KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Weleda

Ár:   2460 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2460 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2460 Ft

Tetőtől talpig gyengéden tisztítja és ápolja a Baba finom bőrét. A haját táplálja, kiemeli természetes szépségét és extra könnyen fésülhetővé teszi. Nem tartalmaz szappant. A biotermesztésből származó mandula és szezám olaj hidratálja a bőrt, és véd a kiszáradástól. A biotermesztésből származó calendula (kamilla) megnyugtatja a bőrt.  Az élet első napjaitól használható. Nagyon jó bőrsemlegességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Rendkívül érzékeny bőrön is használható.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2460 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lolkabolka

2017. szeptember 3.

IMÁDOM! A legeslegjobb arctisztító a világon. Sokadszorra vettem már újra. Néha elcsábulok másra, hátha találok valami olcsóbbat, amivel kiválthatom. Mindig visszatérek hozzá. Normál, néha pattanásos bőrömet kordában tartja.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

agieper

2017. május 23.

Az egy éves kisfiam alapértelmezett tusfürdője és samponja születése óta. Ezen kívül csak shea vajat vagy tiszta vizet használtam a kis bőrére, és sosem volt a világon semmi kiütés, hámlás, viszketés, ekcéma vagy hasonló problémánk.
Használható habfürdőkét is, (ha nem sajnálod :) ), egy nagyon pici habot lehetséges vele csinálni egy babakádnyi vízben. Nagyon visszafogott gyógynövényes "tisztababa" illata van és krémes érzetet hagy maga után a bőrön, normál bőrű babákat nem szükséges krémezni utána. Samponként is tökéletes, nem csípi a baba szemét. Takarékos, nagyon kevés kell belőle, szerintem hosszú távon behozza az árát.
Néha arclemosóként is használom, krémes jellege miatt sminklemosásra is tökéletes, még a vízálló spirálokat is leszedi és nem csíp vagy szárít.
Ha egy kozmetikumot vihetnénk arra a bizonyos lakatlan szigetre, lehet hogy ez lenne a befutó... :) (oké, meg egy szuper korrektor)

agieper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Moringa

2017. április 5.

Magamnak vettem és nem lett a kedvencem, babáknak viszont el tudom képzelni hogy jó.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Limadunia

2017. április 5.

Saját magamnak vettem, mivel érzékeny és száraz bőröm van, gondoltam ami a babának jó, az nekem is az lesz. Először is az ára brutális, és nem valami nagy mennyiség, gyorsan fogy, ha az ember fürdik és hajat is mos vele. Másodszor valami iszonyatos alkohol szaga van! Persze értem én, bizonyos növényeket abban vonnak ki (tinktúra), na de azért akkora mennyiség, hogy az egész fürdőszoba kocsmaszagú legyen tőle??? Ráadásul a sok alkohol szárít is, így a bőröm se nem puha se nem kellemes tiszta illatú nem lett :(

Limadunia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Bildiko78

2016. július 6.

Nagyfiam pici korában ( meg most is) utálta a hajmosást, és minden lehetséges módon tiltakozott ellene. Persze ezzel pont azt érte el amit el akart kerülni. Arcába, szemébe kente a samponos vizet. Ekkor próbáltam ki, hogy az otthon fellelhető fürdetők közül melyik mennyire csípi a szemem, és ez nyert, ellentétben a többivel, ez nem csípett. Nem szárítja a bababőrt és imádom az illatát, nem magamon, hanem kisbabán. A kissebbik kisfiam egyelőre úgy tűnik, jobban viseli a hajmosás gyötrelmeit, ezért az ára eltántorít hogy nála is ezt használjam.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

CBlue

2016. június 21.

Nagyon jo, kremes, finom habot kepez, sokaig eleg. Nem szarit. Arclemosonak is kivaloan hasznalhato. En semmilyen levendulaillatot nem erzek, nekem kellemes, gyogynovenyes-koromviragos-semleges illatu, amely egyebkent is hamar eltunik. A borom nagyon szereti, pedig tulerzekeny nagyon sokmindenre, de ezt kifejezetten imadja es szep tole. Nem kell sok belole, alaposan tisztit.

CBlue
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Almina

2016. május 2.

Érzékeny bőrű csemetém van, ekcémával tarkítva. Ami a legfontosabb észrevételem volt, hogy nem szárítja ki a bőrét. Emiatt kedvelem a legjobban. Kevés is bőven elég belőle, így sokáig kitart. Mérsékelten habzik. Az illata kissé furcsa nekem, de semmiképp sem kellemetlen. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem. :)

Almina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

suti77

2016. április 19.

Kisfiam extra szaraz boru, neki vettem miutan az atlagos tusfurdok meg jobban szaritottak a boret. Kremes, nem habzik, a kevesbe szaraz reszeken finom puha volt a bore, a szaraz foltok nem romlottak, de sajnos jobb sem lett, igy nem hasznaljuk mar.

suti77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

natasa

2016. január 21.

Én magamnak vettem. Tudom, hogy babáknak való, de gyengéd ápolásra vágytam. :-) Nagyon jó krémes, elég tömény levendula illattal (ami a bőrről gyorsan eltűnik egyébként). Tusoláshoz nagyon kellemes, lágy, krémes, jó érzés fürdeni vele. Samponnak viszont nem jött be. Volt már ennél rosszabb samponnal is dolgom, de semmi tartást nem ad, kicsit száll is a hajam tőle, olyan kis semmilyen.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

profectuscat

2016. január 2.

Hipp, Babylove, Babydream, meg még fenetudja, hány féle babasampont kipróbáltam már a hajamra... mindtől korpás és extra száraz lett a fejbőröm, és a hajamat is kiszárította. Ez a sampon viszont szépen hidratálja a fejbőröm, és nem hullik ettől a hajam. Mondjuk egy dolog van, ami kifejezetten utálatos: egy az egyben (többiek szerint is) levendula illatta van, és én tudni illik utálom a levendulát frissen, szárítva mindenhogy... ez viszont a hatását nem befolyásolja, csak hajmosás közben kell elviselnem, utána már szerencsére nem érzem magamon :)

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid