KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. december 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Érzéki, virágos illat, értékes rózsa és füge kivonata lággyá varázsolják bőrét, az olajok és az E-vitamin megőrzik nedvességtartalmát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Kolléganőm vezetett rá, hogy milyen jó is ez. Ő szinte mindenét :) kenegeti ezzel (50-es korosztály), az arcát is, és tényleg, szép, ránctalan az arca. Én is vittem már fel arcra (tisztítás után), lábszárra, talpra. Az az lényeg, hogy otthon csináld este, mert tényleg zsírosít, de a hatása igen jó, szépen hidratál, feszesít. Masszírozáshoz is tökéletes. Ajánlom.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

szivi81

2014. február 15.

isteni illata van, az én bőröm imádta, de sajnos kb fél év nyitott állapot után megavasodott, igy ki kellett dobnom kb a fele flakont. szemezek vele, hogy újravegyem, ha elfogy a mostani babaolajom.

szivi81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

jzsofi

2013. október 16.

Imádom ezt az olajat, az illata valami csodálatos! Sokáig a kezemet kentem vele, de aztán ráuntam hogy minden csupa olaj utánam :) Utána rászoktam, hogy borotválás után kenegettem vele mindig a cserepesre száradt lábszáramat. Arra szuper volt! Anyukám tusi közben dörzsölte be vele magát még a zuhany alatt, nagyon dicsérte ő is! Mostanság már csak arra használom hogy gyantázás után a gyantamaradékot szedem le vele, arra is tökéletes!!

jzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

kinguci.19920911

2013. április 8.

Az illata isteni,pont azért is vettem meg,reméltem a hidratálás terén is majd megfelel ..és igen!Imádom.
Az összetevőkkel meg szerintem nincs igazán gond,lehetne rémesebb is.

kinguci.19920911
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Az összetevőkkel meg szerintem nincs igazán gond,lehetne rémesebb is.

Pampilla

2013. március 28.

Az elején amikor használni kezdtem,akkor nagyon szerettem az illatát,de nagyon meguntam és az istennek se akar elfogyni (10 pan project-be raktam bele 3 hónap kellett hogy elhasználjam a maradékot,de még egy pici mindig van az alján). Egyébként beválik testápolónak is,de beszívódni sehogy sem akar,órák múlva sem.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

famerilla

2012. október 11.

Nagyon-nagyon szeretem! Masszázsolajként használjuk, egyszerűen odavagyok az illatáért. Puhává varázsol és sokáig érződik még az illata. Mindenképp újravevős! :)

famerilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

egifeny

2012. május 3.

Anno az illata miatt vettem meg, imadom!!! (es azota se jottem ra, melyik parfumre emlekeztet...) Hasznalni ritkabban szoktam, nyugis napokon, amikor ki tudom varni, h felszivodjon, inkabb testapolo parti vagyok. Oke, van benne mesterseges illatanyag, de nincs benne koolaj, ami sztem sokkal karosabb! Szeretem! :)

egifeny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

onecrimsonnight

2012. május 3.

Én masszázsolajnak vettem. Az illatát imádom, funkciójának megfelelő és sokáig elég, mert kevés is elég belőle.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

felicitas

2012. január 24.

Annyira azért nincs sok káros anyag benne, kivéve a mesterséges illatanyagokat. Azokat kihagyhatnák, ez igaz. Ettől függetlenül jó, legalább nem paraffin és olcsó.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Rosewood

2012. január 12.

Nagyon jó az illata, testápolóba keverve használom, így jobban beszívódik.
Most látom csak, hogy mennyi káros dolog van benne.

Rosewood
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Nagyon jó az illata, testápolóba keverve használom, így jobban beszívódik.
Most látom csak, hogy mennyi káros dolog van benne.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract