KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

wet n wild

Ár:   $5   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2017. január 18.

Ár:   $5
Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Az első gél formula, ami nem igényel fedőlakkot és lámpát.
  • Szín és csillogás egy egyszerű lépéssel, akár 2 hétig is tart.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorotheailly

2017. augusztus 12.

Én a "Pale in Comparison" árnyalatot próbáltam, de nagy csalódás volt. Egyszerűen 10 perc alatt se száradt meg, pedig vékonyan vittem fel illetve több próbálkozás után se tudtam szépen egyenletesen felvinni, az ecset része is elég bóvli. Nekem ez a kuka kategória, nem ajánlom senkinek, csak pénzkidobás.

dorotheailly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Black 2 / CI 77266

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.