KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online a Manuka store-n 6.350Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Manuka store, 6.350Ft

Elsőrendű 80+ Manuka mézet tartalmazó, intenzív hidratáló kézkrém. Míg a shea- és kakaóvaj nyugtatja és lágyítja, az E-vitamin, az aloe vera és a kamilla gyógyítja és táplálja a bőrt. Ezeknek az összetevőknek köszönhetően a bőr egészségesebb és puhább lesz. A Manuka méz gyógyító és a búzacsíraolaj lágyító, hidratáló hatása révén ez a krém ideális a keményen dolgozó kezek regenerálásához is.

Ár: 6.350Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek