KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online a Manuka store-n 5.588Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Manuka store, 5.588Ft

Ez a gyorsan felszívódó kézkrém több mint 10 természetes bőrbarát összetevőt tartalmaz, hogy a kezek selymesen simák legyenek. A készítmény 80+ Manuka mézet, illetve Prosina-t tartalmaz, ami az új-zélandi juhok gyapjújából kivont hidrolizált keratin. Ez a kombináció bizonyítottan javítja a bőr rugalmasságát, illetve a körmök ellenállóképességét és szerkezetét. Ezenkívül a shea vaj kombinációja az édesmandula-, olíva-, mogyoró- és narancshéj-olajjal mélyen táplál, visszaállítja a bőr rugalmasságát és simaságát. A hozzáadott kamilla és golgotavirág segít a fáradt kezek nyugtatásában, gyógyításában.

Ár: 5.588Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek