KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   3880 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba83, Módosítva: 2017. július 21.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

Töltsd fel energiával fürtjeid és formázz ellenállhatatlan, rugalmas és ragyogó frizurát. Összetevõi segítenek megvédeni a hajat a hajszárító okozta kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

buba83

2017. július 13.

Az eddigi legjobb hajhabom! Igaz, hogy elég borsos ára van a drogériás termékekhez képest, de abszolút megéri a befektetés. Csodás, csigákba rendezett hajat eredményez. Többszöri használat után se lesz kemény, ragacsos a frizurám, sőt napokkal hajmosás és többszöri hajhab használat után is megdícsérték már a fürtjeimet, hogy olyanok mintha frissen mostam volna. Elég sokáig tart egy flakon, mivel nem kell sokat használni a szép eredményért. Egyszerűen imádom!

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.