KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1440 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: margarita.mails@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1390 Ft

Ár: 1390 Ft, Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra

adra

2018. november 22.

Ár/ érték arányban erős 1-es. Gyógyszer szedés miatt állandóan hámló, száraz a szám, gondoltam majd ez a jó kis szuper összetételű ajakápoló megment... Rászánom a pénzt.. Hát nem. Kalap lócitromot sem ér, száraz cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, csak ráül egy plusz zsíros rétegként.. Be sem szívódik rendesen, vagy ha igen maximum szárít. Úgy látszik maradok a 299-es baleás ajakápolónál.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

rrituss

2018. október 25.

Én szeretem, sok év keresgélés, próbálgatás után találtam rá. Nekem sokat segített, és nem kell végre 10 percenként kenni, hogy hidratáltnak érezzem az ajkaimat. Nyáron sem kellemetlen, télen is beszívódik, és az illata is kellemes számomra.

rrituss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Niphredil

2018. október 10.

Meg van már jó egy éve is, hogy ilyen ajakápolót vettem magamnak, az árát már vételkor is kissé sokaltam, ugyanis ez volt az addigi legdrágább, amit vettem. Hát még utána, mivel nem ért szinte semmit, kenhettem éjjel-nappal, vastagon, vékonyan, semmi hatása nem volt. Direkt azért vettem, hogy a szép, gazdag összetételével majd szépen helyre jön az akut cserepes, folyton kirepedt ajkam, magát a rudat is kicsit keménynek találtam egyébként. Így ez is beállhat a Weledás csalódásaim közé, mert sajnos a legtöbb termék ebből a márkából rajtam valahogy nem működik, van, ami még rontott is a problémán, amire vettem. Nagy nehezen elfogyott, ha már megvettem.

Niphredil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

Ha nagyon rámászok az 1-2€ bio ajakápolókra és már 10 percenként kennèm magam, akkor ez mindig lenyugtatja az égô függôségemet. Viszont az ára miatt 4-es, emiatt mindig rámegyek az olcsókra. :(

CherryCoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Banszky

2018. május 6.

Színtelen,sajnos nem szagtalan,hanem büdös. Meg drága. Nem rossz termék de bőven tud ennyit egy olcsóbb kategóriás termék is,mint ez az ajakápoló. Pedig szeretem a Weledát.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Trixi

2017. július 17.

Sajnos az illata borzalmas, semmi köze a vaníliához vagy a rózsához szerintem. Nem volt teszter a boltban, így vakon vettem meg, elsősorban az összetevői miatt. Egyszer próbáltam ki, nem érzem, hogy jobb lenne a hatása, mint az olcsóbbaké.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

asztromélia

2017. június 16.

Nekem sok (sok sok sok sok sok sok) másféle után a legjobb.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Nekem sok (sok sok sok sok sok sok) másféle után a legjobb.

Melis

2017. május 30.

Nem ragad, nem hagy olajos érzetet. Egyszerűen jó.

Melis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Nem ragad, nem hagy olajos érzetet. Egyszerűen jó.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon jól hidratál! Ez az egyik SOS termék amit használok ha nagyon kiszárad a szám

Moringa

KatalinKelemen

2017. január 3.

Minden télen begyulladnak az ajkaim, kiszáradnak, mélyen berepednek,véreznek, és nagyon fájnak, és eddig csak a kortizol krém segített rajtuk. Tavaly a bőrgyógyászom azt ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt, mert az egész családja ezt használja, és náluk bevált. Igaza lett, ennél jobbat még nem találtam! Éjszakára a szemem környékére is szoktam használni ha nagyon kiszárad.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Extract, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.