KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Weleda

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és sérült hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

edke

2016. november 18.

az en extrem erzekeny fejboromon is segitett. az sls-tartalmu samponoktol sajnos nekem mosas utan rogton hamlani kezdett a fejborom, 24 oran belul pedig teljesen zsiros volt. ezzel nincs viszketes es 2 napig teljesen vallalhato a hajam, nekem mar ez is nagy szo :) a hajvegek sem lesznek gubancosak, sprodek egyaltalan, hanem puhak maradnak. arrol nem is beszelve, hogy isteni (rozsara emlekezteto) illata van, ami napokig megmarad, meg nem is tapasztaltam ilyet.. bar az illatanyagok nem biztos, hogy jot tesznek az erzekeny borueknek :P

edke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

uaim

2015. november 11.

Aki esetleg szintén érzékeny minden jellegű sodium vagy sulphate dologra kérem próbálja ki. Nekem már kb mindentől viszket a fejem de ez nagyon jó. Szép a hajam és megnyugszik a fejbőr. Vizzel higitva használom nekem két mosásra alapos nem kell több egy hajmosáshoz.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Scara

2015. augusztus 18.

Sajnos nekem nem vált be. Sem a hatása, sem az, hogy kiérezni belőle az alkoholt. :( Valamivel több mint a fele megvan még, ha valakit érdekelne.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

natasa

2015. augusztus 12.

A köles sampon után kíváncsi lettem erre is. A köleses nem volt elég a hajamnak, kicsit szárította, vagy nem is tudom...talán nem szárította, csak nem táplálta eléggé a hajam (hennával festett). Olvasgattam német véleményeket, és ott többen is azt írták, hogy ez a zabos sampon jobb, és szépen ápolja a hajat.
Na szóval megvettem: Szerintem nagyon jó sampon. Igaz, hogy csak harmadik mosásra habzott rendesen, így nem biztos, hogy gazdaságos lesz....De én nagyon jól ki tudtam mosni a hajamból. Mosás közben volt egy olyan érzésem, hogy nem biztos, hogy alaposan ki lehet majd mosni, mert kicsit nehezebben ment az öblítés. De már szárításkor érezhető volt, hogy mennyire tápláló ez a sampon. Nem használtam balzsamot, mégis könnyen kifésülhető lett a hajam, és nagyon puha, érezhetően hidratált. Ráadásul dúsít is, erre a hatásra nem is számítottam, de örülök neki. Másnap is csak tapogattam, milyen jó puha tapintású,és még az esése is nagyon szép lett.
Az illata fincsi, az összetevői szépek.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Az illata fincsi, az összetevői szépek.

BioLona

2015. augusztus 5.

Minden sodium-ra totál érzékeny vagyok ami, azt jelenti, hogy semmilyen olyan terméket nem tudok használni ami sodiumot (Sodium laureth sulfate, sodium lauryl ether sulfate stb.) tartalmaz. Már sok éves küzdelem eredménye, hogy hál égnek találtam olyan termékeket amiket tudok használni a hajamra, testemre, ez az egyik közölük.
Ettől soha semmi bajom, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni még úgy is hogy hígítani szoktam vízzel, nem töményen használva. Akár hetente többször is.
Fényes egészségtől duzzadó a hajam tőle, és még balzsamot sem használok.

(Hosszú derékig érő szőkésbarna festett hajam van)

BioLona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Fényes egészségtől duzzadó a hajam tőle, és még balzsamot sem használok.

(Hosszú derékig érő szőkésbarna festett hajam van)

Drakna

2015. április 28.

Igaz kicsit drágább sampon, de én imádtam! Felváltva használom egy olcsóbb natúr samponnal (a fejbőrom amúgy is hajlamos megszokni és így a termékek kevésbe hatásosak egy idő után), illetve ha nagyon zsíros a hajam "előmosom" egy jobban habzóval, aztám mehet a Weleda :) Tartást ad a vékonyszálú hajamnak, dús hatású és nagyon szép fényes lesz a balzsammal kombinálva verhetetlenek! Nem szárít egyáltalán és nem nehezít, kellemes az illata.Szerintem a natúr termékek közül a "tisztább, szigorúbb" termékek kozé tartozik. Eddig nem volt jobb samponom mint ez! :)

Drakna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

mihrek

2013. december 27.

Még jó, hogy csak a mini, utazókiszerelést vettem meg belőle, próbaként. Az a pár ml-es tubus is került legalább 700 Ft-ba, de nagyon örülök, hogy nem 3000 Ft-ot dobtam ki rá, ami a normál méretű sampon ára lenne...Borzalmasan rossz...hosszú hajra egyszerűen szerintem használhatatlan. Minimális habzása sincsen, még annyi sem, ami a natúrkozmetikumoknál azért elvárható, és utána olyan volt a hajam, mintha nem frissen lenne mosva, hanem valami ragacsos olajjal lenne bekenve...borzalmas....ha csak sima vízzel mostam volna hajat, akkor is tisztábbnak éreztem volna, mint ezután. Egyáltalán nem javaslom, pláne, hogy sokkal jobb minőségű natúrkozmetikai samponok is vannak a polcokon, ráadásul ennél olcsóbban...

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid