KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Whamisa

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden, mégis hatékonyan tisztítja meg a bőrt a sminktől és a napi szennyeződésektől. Az avokádó-, mogyoró-, jojoba-,argán-, és kaméliaolaj felszabadítja az eltömődött pórusokat, a fermentált bio virágszűrletek nyugtatják és kondícionálják a bőrt.
A természetes fermentációs eljárásnak köszönhetően a növényi összetevők maximálisan megőrzik hatékonyságukat. 59.4%-ban tartalmaz bio összetevőket.

Nem tartalmaz: parabéneket, sodium lauryl szulfátot, ásványi olajat és szintetikus illatanyagot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nuvola

2018. május 20.

Tökéletes, ha nem előírás szerint (eloszlat, vízzel lemos) járunk el. Nekem is rettenetesen csípte a szemem, mikor leöblítésnél belement. Ezért aztán úgy használtam, mint a kókuszolajat szoktam: eloszlat, nedves pzs-vel gyengéden letöröl.
Szóval a jövőben is maradok a kókuszolajnál, a közel 10.000 Ft-ot pedig inkább egy szérumba invesztálom.

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Melion

2018. április 14.

Szeretem! Hónapok óta használom és még mindíg van a flakonban. Egy pumpálásnyit eloszlatok az arcomon, jól átmaszírozom és vízzel leöblítem. Hozza amit ígér: leszedi a sminket, ennél többet nem is kell tudnia szerintem.

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

nekoSX

2018. január 19.

Most fogyott el a kicsi kiszerelése, tapasztalataim nagyon vegyesek:
első használatnál vmi minimális mennyiség bekerülhetett a szemembe (pedig elkerültem, mert nem sminket mostam le) és oly mértékben marta, hogy szó szerint fájt a szemgolyóm, írd és mond ez a szemgolyó-fájás érzés 2 napig tartott, kipirosodni egyáltalán nem pirosodott ki a szemem, csak mintha sav ment volna bele, borzasztó volt. Akkor aki szemsminket mosna le vele mit érezhet?? Szerencsére ez a kellemetlen érzés 3-4használat után eltűnt, nem tudom, hogy ez mennyire jó, ha a szemünk ilyesmihez szokik hozzá...
második meglátásom, hogy az INCI gyönyörű, bele nem lehetne kötni a parfümön kívül, de akkor ha csak olajokat és kivonatokat tartalmaz, mi a csoda alakul át felkenve fehér-krémes lemosóvá benne?? Mert ugye ezt semmilyen tiszta olaj nem produkálja a bőrünkön...
Egyébként ennyi olaj mellett is csikorgósra tisztít, mégis marad fent egy vékony filmszerű réteg lemosás után, ami nekem kicsit zavaró, mert sokféle olajat használok, és nem a lemosómtól várom a hidratálást-visszazsírozást.
Napi szinten én nem tudtam használni a szárító hatása miatt, hogy a sminkkel mennyire bír el, első lemosóként nem tudom, ilyennel nem próbálkoztam.
Egyébként azt kell mondjam teljesen feleslegesnek érzem a kétszeri lemosózást smink nélkül + az én koromban, tehát maradok a nem olajos WHAMISA lemosónál és olajat pedig használok a rutinom végén.
Egy kísérletet megért, de nem veszem újra, tovább próbálkozok és most az EVOLVE lemosói lesznek a következő tesztalanyaim :o).

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Most fogyott el a kicsi kiszerelése, tapasztalataim nagyon vegyesek:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.