KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Weleda

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: békakirálylány, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az ásványi só segítségével egyedülálló módon távolítja el a foglerakódásokat. Rendkívül alaposan, de kíméletesen tisztít. Tengeri só tartalmánál fogva ösztönzi a nyálképződést, ezáltal a szájüreg fiziológiás tisztulását.  Védi a száj nyálkahártyáját és a fogzománcot.

Kiszerelés: 75 ml

marryjane

2017. október 12.

Rendszeres fogkő miatt rendeltem.
Fogorvosom nem ajánlja, mert sérti az ínyt.
Hetente egyszer használom más fogkrémmel keverve. Szeretem.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Rendszeres fogkő miatt rendeltem.
Fogorvosom nem ajánlja, mert sérti az ínyt.
Hetente egyszer használom más fogkrémmel keverve. Szeretem.

angie91

2017. április 17.

Fluorid mentes fogkrémet kerestem és ezt találtam. Valóban nincs jó íze, de ez engem nem különösebben érdekel. Semmiféle pozitív, vagy negatív dolgot nem tapasztaltam, számomra semleges.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Moringa

2017. április 5.

A mindenkori kedvenc fogkrémem! Minden mentes..természetes hatóanyaggal a baktériumok ellen. A só egyébként is nagyon jót tesz a fogaknak és a szájhigiéniának.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

kneva

2016. október 11.

Nagyon érdekes íze van. Nem is mosás közben, inkább utána érződik, hogy sós. Egyáltalán nem habzik, ezt kicsit sajnálom. Olyan furcsa érzés, hogy sikálom a fogaimat, és nincs abszolute semmi habja. Viszont utána nagyon kellemes, tisztaság érzetet hagy maga után, és lerakódás mentes lesz a fogak felülete. Szinte "csikorog".

Update: szárítja is az ajkakat, elkél utána az ajakápoló. A már kiszáradt ajkakat pedig csípi, de azért nem vonok le pontot, marad a 4 csillag.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Chootie

2016. október 2.

Meg voltam elégedve a fogkrémmel. Igaz, hogy nyáladzik tőle az ember, de ez inkább segíti a fogmosást, mivel a krém maga nem habzik. Mindent megér, hogy káros vegyi anyagoktól mentes, így semmi nem szívódik fel a véráramba a számon keresztül - gondoljunk csak arra, hogy bizonyos szívgyógyszereket a nyelv alá kell tenni!
Tetszett, hogy fertőtleníti a szájat és természetes illatot hagy maga után.

Chootie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Tetszett, hogy fertőtleníti a szájat és természetes illatot hagy maga után.

csaktom

2016. március 30.

egy időben összehaverkodtunk, szokni kell, de aki bírja, annak különleges élmény. habja nincs, folyós izé lesz belőle a szájban, és sós. nagyon sós. erős vöröses színe van, ez nem is zavart addig, amíg rá nem jöttem, h szép lassan elszínezi a fogközeimet, akkor aztán viharos búcsút vettünk egymástól

még évekig suvickoltam a nyomait

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

még évekig suvickoltam a nyomait

Drakna

2016. március 24.

Imádom, nagyon jól tisztít, az osszetevoi szuperek, nem meglepöen ugye sós, de kellemes "ízt" hagy maga után. Igaz kevésbé habzik, de mivel én már egy ideje természetes fogkrémeket használok fel se tünt különosebben :) A fehérítést illetoen még korai nyilatloznom.

Drakna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

BioLona

2015. augusztus 5.

Érdekes és meglepő hogy kifejezetten sós, nem csak úgy enyhén. Habzást ne várj, viszont jól tisztítja a fogakat. Lepedéket is jól leszedi, talán kicsit fehérít is, nyilván ez függ az alap színétől a fognak.
Összességében elégedett vagyok, mondjuk és felváltva használtam más fogkrémmel. Homeopátiások is használhatják ez külön plusz pont!

BioLona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Goldapple

2015. április 12.

Eleinte nehezen szoktam meg az ízét, de aztán nagyon megszerettem. Mintha még a fogkővel is elbánna. Kellemes, friss leheletet ad, számomra nem kérdés, hogy újra fogom vásárolni.

Goldapple
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

pure

2014. július 31.

Nagyon szép összetevői vannak, fluoridmentes, SLS/SLES-t nem tartalmaz, habzása nulla, színe sötétbarna, jól tisztít, közepesen fehérít, viszonylag sokáig tart a frissítő hatása. Véleményem szerint időszakosan, egy-két havonta érdemes használni a magas só- és szódabikarbóna-koncentrációja miatt. Újra fogjuk venni. Ajánlom!

+1 pont: parabén/SLS/SLES és társaitól mentes
+1 pont: fluoridmentes
+1 pont: jól tisztít, közepesen fehérít
+1 pont: remek összetevők
+1 pont: magas só- és szódabikarbóna-koncentráció

pure
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

+1 pont: parabén/SLS/SLES és társaitól mentes
+1 pont: fluoridmentes
+1 pont: jól tisztít, közepesen fehérít
+1 pont: remek összetevők
+1 pont: magas só- és szódabikarbóna-koncentráció

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.