KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   16 250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Manuka store-n 16.256Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   16 250 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Manuka store, 16.256Ft

Különösen hatékony arcpakolás, amely táplálja és megtisztítja a bőrt, mivel tiszta, ásványi anyagokban gazdag geotermikus iszapot tartalmaz levendula és bergamott keverékkel. A Rotorua geotermikus iszap tele van magas koncentrációjú természetes ásványi anyagokkal, amelyek segítenek megfiatalítani a bőrt. A levendula gyógyító hatása segít a bőrsejtek regenerálódásában. A bergamott antibakteriális és összehúzó tulajdonságokkal rendelkezik, méyen tisztítja a pórusokat. Használat után a bőr puhább, simább és élettelibb lesz.

Ár: 16.256Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek