KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Whamisa

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó hidratáló krém, mely nevével ellentétben nem tartalmaz vizet, hanem fermentált bio növényi kivonatokkal (aloe vera, rizs, zöld tea) készült. Különleges összetevője a fermentált szójabab (natto gum), mely feszesít és segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát. A shea vaj, avokádó- és kaméliaolaj hosszantartó puhaságot biztosít. A természetes fermentációs eljárásnak köszönhetően a növényi összetevők maximálisan megőrzik hatékonyságukat, és jobban felszívódnak a bőrbe.95%-ban bio összetevőket tartalmaz. Kombinált és normál bőrre ajánlott.

Különleges textúrájú, pillanatok alatt felszívódó krém. Azonnal feltölti, szinte kipárnázza a bőrt nedvességgel. Az arcunkat bársonyossá és üdévé varázsolta. Szinte minden bőrtípusra ajánljuk, száraz bőr esetén 1-2 csepp olajjal kombinálva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nekoSX

2017. november 8.

Első koreai krémem, egy magyar webáruházból vásároltam (örülök, hogy már itthon is lehet ilyesmiket kapni, nem kell feltétlenül külföldről megrendelni!! a termék eredetisége és jó szavatossági ideje így 100%garantált és ez nekem megéri a minimális felárat). A kis kiszerelést vettem csak meg kipróbálásra (5ml) és nagyon örülök, hogy ezzel kezdtem a koreai termékekkel az ismerkedést, mert elsőre szerelem lett. Elég sok krémet használtam már, de még engem is meglepett, hogy egy ilyen könnyű állagú krém ennyire jól hidratál és visszazsíroz- feltölti a bőrt. Felkenés után hagy egy kis csillogó réteget, de mivel éjszakai krémnek használtam, ez egyáltalán nem zavart, sőt szeretem is ha látszik a bőrömön, hogy olajokat is tartalmaz az a krém amit használok.
1 csillagot amiatt kell levonnom, mert az illata nekem kicsit zavaró volt, olyan kámforos (gyógyszertári rázókeverék szúnyogcsípesre) szaga van, furcsa... kicsit szemkönnyeztető. DE ez a termék vezetett el a többi WHAMISA termékhez, mert ennek hatására vettem meg a DEEP RICH vonal termékeit, azok az életkorom miatt is jobban illenek a bőrömhöz. Úgy gondolom ez a krém 30 éves korig bármilyen szérum-eszencia nélkül is egy tökéletes és tudatos választás.

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.