KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. december 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Az olajok és az E-vitamin tartalma megőrzi a bőr nedvességtartalmát. Gyorsan beszívódik, a bőrt lággyá varázsolja. Masszázsolajként is használható.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bomberoo

2015. december 9.

Ez valami szörnyű. Olyan illata, mint egy wc illatosítónak és borzasztó lassan szívja be a bőröm. Olajat esete fürdés után szoktam használni, de még reggel is érzem, hogy vannak területek a testemen, ahol érzem az olajos réteget.

bomberoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Daisyyy

2015. március 16.

Ez az egyik kedvenc testápoló olajam, nagyon szeretem a citromos illatát. Amikor várandós voltam, minden este ezzel kentem a hasam, és az eredmény önmagáért beszél, teljesen sima és feszes maradt a bőröm a hastájékon, semmi nyoma nem maradt a terhességnek a hasamon, pedig óriási pocakom volt! :)

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

Lisana

2014. augusztus 25.

Páromnak vettem még karácsonyra. Masszázolajnak. nagyon jó, hamarabb beszívódik, mint amiket korábban használtunk. 1000 FT-ért még megfizethető, de vannak azért olcsóbbak is a piacon. Most le van értékelve, így eléggé megéri. Szerintem sokkal nagyobb kiszerelést nem érdemes beszerzni, mert az ilyen intenzívebb illatokra hamar ráun az ember. Még ha most csodálatosan frissítőnek is találom.
Amilyen gyakorisággal kellemes egy illatot használni, szerintem úgy kb. pont elfogy 1 év alatt (szavatossági idő). Az adagolása mellesleg fantasztikus, szépen csöpögtethető, anélkül, hogy folyna az oldalán össze vissza!! Max a már olajos kezével tudja az ember visszamaszatolni.

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

farvik

2012. július 19.

Véletlenül találtam rá az üzletben, de nagyon tetszik nekem és a vendégeimnek is. Hátránya, hogy rettentően megdrágították, már 1000 forint, és így annyira nem kedvező. Lehetne belőle nagyobb kiszerelés kedvező áron.

farvik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 19.

Viki000

2012. május 3.

Én nem voltam ettől annyira elragadtatva. Főleg az illata (szaga) zavart, sajnos nem a sok citromfű olajtól ilyen intenzív, hanem a mesterséges illatanyagtól. WC illatosítóra emlékeztet.
A hatása nem rossz, egész táplált lett a bőröm, de hamar elfogy és ahhoz képest nem olyan olcsó, 1000Ft. Lehet a bevezetésekor kevesebbe került, de pár hete ennyiért vettem. Szóval nem a legrosszabb, de nem is hiszem, hogy újraveszem,

Viki000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

egifeny

2011. december 8.

Tobb illatban is van belole, nagyon jo olaj! Konnyen beszerezheto, arban es osszetevokben is a legjobb! Es a hatasa is jo :)
Kedvencem a rozsa-fuge illatu! Egyik regi nagy kedvenc parfumomre emlekeztet (utanzat volt), amilyen illatot azota se talalok sehol, nem ismeri fel valaki? :)

egifeny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

ritaszeged

2011. december 3.

Nekem nem ebben az illat változatban volt hanem a vaníliásban de imádtam, fürdés után még a tusolóban bekentem vele magam és valami elképesztően puha volt a bőröm az illata pedig sokáig tartott, masszázshoz is tökéletes és az ára is verhetetlen :)

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

BabaCica92

2011. december 2.

Fuu hát ez a termék....masszírozásra egyszerűen annyira kiváló... az illata is nagyon jó, árban is ok. :)

BabaCica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

Rony

2011. december 2.

Régen volt nekem is egy ilyen. Masszázshoz szoktam használni. Nagyon jó frissítő hatása van. A bőrt is nagyon jól ápolja. Lehet újra beszerzek egyet.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

felicitas

2011. november 22.

Szerintem árban verhetetlen. 150 ml, 500 Ft körül. És nem kőolaj alapú!!! A többi növényi olaj, vagy növényi olaj tartalmú testápoló olaj ilyen mennyiségben minimum 1500 Ft, vagy inkább több. A citromfű illata a domináns, egyébként úgy viselkedik mint a többi természetes olaj (nem babaolaj), ápol, selymes bőrt ad. Nagyon jó, ajánlom.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!