KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kistutum, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Samponok

Volumennővelő sampon. A szabadon leomló hajnak volument kölcsönöz és élettel tölti meg.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tiiaa0801

2016. szeptember 5.

Nekem a kedvencem jelenleg. Már a harmadik tubussal használok el belőle a balzsamjával együtt. Egyszerűen csodaszer a hajamra. Könnyen kezelhető és puha lesz a hajam.

Tiiaa0801
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Amonalisa

2016. április 1.

Véletlen akadt a kezembe, nagyon megszerettem, erős, dús, hosszú hajam van, de ezzel könnyen kezelhetővé, simává vált.

Amonalisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Sdwllr

2016. január 17.

Imádom ezt a sampont, a hozzá tartozó balzsammal együtt. Hosszú, dús és erős hajamhoz töketes volt. Az illata nagyon finom a sárgadinnyére emlékeztet. Gyönyörű puha és egészséges hajat varázsol. Csak ajánlani tudom .)) 5*

Sdwllr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Használtam egy ideig, nem szárította annyira a hajam( mint a Pantene), viszont a fejbőrömet igen. Kellemes illat, jól tisztít, de kénytelen voltam lecserélni. Lehet azért teszek vele később még egy próbát.

Sh4ayoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Balaton

2015. július 30.

Sajnos nekem nem vált be. Teljesen kiszárította a hajamat. Főleg a végét, pedig balzsamot is használtam hozzá.

Balaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

boni04

2015. május 18.

Eleinte 5*-osnak tartottam, de már nem annyira tetszik. Elkezdte egy idő után szárítani a fejbőröm. Azért kis szünet után el fogom használni, nagyon jó illata van, és jól tisztít, de nem veszem meg újra.

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

LauraDorina

2015. március 11.

Ez a sampon sem vált be nekem. Elsőre még tetszett, viszont a többszöri használata után nem volt hatása. Amúgy kellemes illata van és tisztít.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

dylen6628

2015. február 17.

Szép fényes hajat varázsolt és az illata is jó. Én nem tapasztaltam semmi negatívumot vele kapcsolatban, csak annyit, hogy eltűnt a drogériákból és már csak hipermarketekben kapható drágábban...

dylen6628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

barry_bae

2014. december 26.

Mell alá érő,nagyon dús,nem vékonyszlú de töredett végű hajam volt.Évek óta használom a balzsamjával nagyon korrekt!:)

barry_bae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 26.

amidala

2014. december 14.

@muzli: Én tescoban mindig látom, én is ott vettem, viszon se dmben, se rossmanban, se müllerben nem találtam!

Kezdem azt hinni, hogy az én hajamra még nem gyártottak jó sampont. Folyamatosan kísérletezek, van pár olyan ami eleinte jó, de aztán kiderül, hogy mégsem. Szinte nincs olyan drogériás sampon amit ne próbáltam volna, ezzel egy ideje szemeztem, és most megvettem. Hát nem tudom... Nekem teljesen elnehezíti a hajtövemet, már vizesen, öblítésnél érzem, hogy olyan fura a tapintása a hajamnak. Elhasználom ha már megvettem, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Update: Ma ismét hajat mostam. Ez borzalom. Nem tudom mitől van ez, de szárítottam és a tarkómon teljesen összeragadt a hajam és olyan mintha 2 hete nem mostam volna meg és a zsíros hajamat szárítom. Újra meg kellett mosnom. Eddig az összes használatnál ez volt, és biztos hogy normálisan leöblítem, mert mikor úgy gondolom, hogy jól öblítettem, még plusz 1 percig csinálom.Azt hiszem mégsem használom el, és utoljára adtam pénzt erre a márkára.

amidala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2