KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonja91, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

lilielli

2013. december 11.

Kár, hogy nálunk már nincs Rossmann! Amikor még volt, jó párszor megvettem ezt a vaníliás tusfürdőt. Olyan jó volt az illata, nem szárított, télen és nyáron is használtam, imádtam!! De akkor még más csomagolása volt, nem tudom, most ugyanaz-e az illat. Jó lenne mégegyszer beszerezni ebből párat.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

eo

2013. szeptember 7.

Mini kiszerelésben vettem meg utazáshoz. Az illata nagyon finom, krémes, melengető. Amúgy semmi extra, teszi a dolgát. Nem szárított, nem irritált. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nagy kiszerelésben nem szerezném be.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

bogibooo

2013. május 12.

Egész érdekes illata van. Mini kiszerelésben vettem a rossmannban, mert edzés után találkozóm volt és kipakoltam a táskámból a tusfürdőt. Engem vajra emlékeztet az illata. Amolyan vaniliás rama kocka. Érdekes, de bőrön kellemesen fűszeres. átlagos tusfürdő instant frissítésre, ennél többet én nem várok el tőle (pl.hidratálás, stb). Nem szárít, krémes habja van, olyan mit egy balea tusfürdő. Amit vártam megkaptam,nekem ez 4csillagocska.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

stella06

2013. január 21.

Nagyon átható, fűszeres illata van, nekem kicsit sem tetszett. Már más terméknél is tapasztaltam, hogy ánizsos cukorkára emlékeztet az illata, ami számomra eléggé visszataszító - itt is ez a helyzet... A vanília jutna róla eszembe utoljára.
Tisztálkodószerként jó, de legyen már valami élvezeti értéke is.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Tisztálkodószerként jó, de legyen már valami élvezeti értéke is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.