KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. június 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Samponok

A volumennövelő sampon teltséget kölcsönöz, a szabadon áramló hajért.

Beautyprincess

2016. április 26.

Imádtam! Tényleg egy csodaszer volt számomra! Nagy meglepetés hogy bármelyik boltba megyek, nem lehet kapni sehol. DMben már régebb óta, de most már se a mullerben,se a tescoban, seholsem találom. Nem gyartjak vagy csak megujult? Segítsetek!

Beautyprincess
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

CeCeDrake

2015. december 11.

Az a problémám vele, hogy ez is megújult. Sok évvel ezelőtt ami volt, azt szerettem. Akkor még nem tudtam, hogy van olcsóbb és mérföldekkel jobb sampon, csak alsóbb polcon, mint ez... Egyszer kerestem a dm-ben és mondta az eladó, hogy megszűnik vagy megújul, utóbbi lett. Nos, borzalmas. Soha nem értettem, hogy ami jó, azt miért kell elrontani. Azóta sem vettem és nem is fogom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Pudlipollipotty

2015. október 29.

Sziasztok!
Sok jót olvastam, leírom én hogyan jártam. Rossz... mit rossz, borzasztó. Szárítja a hajamat, fésülhetetlen, gubancos. nem tudok rá annyi balzsamot tenni, hogy jó legyen.... Így tudnám elképzelni a mosószerrel való hajmosást. Összekevertem balzsammal, higítottam, nem lett jobb. Festett hajam van, eddig samponnal még sosem volt problémám, ezzel van. De legalább jó sok van benne. Párom is használja hosszú hajra, az ő haját is megviselte. Nem vált be, egyikünknek sem.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

Sziasztok!

HarmonyBunny

2015. július 1.

Kíváncsiságból vettem, mert egy blogon jókat olvastam róla. Előtte az alverdés dúsító sampont használtam és azt hittem, nem lesz annál jobb. De ez sokkal jobb! A többi sampon után vhogy sosem éreztem igazán tisztának a hajam, de ez nagyon jól tisztít és mintha lassabban is zsírosodna a hajam.

HarmonyBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Bolvarin

2015. február 23.

Samponra ritka, hogy 5 *-ot adok, de ez megérdemli. 999-ért vettem leárazva az 500 ml-t. Akkor még nem tudtam, hogy milyen jó vásárt csináltam, sőt otthon nagyon mérges lettem magamra, mikor megláttam, hogy nem a Repair-t vettem le a polcról, pedig azt akartam.
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, erre kerestem megoldást. Heti 2-nél többször nem vagyok hajlandó hajat mosni, így nekem az már jó, ha 3 napig kibírja a hajam.
Amúgy nagyon jól habzik, kevés is elég belőle, illata is jó, és az állaga is nagyon tetszik, még nem volt ilyen gél állagú samponom.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Krémacska

2015. január 21.

Meglep a sok negatív értékelés, nekem nagyon bevált. Dúsít, tisztít, sokáig elég és finom az illata. 5 *

Krémacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

insomnia

2014. november 16.

Közepes sampon. Az illata jó, nagyon jól habzik, úgyhogy kevés kell belőle, jól tisztít. Közvetlenül hajszárítás után még dúsnak tűnik a frizurám, de pár órával később már lelapul. Úgy vettem észre, hogy zsírosítja a hajam, úgyhogy csak alkalmanként használom, ha hozzá van kedvem.

Update: Nem szeretem, soha nem nyúlok érte, szinte tele van még a flakon :/

insomnia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Update: Nem szeretem, soha nem nyúlok érte, szinte tele van még a flakon :/

Kylee

2014. szeptember 21.

Engem a ProSeries Moisture vett meg, de miután az elfogyott, nem volt többé száraz a hajam, úgyhogy erre váltottam. Azóta is jó, nincs vele bajom, heti kétszeri hajmosásnál. Nem lett szárazabb a hajam, nem viszket a fejbőröm, és egy flakon sokáig elég.

Kylee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

evelin0710

2014. augusztus 17.

Az illata ennek is nagyon jó, mint a többi társának. Sajnos rettentően szárít, ami az alapból is száraz hajamnak nem igazán tesz jót. Miután lemosom a sampont érezni is, hogy más a hajam tapintása. Balzsamot használok utána, így talán nem olyan vészes. Dúsítani sajnos nem dúsít. Nem venném újra, maradok ugyanennek a szériának a száraz hajra való samponjánál.

evelin0710
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

ZombieCat

2014. július 20.

Nem zsírosítja a hajam. Jól habzik, jó az illata. Mivel alapból dús hajam van így erről nem tudok véleményt mondani. Viszont sajnos nagyon kiszárította. Rövid a hajam így balzsamot nem tudok hozzá használni, pakolást pedig ritkán szoktam. Így nekem ez nem vált be. De más probléma nincs vele.

ZombieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.