KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Wellaflex teltség a vékonyszálú hajnak: ultra erős hajlakk FlexActive technológiával

naturefun

2018. június 10.

Két éve használom, a hajlakk maga jó, de az utolsó 3 flakon hibás volt, egy használat után nem egyenesen fújja ki a lakkot, hanem kb amerre ő szeretné, egyszer jobbra, másszor balra, fel, vagy le... Nem veszem újra, mert így használhatatlan és belefáradtam, hogy minden ragad, csak a hajamra nem megy. Kár érte, mert jó lenne, ha eltalálnám a fejem...

naturefun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

drzhczk

2018. május 16.

ár-érték arányát tekintve számomra teljesen megfelelő, azért vettem, hogy lófarokba ne ágaskodjanak a babahajaim, erre tökéletesen teszi is a dolgát. hasonló célra csak ajánlani tudom, nekem az illata sem erős, úgyhogy egyelőre negatívumot nem tudok említeni.

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Liv77

2017. február 18.

Tartós hajlakk,kicsit erős illat.Amúgy jó,csak velem is az történt,mint az előző hozzászólóval.Szerintem valahogy beleragad a cucc,és kifújás közben útvonalat változtat a lötyi.Nekem sikerült szembe fújnom vele magam,de alkalomadtán szemöldökömet is fixáltam vele.Ilyenkor nedves kézzel megfogdosom a lukacskát,és kis ideig újra jól jön.Ez egy ilyen multifunkcionális cucc.Talán ránctalanítónak is jó lesz.

Liv77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Par honapja csereltem le a hjalakkomat erre, es bar nem ad tartast, nem is neheziti el a hajam, ami szuper az en vekonyszalu hajamhoz kepest.
Tovabba plusz csillag, hogy elegge tartossa teszi a frizurat. Sok hajlakkot probaltam mar, a legerosebbtol a leggyengebbig, de peldanak okaert mindegyik 2-3 ora gondorseg utan elengedte a hajam. Arrol nem is beszelve, hogy olyan kemennye varazsoltak a hajkoronam mint egy bukosisak (talan sokat is fujtam, de muszaj volt). Na ez a hajlakk csodas! Tart, viszonylag keves fujas utan.. Kibirta a ballagasom is + etterem.. Es meg se mozdult, ami eddig eleg elkepzelhetetlen volt, es ha lofarokban lefujom a babahajaim nem kell.este rogton hajatmosnom mert ragad meg hasonlok.
Talan kicsi negativum, hogy a fujofeje egy het alatt elromlott, fujtam a lakkot es kozben folyt ki belole a ragacsos cucc. Gondoltam selejtes, ezert vettem egy ujat, de annal is ugyan ez a helyzet. Igaz csak neha, ha rajon... :D lehet en vagyok az, aki mindig a.rosszat fogja ki, de azert megemlitettem.

Evelinnaagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

diana94

2016. január 19.

Az én vékony szálú, kevés hajamra szuper.Próbáltam már sokféle hajlakkot, Taftot, Baleát, Niveát, Garniert, Syosst és még sorolhatnám, de végül ennél maradtam. Ez az egyetlen ami tényleg ad valami tartást a hajamnak,de nem nehezíti el. Igaz, kissé ragacsossá válik a sok fújkodás után..Mostanában bosszús vagyok amiatt, hogy a környező drogériákban nem találom ezt a lila fajtát , se a hajlakkból se a hajhabból:(

diana94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

mujerconfused

2015. november 4.

A mennyiséggel óvatosan kell bánni, mert össze tudja tapasztani nagyon a hajat, egyébként én szeretem. A tartása tényleg erős, jól tartja a frizurát. Az illata egy kicsit fullasztó.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

senskin

2015. augusztus 6.

Kiráz a hideg a Wellától. Egyszerűen vizes érzés, ragacsos haj. Fúj.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Kiráz a hideg a Wellától. Egyszerűen vizes érzés, ragacsos haj. Fúj.

kismadár

2014. december 22.

Nem szerettem, mert azon kívül, h kőkemény tartást biztosít, semmi más jó tulajdonsága nincs. 1-2 használat után úgy összetapad tőle a hajam, h nem lehet kifésülni és muszáj hajat mosnom, mert fehér darabokban összeáll. Nagyon csúnya lesz tőle a haj, egyáltalán nem természetes, és úgy is néz ki, mintha koszos lenne a fejbőröm... Az ára jó, az illata pedig elviselhető. Tűzoltásra, egyszeri használatra elmegy, de minden napra semmiképpen sem.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol