KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Weleda

Ár:   4940 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vilvia, Módosítva: 2011. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Intenzív feszesítő hatású olaj, kisimítja és feszesíti a bőrt. A tiszta, természetes, fiatal nyírfalevélből, rozmaringból álló kivonat a mélyebb rétegekben is aktiválja a keringést. A sárgabarackmag-olaj vitalizálja, a jojobaolaj hidratálja, a búzacsíraolaj pedig regenerálja a bőrt.

Csak tiszta, természetes anyagokat tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Cellu-cup masszírozó
Ár: 4500 Ft , Eladó: Aimet
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta/foxpost (költsége a vevőt terheli)

mariska6

2018. szeptember 26.

az 5. narancsbőr/stria ellen tesztelt kencéim között, kb. a Dr Organic royal jellyvel teljesít egy szinten. Jól puhít, hosszan tartóan ápol, fiatalabbnak tűnik a bőröm, de narancsbőr ellen változást nem hozott. A felvivése macerás, sok folyik az üvegből, a tenyerembe szoktam önteni, és onnan elkenni. Szerencsére hamar beszívódik, de így csak este lehet használni.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zsizi

2018. június 14.

Legalább három üveggel használtam el belőle, és nagyon nagy kedvencem lett. Sajnos rendszeresen nem tudom használni az ára miatt, nem engedhetem meg magamnak a nagyot minden második-harmadik hónapban. De ha van, imádom használni. Nagyon jó illata van, puhítja és feszesíti a bőrt. Nekem sajnos kis vékonyka, papír-szerű bőröm van, amin a legkisebb stria is látványosan meglátszik, elsősorban erre a problémára használtam. Sokat segített, bár nyilván önmagában nem tudja eltüntetni a striákat, de ezt nem is vártam el.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

quika

2017. július 17.

Szamomra nagyon pepecselos ilyen olajokkal kenegetni magamat, ugyhogy ezt sem kifejezetten szeretem hasznalni, viszont jol taplal, szep lesz tole a borom. A narancsbort nem hiszem hogy eltunteti, nem is kell ilyesmit varni tole, foglamam sincs, hogy miert irnak ra ilyeneket kremekre/olajokra...
Az illata szamomra tul eros.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Az illata szamomra tul eros.

nura

2016. augusztus 31.

Nagyon finom illata van és müködik:) Nekem határozottan halványodtak a fogyascsikok:)

nura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

natasa

2015. augusztus 10.

A Müllerben vettem meg a kisebb kiszerelést. Jól beszívja a bőröm, nem folyik rajtam az olaj a felvitel után. A bőrt szépen hidratálja, ápolja, látványosan széppé teszi. Hosszú távon még a narancsbőr ellen is várom tőle a szép eredményeket. Tudom, hogy ehhez huzamosabb, rendszeres használat szükséges, így még nem is várok nagy változást. Az illata is kellemes, finom citrusos. Az ára, hát igen....na az magas. Kerülgettem is egy darabig, de csak megvettem. Igényes termék.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

lauran

2015. július 8.

Alverde olajat használtam, elégedett voltam, kívánciságból váltottam erre. Nagyon sűrű az állaga, a színe meg sötétebb, mint a többi olajé, kissé olyan, mintha olívaolajat kenne magára az ember. Az illata nem zavaró, szinte ugyanaz, mint az Alverde narancsbőr elleni olajé, tehát nekem megszokott. Viszont jobban hidratál, ha egyszer bekenem magam még kétszer is zuhanyozhatok úgy, hogy a bőröm nem szárad ki. Elégedett vagyok, és ez jó dolog, mivel az olaj nagyon drága. Narancsbőrre gyakorolt hatását kétségbe vonom, de tény hogy mivel hidratálja a bőrt, ettől szebbnek, ápoltabbnak hat a bőrünk.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

ancsi79

2013. május 17.

Joy-napi beszerzés, így csak pár nap tapasztalatom van, de az már ennyi idő után is látszik, hogy nagyon finom citrusos illatú és a bőr sima és rugalmas lesz a használata után:) Én a Müllerben vettem a kicsit (100ml) kipróbálni, de van nagy is (talán 200-250ml), ami ml-re vetítve kedvezőbb árral bír. Remélem a cellulittel is ügyesen elbír. Eddig 5csillag

ancsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Balea11

2011. november 9.

Egyik legjobb és leghatásosabb weleda termék. Rendszeres használat során jelentős a változás!

Balea11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

vilvia

2011. július 5.

Ez egy bőrfeszesítő, simító olaj. Az illata kellemes. Masszázsolajnak, testápolónak használom. Gyönyörű lesz tőle a bőröm, de nem csak a használat után, hanem másnap is hidratált marad. És elkezdtem használni szemránckrém helyett is. Nem simít ki olyan tökéletesen , mint egy szemránckrém, de puha és rugalmas lesz tőle a bőröm. Nem okoz semmilyen irritációt, pedig a bőröm eddig kevés testápolót viselt el szó nélkül.

vilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.