KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Manuka store-n 6.858Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Manuka store, 6.858Ft

Ez az intenzíven nyugtató balzsam elsőrendű 80+ Manuka mézet tartalmaz, amely antioxidánsokban, fehérjékben, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag. A 100%-ig természetes balzsam annyira sokoldalú, hogy gyorsan családi kedvenccé válik. A szegfűszeg- és Manuka olaj, illetve a körömvirág és kamilla segítenek a bőr gyógyulásában és nyugtatják az irritációt. A papaya, mangó és sheavaj gazdag kombinációja intenzív hidratálást biztosít, míg a szőlőmag- és csipkebogyóolaj táplálja és védi a bőrt. Használható repedezett bőrre, száraz ajkakra, körömágyra, rovarcsípésekre, vagy bármilyen fájó pontra a testen és az arcon.

Ár: 6.858Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek