KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Manuka store-n 10.541Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Manuka store, 10.541Ft

Ez az energizáló, lehúzható arcmaszk rotoruai, ásványi anyagokban gazdag, méregtelenítő geotermikus iszapot tartalmaz. Ezenkívül a benne lévő aloe vera gyógyító, nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, illetve segíti a sejtmegújító folyamatot, míg az uborka enyhén összehúzó hatással bír a bőr textúrájának finomítása érdekében. Ez a kombináció gyengéden hatol be a bőr külső rétegeibe, hogy eltávolítsa a szennyeződést és az elhalt hámsejteket. Az eredmény egészséges, rugalmas arcbőr, felfrissült, újjáéledt arcszínnel.

Ár: 10.541Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek