rainforest Shine sampon vált be a legjobban, többször újravettem, mert attól elképesztően szép volt a hajam. Rajtam egyértelműen látszott, hogy nem csak hit kérdése, hogy egy sampon mennyit tud dobni a haj állapotán.
Ezt a sampont azért vettem meg, mert a fejbőröm valamiért nagyon hámlott és viszketett és gondoltam nem árt egy váltás.
Ennek nagyon kellemes illata van és ez az első olyan sampon nekem, aminek az illata még három nap után is érezhető a hajamban. Persze kellemes, meg minden, de arra kíváncsi lennék, hogy milyen vegyi anyaggal érik el ezt a hatást .... :D
De a lényeg, amitől tisztára kiakadtam: anno mikor elkezdtem a szilikonmentes hajápolást és próbálkoztam a borzalmas Alverde meg Alterra samponokkal, nagyon gubancos, tapadós, jellegzetesen furcsa érzése volt a hajamnak. Akkor a blogokon írták, hogy ez természetes, így tisztul a hajról le a szilikon. Volt hogy szívem szerint sírtam volna, annyira kócos volt a hajam hajmosás után, annyira nehezen tudtam csak kifésülni.... Aztán átálltam a The Body Shop samponra és ez egycsapásra megszűnt.
Na ez a sampon ugyanazt a furcsa érzést hozza hajmosás közben, mint azok, kócolódik is a hajam, rettenet, pedig már tuti nincs szilikon a hajamon, nem attól tisztul, de ha most állnék át a szilikonmentes hajápolásra tuti elhinném, hogy nem a sampon sz.r, csak a hajamon lévő szilikon tisztul... Mérges vagyok magamra, hogy anno elhittem azt a maszlagot, pedig egyszerűen csak rossz minőségűek voltak azok a samponok, mint ahogyan ez is. Teljesen ugyanaz az érzés, mint azokkal a bóvli samponokkal, csak ez 2000 forint volt...
Megpróbálom elhasználgatni, ártani remélem nem fog, de az árát azt egyértelműen nem éri meg. Ha 500 forintért vettem volna, nem lennék ilyen mérges, de egy 2000 forintos sampontól ne ezt kapja már az ember...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Christi

2016. április 14.

pont ma fogyott el az első flakonnal. Eleinte imádtam mert kitolta a hajmosási időt. viszont sajnos kiszárította hosszútávon a hajamat, pedig mindig használtam balzsamot. valamint nagyon gubancos lett tőle a hajam, minden reggel szenvedés volt kifésülni pedig egyáltalán nem volt eddig még sosem ilyen a hajam. amennyire jónak tűnt az elején, annyira csalódtam benne. biztosan nem veszem újra. 2 pontot adok neki mert bio sampon létére az illata finom és még habzik is.

Christi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

SwirlyCandy

2016. március 31.

Többféle bio sampont kipróbáltam már (köztük a dr. organic bio samponjait is), de igazán ez vált be. Tudniillik érzékeny a fejbőröm. Nem szárítja a fejbőrt, és nem is zsírosítja (ami az előbb említett márkánál probléma volt). Alaposan és kíméletesen tisztítja a fejbőrt, enyhén habzik, eltávolítja a szennyeződést a fejbőrről és a hajról egyaránt. A plusz csoda, hogy a hajvégek is puhák maradnak, balzsam nélkül is. ;) Nem nehezíti el a hajam és könnyen kezelhető lesz tőle. A hozzávaló balzsammal biztosan tuti párost alkotnak. (Balzsam nélkül használom). Én 5 naponta mosom a hátközépig érő hajam, ez az első flakon. Kb. másfél hónapja van meg és még mindig van benne több, mint negyedéig. Nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból. A dm-ben vettem, kereken 2000 forintért. Tuti, hogy újra fogom venni, nekem megéri az árát. ;)

SwirlyCandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.