KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

A Wellaflex termékcsalád új tagja, különleges hatóanyagokkal. Extra erős tartást biztosít (4-es fokozat).

jkrisztie2

2018. január 15.

Illata a jól ismert wella illat, amit imádok. Nem ragad, gyönyörűen formázza a hajamat, ez is pont olyan jól bevált mint a 2nd day volume.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.