KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wiener Kosmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andaba, Módosítva: 2011. november 16.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyengéd, frissítő arctonik feszesíti és ápolja bőrét, csillogásmentesen adja vissza annak természetes fényét. Elősegíti a faggyúmirigyek optimális működését, megnyugtaja, vitalizálja arcbőrét. Esténként valamint reggelente az arctísztítást követően alkalmazhatja.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sh4ayoa

2015. november 18.

Szeretem, nagyon gyengéd kis tonik, mégis hatásos, jól felfrissíti a bőröm, de mivel itt a környékünkön nem lehet kapni, így valószínűleg váltani fogok. Ettől függetlenül bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek is, nem irritál. Én bőrgyógyásznál jutottam hozzá.

Sh4ayoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Noemi02

2013. augusztus 9.

A kancatejes lemosó tejjel együtt vettem meg ezt a terméket, minden nap használom reggel és este. Hihetetlen mennyi szennyeződést le tud szedni egy áttörléssel és nagyon jól át is frissíti az arcbőröm.

Noemi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Hidratálók: Propylene Glycol