KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Manuka store-n 3.937Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Manuka store, 3.937Ft

A márka egyik legnépszerűbb terméke az ultra-kondicionáló ajakbalzsam, amely mélyen hidratálja a száraz, repedezett ajkakat. Az elsőrendű 80+ Manuka méz, az E-vitamin, a shea vaj, a napraforgó olaj és a méhviasz keveréke védi, hidratálja és puhítja az ajkakat. A Wild Ferns ajakápoló termékei természetes méhviaszt tartalmaznak, amely kivételes hidratáló hatásáról híres.

Ár: 3.937Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek