KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Normál hajra - köles kivonattal.

• Gyengéd ápolás + természetes fény. A bio köleshéj-kivonatot tartalmazó, friss illatú sampon gyengéden tisztít, és megőrzi a haj természetes fényét.
  • Használata ideális az egész család számára.
  • A köles kivonata strukturálja és megőrzi a haj egészséges állapotát. Gyengéden tisztítja, ápolja a fejbőrt és a hajszálakat, megőrzi a haj természetes rugalmasságát.
  • Bio makadámdiót, bio köleshéj kivonatot és zsályakivonatot tartalmaz.

Kiszerelés: 190 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2015. augusztus 12.

A Müllerben bukkantam rá a Weleda új hajápoló családjára. 2900 FT volt. Elég drága, de a Weleda termékeket többnyire szeretem, és kíváncsi lettem...
A hajmosás nem túl nagy élmény ezzel a samponnal, mert az első samponozásnál nekem nem habzik, utána viszont már igen. Kicsit gubancol. (Balzsamot nem használtam.)
Viszont csikorgósan tisztára mossa a hajam, és szép fényű, rugalmas lesz szárítás után. 3-4 napig tartja is ezt, szóval hetente kétszer mosok vele hajat, de nekem ez így teljesen oké.
Kellemes, sampon-illatú. Még nem tudom, hogy újra megvásárolom-e. Lehet, hogy a zabos balzsamot is megveszem majd... (2013.09.08.)

Update: Újravettem, és így már huzamosabb használat után írom a tapasztalatom: ez a sampon szerintem normál hajra való. Az én hajam viszont növényi festékkel festett, és szerintem a növényi (hennás) festék szárítja a hajat. Mindenhol úgy ajánlják a hennát, hogy mennyire ápol, és ez biztos igaz...Valószínűleg nem roncsol annyira, mint a vegyi festék, de a hajamnak már nem elég a normál hajra való sampon...Így ez a sampon is picit szárazabb tapintásúvá teszi. De mivel alaposan tisztít, marad a hennázások előtti alapos átmosásra, tisztításra.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

BioLona

2015. augusztus 5.

Minden sodium-ra totál érzékeny vagyok ami, azt jelenti, hogy semmilyen olyan terméket nem tudok használni ami sodiumot (Sodium laureth sulfate, sodium lauryl ether sulfate stb.) tartalmaz. Már sok éves küzdelem eredménye, hogy hál égnek találtam olyan termékeket amiket tudok használni a hajamra, testemre, ez az egyik közölük.
1 csillagot azért vonok le mert ez a fajta konkrétan csomósította a hajam többszöri használat során, egyszer egyszer teljesen rendben van.
A zab samponjuk viszont ISTENI!

BioLona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

A zab samponjuk viszont ISTENI!

galagonyanya

2014. december 20.

Termékmintát kaptam az Iparfümériától, gondoltam, kipróbálom. Nagyon brutális illata van, tömény gyógynövényes. Az állaga rendben volt, semmi panaszom nincs rá - nem használom tartósan, hogy a hosszú távú hatásairól tudnék beszélni. De kipróbálni érdemes, mert szép az összetevőlistája, nincs tele műdolgokkal.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

konyakrisz

2013. október 10.

Szeretem nagyon a Weleda termékeket, eddig még nem csalódtam. A samponjuk kicsit furcsa,mert nehezen habzik, ezért szerintem néha többet is használok, mint amennyire szükség lenne. Viszont a száraz hajamra nagyon jó, bár én utána mindig balzsamozok. Az egy pontot csak az ára miatt vonok le, bár a jó termékekre nem sajnálom a pénzt, de túl gyorsan fogy a sampon.

konyakrisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid