KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wellstar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2012. november 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló öregedésgátló (anti-aging) szérum, amely segít visszanyerni bőre rugalmasságát. Kizárólag külső használatra, reggel és este, az iontorforézissel működő Bionic Lifter készülékkel (+ pólus, anód). Ionizált, bimolekuláris hyaluronsavak és aminosvak első osztályú kombinációja. Hatékonyan kisimítja abőrt, nagyobb feszességet és volument kölcsönöz neki. Rendkívül gazdag antioxidáns hatóanyagokban. A BYAS Rejuvenating Serum a holisztikus BYAS bőrápolórendszer második lépést képezi. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Speciális hatóanyagok: 1. Bimolekuláris hyaluronsav: a saját súlya akár 1000-szeresének megfelelő nedvességet is képes megkötni, reaktiválja a fibroblaszt termelést, serkenti a természetes, a szervezet saját kollagénjének újraképződését, a bőrnek puhaságot kölcsönöz, erőteljes ránctalanító hatásssal rendelkezik. 2. Bioflavonoidok: antioxidánsként a szabad gyököket ártalmatlanná teszik, a bőrt bioaktív hatóanyagokkal látják el. 3. Fibrostimulin: növeli a kollagén rostok és fibroblasztok sűrűségét, ösztönzi a bőrvonalak, kisebb ráncok mélységét és haványítja az öregedési foltokat, javítja bőr szerkezetét. 4. Bisabolol: kisimítja a bőrt és csökkenti az irritációt. 5. Tejsav: kiváló peeling hatással rendelkezik, mérséli a bőrvonalak, kisebb ráncok mélységét és halványítja az öregedési foltokat, javítja a bőr szerkezetét. 6. Aminosavak: erősíti a bőr kollagén- és elasztin tartalmát.

50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Damayanti

2015. december 20.

Ugyan ezt a véleményemet bemásolom mindhárom össze tartozó, egy kezeléshez való termékhez.

Anyukámnak alkalma nyílt egy hónapig ingyen tesztelni heti 2-3 kezeléssel a két szérumot s a nappali krémet. a két szérumot egy hozzá tartozó kis géppel dolgozzák a bőrbe, a 3. "felvonásnál" pedig legvégül, az alapos mélytisztítási fázisok után bekenik a krémmel. Anyunak kellemes élmény volt a teljes kezelés (nyilván hozzáértő csinálta, megfelelően alkalmazva a termékeket), allergiát sem okozott, pedig nagyon érzékeny a bőre és csak nívós, minőségi termékeket használ, viszont már elsőre is látványos hatása volt, de már az első hét után az ismerősök, sőt, a kollégái és a főnöke az irodában megkérdezte mi van vele, merthogy olyan szépen kisimult mostanság az arca és szebb a színe, láthatóan megfiatalodott. Az egy hónap végére már nem volt ismerős aki meg ne csodálta volna mennyire kicserélték, mennyire kisimult (alapból sem egy igazán ráncos típus, de egy előző évi elhúzódó betegeskedés miatt a kezelést megelőző időkben kissé nyúzottabb lett, táskásabb szemekkel, a szervezetét megviselő betegség kiült az arcára is), de az egy hónapos heti néhány alkalommal történő BYAS kezelés végére totál elmúlt minden korábbi nyúzottság, bőr szárazság és igazán meghökkentően látványos volt az eredmény, emellett érzetre is szerette. végül nem vette meg a termék készletet az ára miatt, de teljesen meg volt vele elégedve. Utána több hölgy ismerős kipróbálta és mindegyiküknek látszott a pozitív hatása, mindegyikük jó élményekről számolt be. Azt hiszem mindenkinek drága volt megvenni (olyan 100.000 Ft körül lenne a géppel és plusz hozzá ha elfogy újra a kencék), de amolyan hétköznapi átmeneti luxusnak nagyon bevált mindegyiküknek. Én leginkább Anyut láttam és soha semmilyen termék ekkora szembetűnő változást nem okozott még, az biztos... Ha tehetném, megvenném neki a készletet...

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

PAncsi79

2014. február 5.

A városunkban épp egy reklámkampány zajlik, melynek keretében az emberen elvégeznek egy 15 perces kezelést ezekkel a termékekkel. Mivel a hyaluronsavról sok jót olvastam, gondoltam egy próbát megér, még ha szinte biztos is voltam abban, hogy ne fogok ennyit kiadni ezekre a termékekre.
A véleményem bemásolom mindhárom termékheu, amit az arcomra kentek, mert nem tudhatom pontosan, melyik volt a ludas:
Tehát egy rövid arctisztítás után (még jó, hogy otthon én is alaposan letisztítottam a bőröm) először a Detox serumot vitték fel a bőrömre, mert ez megszabadítja a bőrt a szennyeződéstől, méreganyagoktól (mutogattak képeket, hogy valakinek az óriási mitesszerét is kiszedte ez a szérum, na de mégis, hogyan???)
A detoxikálás után következett a Hyaluron savas szérum, amit alaposan bedolgoztak a bőrömbe a termékekhez tartozó, galvánáramos géppel (amelyben az értékesítő szerint még Bioptron lámpa is van - na itt már nagyon mosolyogtam).
Nem tudom, hogy a kezelést végző lány volt-e ügyetlen, vagy a gép keskeny feje miatt, de számomra nem volt olyan kellemes maga a kezelés. Érzésre durván csiszatolta a bőrömön a gép fejét, nem tudtam eldönteni, hogy ennyire nem tud finoman bánni a géppel, vagy csak kevés anyagot tett a bőrömre és azért nem siklott finoman a bőrömön. Nem volt kifejezetten kellemetlen, de nem összehasonlítható azzal az érzéssel, ahogy a kozmetikusom végzi az ionos kezelést (vagy én az ultrahangost otthon a sokkal olcsóbb kis gépemmel).
A kezelés végén, este hatkor kaptam még egy nappali arckrémet is, ami rettenetesen ragadós volt, kifejezetten kellemetlen érzésa bőrömön. Azt javasolták, hogy ezt ne is mossam le másnap reggelig, had dolgozzon a bőrömön.
Meg kell valljam, hogy a kezelés után nagyon finom puha volt a bőröm, a szem körüli apró ráncocskák tényleg mintha csökkentek volna. Ekkor elégedett voltam ez eredménnyel - elgondolkodtam, hogy a hyaluronsavas szérumot beszerezhetném és az otthoni kis gépemmel időnként bedolgoznám a bőrömbe. Sajnos amikor meghallottam az önálló árát (27 ezer ft) akkor alaposan megcsappant a vásárlási kedvem.
Főleg másnap reggel! Abban bíztam, hogy szinte ránctalan, szuperhidratált és puha bőrrel ébredek, azonban a tükörbe nézve ehelyett apró gyulladt pattanásokat láttam :-(
Sajnos nem tudom pontosan melyik terméktől jöttek elő, de utoljára 15 éves koromban volt rajtam egyszerre ennyi pattanás. Apró, könnyen kinyomható kis oattanások illetve néhány nagyobb, gyulladt, érzékeny pattanás.
Talán túl sok volt a hyaluronsav a bőrömnek? Vagy valami más okozta a bajt? Az biztos, hogy csak ezek lehettek a ludasak, mert hónapok óta beállt arcápolási rutinomnak köszönhetően szép tiszta a bőröm, ennyi pattanásom pedig még a kémiai hámlasztás megkezdése előtt sem volt.
A szérumnak csak azért adok két csillagot, mert a hidratáló hatása vitathatatlan, bár tény,hogy egy nappal később már nem éreztem olyan hidratáltnak a bőröm, mint a kezelés után.
Gondolom mindenki sejti, hogy ezek után nem lesz belőlem vásárló...

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Gondolom mindenki sejti, hogy ezek után nem lesz belőlem vásárló...

Antioxidánsok: Alanine, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Alanine, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).

A boiflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.