KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   7015 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 7015 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hajvarazs, az összetevőket feltöltötte: Shopaholic, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Kiszerelés:   200 ml és 1 l
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 7015 Ft

Könnyű, parabénmentes kondicionáló

• Belülről megerősít minden egyes hajszálat
  • Segít visszaállítani és megőrizni a haj természetes életerejét
  • Finom textúrájú gél

Ár: 7015 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackbird

2017. május 12.

A samponjával együtt használom,nagyon könnyed érzetű és finom illatú-semmi tolakodó szag- kondícionáló. Aggódtam,mert a leggyakoribb az,ha találok egy finom,puhává varázsoló illatot, akkor a hajam rugalmassága is oda ,élettelenül,megnyúlva lógnak a fürtök. Ennél a terméknél ez szerencsére nincs így,megmarad a tartása, szépen göndörödik a használata mellett is. Puhább sokkal, már nincs szálankénti kigöndörödés sem. Jó választás az én hajtípusomra.Azt nem tudom,hogy minden hajtípusra jó-e,de a kócos, néha szúrós göndör hajra nekem bevált
Lassan a végére érek a flakonnak, le kell vonnom egy pontot.Túlpuhítja a hajam,ez göndör hajnál nem előny,hanem hátrány..Lágy és rugalmas, de túlpuhul,és szálanként göndörödik ..nyáron a melegben simán lehet,hogy egyáltalán nem tudom majd használni :(

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Shopaholic

2015. június 20.

Fodrász ajánlotta, elég húzós áron(4200,-), de katasztrófa mit művel a hajammal.. A termékcsalád samponjával használom és amíg csak a sampont használtam nem volt semmi problémám, mégis éreztem, hogy kell a hajamnak egy kis + táplálás. Így megrendeltem mellé a balzsamot, viszont használat után egyszerűen kezelhetetlenné válik a hajam. Tele lesz kócokkal, lehetetlen kifésülni, a kádban végződő hajszálaim és néhány könnycsepp árán sikerül csak. Ráadásul szárítja a hajamat, kellemetlen a tapintása tőle, így kénytelen voltam beszerezni egy halolajat is, pedig gyorsan zsírosodó hajú lévén pont az olaj elkerülése a cél számomra.. További negatív tulajdonsága(megjegyzem a samponra is igaz), hogy az egyébként csodás illata 10 perc után már egyáltalán nem érezhető a hajamon :(

Shopaholic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!